GSlot - Promotions & Offers

Age Limit
GSlot
GSlot is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Promotions & Offers

Bonuset dhe promovimet janë mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj në një platformë të caktuar kazinoje.

GSlot Casino është në dijeni të këtij fakti, prandaj ky operator u sigurua që të shpërblejë rregullisht lojtarët e tij të regjistruar. Promovimet jepen rregullisht dhe duke qenë se ato nuk përfshijnë shumë T&C, ato mund të pretendohen dhe përdoren me lehtësi. 

Arsyeja pse lojtarët duhet të kërkojnë bonuse dhe promovime në GSlot Casino është se ata mund të rrisin shpërblimet e tyre.

GSlot Casino ka kode bonus në të gjitha promovimet e saj. Kjo do të thotë që për t'i kërkuar ato, lojtarët duhet të shkruajnë kodet përkatëse. Bonusi i parë i depozitës së kësaj kazinoje vjen me kodin e bonusit G100.

Për të kërkuar bonusin e dytë të depozitës në GSlot, lojtarët do të duhet të fusin kodin e bonusit G50. Bonusi i tretë i depozitës në GSlot Casino i bashkëngjitet kodit të bonusit GS.

Duke ecur përpara, Bonusi Javor, i cili u siguron lojtarëve të regjistruar një bonus depozite prej 50% të martën, vjen me kodin e bonusit G2 dhe më në fund, bonusi i 30 rrotullimeve Falas të enjten vjen me kodin e bonusit G4.

Bonusi i regjistrimit

Sapo lojtarët të regjistrojnë një llogari të re në GSlot Casino, ata do të kualifikohen menjëherë për të kërkuar bonusin e paraqitur të mirëseardhjes.

Bonusi i mirëseardhjes në këtë kazino online do t'i shpërblejë lojtarët në tre depozitat e tyre të para dhe shuma totale e bonusit që mund të marrë çdo lojtar i ri shkon deri në 200 dollarë dhe 200 rrotullime falas. Shpërblimet ndahen në këtë mënyrë:

  • Bonusi i parë i depozitës: 100% deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas
  • Bonusi i dytë i depozitës: 50% deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas
  • Bonusi i depozitës së tretë: 50 rrotullime falas

Kur kërkojnë bonusin e mirëseardhjes, lojtarët duhet të mbajnë mend se ekzistojnë disa kushte dhe terma që zbatohen. Çdo lojtar duhet të plotësojë këto terma dhe kushte për të qenë në gjendje të tërheqë fitimet e bëra me bonus.

Së pari, oferta e mirëseardhjes në GSlot Casino është e disponueshme vetëm për lojtarët e sapo regjistruar. Ndryshe nga promovimet e tjera në kazino, kjo është një ofertë një herë, që do të thotë se nuk mund të pretendohet disa herë.

Më pas, secili nga 3 bonuset e depozitave vjen me një kod bonus të caktuar që lojtarët duhet të fusin. Kodi për bonusin e depozitës së parë është G100, kodi i bonusit për bonusin e depozitës së dytë është G50 dhe kodi i bonusit për bonusin e depozitës së tretë është GS.

Duke ecur përpara, secili nga tre bonuset vjen me një shumë minimale depozite. Me këtë u tha, depozita minimale për bonusin e depozitës së parë është 20 dollarë. Depozita minimale e kërkuar është e njëjtë për ofertën e dytë, por kur bëhet fjalë për bonusin e tretë të depozitës, depozita minimale është 25 dollarë.

Shuma maksimale e bonusit që lojtarët mund të marrin nga bonusi i depozitës së parë dhe të dytë është 100 dollarë. Një gjë shtesë që vlen të përmendet në lidhje me bonuset e depozitës së parë dhe të dytë është fakti se periudha e vlefshmërisë së tyre është 5 ditë nga momenti që lojtarët i aktivizojnë ato.

Rrotullime falas nga oferta e mirëseardhjes u nënshtrohen gjithashtu termave dhe kushteve. Pasi lojtarët të bëjnë depozitën e tyre të parë, ata do të marrin 100 rrotullime falas që mund të përdoret vetëm në Book of Dead by Play'n GO.

Për më tepër, këto rrotullime falas nuk jepen të gjitha menjëherë. Në vend të kësaj, lojtarët do të marrin 20 rrotullime falas për 5 ditë rresht.

Pasi lojtarët të bëjnë depozitimin e tyre të dytë, ata do të marrin 50 rrotullime falas. 25 rrotullimet e para falas nga ky bonus mund të përdoren vetëm në Legacy of Dead nga Play'n GO, ndërsa 25 rrotullimet e dyta falas mund të përdoren vetëm në Doom of Egypt, gjithashtu nga Play'n GO.

Nëse këto lojëra nuk janë të disponueshme në rajonin e lojtarit, alternativat janë Slotfather2 nga BSG dhe Fire & Steel nga BSG.

Së fundi, 50 rrotullime falas nga bonusi i tretë i depozitës jepen në dy ditë radhazi, njësoj si bonusi i depozitës së dytë. 25 rrotullimet e para falas mund të përdoren vetëm në Doom of Egypt nga Play'n GO, ndërsa grupi i dytë me 25 rrotullime falas mund të përdoret vetëm në Scroll Of Adventure nga BGaming.

Një gjë që lojtarët duhet të mbajnë mend rreth rrotullimeve falas nga bonusi i mirëseardhjes është se ato duhet të aktivizohen brenda një dite dhe shuma maksimale e bastit gjatë bastit është 1$.

Duke folur për bast, kërkesat e basteve të bonusit të mirëseardhjes së GSlot Casino janë vendosur në x40.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Japoneze
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Accent Pay
AstroPay
AstroPay Card
Credit Cards
Debit Card
Directa24
EPS
EcoPayz
GiroPay
JCB
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
UPayCard
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (41)