GSlot - Withdrawals

Age Limit
GSlot
GSlot is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Withdrawals

Pasi të kenë regjistruar dhe verifikuar me sukses llogarinë e tyre në GSlot, lojtarët do të jenë në gjendje të tërheqin fitimet që bëjnë nga lojërat dhe bonuset dhe promovimet. 

Falë faktit që kjo kazino online me reputacion përdor softuerin më të fundit të enkriptimit SSL, lojtarët mund të jenë të sigurt se të gjitha transaksionet e tyre do të jenë të sigurta dhe të dhënat do të mbahen jashtë rrezikut. 

Ndryshe nga shumica e kazinove që irritojnë lojtarët kur bëhet fjalë për tërheqje, GSlot garanton tërheqje të shpejta, për sa kohë që llogaria e lojtarit verifikohet. 

Metodat e disponueshme të tërheqjes variojnë nga kuletat elektronike dhe kartat në transfertat bankare . Këtu përsëri, ekziston një kufi minimal i tërheqjes dhe një kufi maksimal i tërheqjes. Kthimi ndryshon në varësi të metodës së tërheqjes.

Gjëja e parë dhe më e rëndësishme për t'u theksuar në lidhje me tërheqjet në GSlot është fakti se kazino nuk ngarkon asnjë tarifë për këto transaksione. Lojtarët duhet vetëm të identifikohen në llogarinë e tyre dhe të hyjnë në seksionin e arkëtarit.

Pas kësaj, ata mund të zgjedhin një nga metodat e mëposhtme për të transferuar paratë nga llogaria e tyre e kazinosë:

 • VISA, MasterCard, Maestro: shuma minimale e tërheqjes për kartat e kreditit dhe debitit është 20 dollarë dhe maksimumi është 5,000 dollarë.
 • Skrill, Rapid nga Skrill: lojtarët që tërheqin para me Skrill ose Rapid nga Skrill duhet të transferojnë një minimum prej $20.
 • Neteller, Neosurf, Paysafecard: shuma minimale e tërheqjes për këto tre mënyra pagese është 20 dollarë.
 • Transfertat bankare: lojtarët që dëshirojnë të bëjnë një tërheqje përmes transfertave bankare duhet të jenë të vetëdijshëm për faktin se shuma minimale e tërheqjes është $500, ndërsa maksimumi është $5,000.
 • ecoPayz, Trustly, MiFinity: tërheqja minimale për Trustly, MiFinity dhe ecoPayz është 20 dollarë dhe maksimumi është 5,000 dollarë.

Këto rregulla kanë të bëjnë me tërheqjet e bëra për fitimet e marra me baste me para të vërteta në GSlot Casino. Politikat janë paksa të ndryshme kur bëhet fjalë për tërheqjen e parave të bonusit.

Lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm për faktin se çdo bonus depozite në kazino GSlot vjen me kërkesat e basteve.

Ata deklarojnë shumën që lojtarët duhet të vendosin përpara se të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e bëra me bonus. Për shembull, bonusi i depozitës së parë (oferta e mirëseardhjes) ka kërkesa për bast x40 dhe një depozitë minimale prej $20.

Kjo do të thotë që lojtarët do të duhet të vendosin të paktën 800 dollarë në mënyrë që të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e bonusit. Kërkesat për bast llogariten duke shumëzuar depozitën, e cila në këtë rast është 20 dollarë, së bashku me kontributin e bastit, i cili është x40.

Kohët e Tërheqjes

Siç u përmend më herët, çdo metodë tërheqjeje në GSlot Casino ka një periudhë të caktuar përpunimi. Pasi kazino të përpunojë fondet, do t'i transferojë ato në metodën e zgjedhur bankare të lojtarit. Periudha e përpunimit për metodat e veçuara të tërheqjes në GSlot është si më poshtë:

 • VISA, MasterCard, Maestro: këto tre mënyra pagese vijnë me një kohë përpunimi prej 1-3 ditësh pune. Tarifat për përpunimin nuk ngarkohen.
 • Skrill, Rapid nga Skrill: nëse lojtarët dëshirojnë të tërheqin fonde me Skrill dhe Rapid nga Skrill, ata do të jenë të kënaqur të dinë se tërheqjet përpunohen në çast dhe tarifat nuk paguhen.
 • Neteller, Neosurf, Paysafecard: lojtarët që dëshirojnë të tërheqin fonde nga llogaria e tyre nëpërmjet Neteller, Neosurf ose ecoPayz do të jenë të kënaqur të dinë se fondet përpunohen dhe dërgohen menjëherë.
 • Transfertat bankare: transfertat bankare konsiderohen si opsioni më i ngadaltë kur bëhet fjalë për tërheqjen e parave pasi periudha e përpunimit për këtë metodë është 1-5 ditë pune.
 • ecoPayz, Trustly, MiFinity: më në fund, lojtarët që duan të tërheqin fondet përmes ecoPayz, Trustly dhe MiFinity do të jenë në gjendje t'i marrin fondet menjëherë pasi ato përpunohen në çast.

Si të tërhiqeni?

Tërheqja e fondeve në GSlot është aq e lehtë dhe aq e thjeshtë sa mund të mendohet. Natyrisht, nëse lojtarët dëshirojnë të tërheqin fonde, ata do të duhet të regjistrohen dhe të verifikojnë llogaritë e tyre. Procesi i regjistrimit është i thjeshtë pasi u kërkon lojtarëve vetëm t'i japin kazinosë disa informacione bazë për veten e tyre.

Më pas, ata do të duhet të verifikojnë llogarinë e tyre, gjë që bëhet duke i pajisur kazinonë me dokumentet e kërkuara. Pasi lojtarët të japin dokumentet, llogaritë e tyre do të verifikohen pothuajse menjëherë.

Pasi të kryhet procesi i verifikimit, lojtarët do të jenë në gjendje të tërheqin fondet me lehtësi. Së pari, ata duhet të hyjnë në seksionin e arkëtarit. Më pas, ata duhet të hyjnë në menynë e tërheqjeve dhe të zgjedhin një nga metodat e disponueshme.

Metodat e disponueshme të tërheqjes në GSlot Casino janë kartat e kreditit dhe debitit, ecoPayz, transfertat bankare, Neteller, Skrill, Rapid by Skrill, Neosurf, Paysafecard, Trustly dhe MiFinity. Hapi tjetër i procesit është zgjedhja e shumës së preferuar që ata dëshirojnë të tërheqin.

Lojtarët duhet të kenë parasysh se ka një shumë minimale tërheqjeje e cila është vendosur në 20 dollarë. Përjashtimi i vetëm nga ky rregull janë tërheqjet e transfertave bankare, të cilat vijnë me një tërheqje minimale prej $500.

Për më tepër, koha e përpunimit ndryshon nga një metodë në tjetrën. Tërheqjet e kartave të kreditit dhe debitit përpunohen brenda 1-3 ditëve të punës, transfertat bankare përpunohen brenda 5 ditëve të punës dhe të gjitha metodat e tjera vijnë me tërheqje të menjëhershme.

Pasi lojtarët të kenë futur shumën e tyre të preferuar të tërheqjes dhe të zgjedhin metodën e tyre, gjithçka që mbetet është të konfirmojnë tërheqjen dhe të presin që fondet të transferohen.

Monedha

GSlot Casino u ofron lojtarëve të regjistruar një sërë metodash tërheqjeje. Jo vetëm kaq, por tërheqjet janë jashtëzakonisht të shpejta pasi shumica e metodave ofrojnë tërheqje të menjëhershme. Sa i përket monedhave të pranuara, kazinoja përfundon tërheqjet në të njëjtat monedha si depozitat. Ato janë këto:

 • euro
 • dollar amerikan
 • Dollari i Zelandës së Re
 • dollar kanadez
 • korona norvegjeze
 • zloty polake
 • Randi i Afrikës së Jugut
 • jen japonez
 • forintë hungareze
 • Rupia indiane
Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Japoneze
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Accent Pay
AstroPay
AstroPay Card
Credit Cards
Debit Card
Directa24
EPS
EcoPayz
GiroPay
JCB
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
UPayCard
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (41)