GSlot - Live Casino

Age Limit
GSlot
GSlot is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Live Casino

Lojërat e kazinosë live janë bërë një trend masiv në periudhën e fundit. Në fund të fundit, ata u ofrojnë lojtarëve një përvojë mjaft unike të lojërave pasi ato janë e kundërta e lojërave standarde të kazinosë. 

Siç sugjeron vetë emri i kategorisë, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë luhen në kohë reale pasi një tregtar organizon festën. Lojtarët bashkohen përmes një transmetimi dhe vendosin baste të drejtpërdrejta në lojëra. 

Duke marrë parasysh faktin se kjo kategori është bërë një trend masiv, kazino GSlot u sigurua që të mos humbasë mundësinë e saj për të tërhequr më shumë lojtarë me këtë veçori.

në kategori dhe këtu lojtarët mund t'i hedhin një sy të gjithë titujve të disponueshëm të kazinove live, përveç blackjack live, ruletë live dhe shfaqje lojërash.

Disa përmendje të tjera të nderuara përfshijnë:

 • Bakarat rrufeje
 • Shfaq lojëra
 • Ruletë
 • Blackjack
 • Kazino live

Ekziston gjithashtu një nën-kategori shtesë ku lojtarët mund të kenë akses të shpejtë në lojërat më të njohura të kazinosë live.

Shfaq lojëra

Së pari, seksioni i lojërave të shfaqjes përmban variante të drejtpërdrejta të kësaj loje dhe është i mbushur me tituj argëtues.

Disa nga zgjedhjet më të njohura këtu përfshijnë Football Studio, Crazy Time, Dream Catcher, Deal or No Deal, Mega Ball, Monopoly, First Person Dream Catcher, Side Bet City, Live Spin A Win, Game Shows Lobby, Gonzo's Treasure Hunt dhe Cash ose Crash.

Të gjitha këto lojëra mund të aksesohen nga çdo pajisje celulare ose desktop, për sa kohë që lojtari është i regjistruar në GSlot Casino.

Ruletë

Më tej, ruleta është një lojë klasike kazino që u dëshmua të ishte një nga zgjedhjet më të njohura për klientët. Falë ruletës live, lojtarët në GSlot kanë mundësinë të përjetojnë variantet e këtij titulli në një mënyrë të re dhe unike.

Lojërat e drejtpërdrejtë të ruletit në GSlot përfshijnë:

 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë Live
 • Auto-ruletë
 • Ruletë VIP
 • Ruletë e menjëhershme
 • Deutsches Roulette
 • Ruletë indiane
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë Svensk
 • Ruletë zhytëse

Një nga veçoritë që e bën ruletën një lojë kaq të njohur është fakti se ka një lojë shumë të thjeshtë.

Të gjithë titujt përmbajnë numrat 0-36 në një rrotë të vogël dhe përpara se tregtari të lëshojë topin në timon, lojtarët bastojnë me numrin që ata mendojnë se topi do të ndalet.

Ka shumë lloje bastesh - numrat 1-36 janë të kuq ose të zinj dhe lojtarët mund të bastojnë me ngjyrën e numrit. Më pas, ata mund të bastojnë në një kolonë ose rresht të caktuar numrash, numra të ulët ose të lartë, etj. Basti më shpërblyes dhe më i vështirë është basti në një numër specifik.

Blackjack

Natyrisht, seksioni i lojërave të kazinosë live nuk do të ishte i plotë nëse nuk do të kishte ndonjë lojë live blackjack. Lojtarët do të jenë të kënaqur të dinë se ka shumë tituj argëtues të blackjack live në GSlot. Loja e lojës është e ngjashme në shumë prej këtyre titujve pasi duhet të keni një shumë letrash afër 21 ose 21 të mprehta.

Letrat 2-10 kanë një vlerë që është ekuivalente me numrin e tyre, ndërsa kartat mbretërore kanë një vlerë prej 10. Përjashtimi i vetëm nga ky rregull është Ace. Në disa tituj të drejtpërdrejtë, Ace llogaritet si 1, ndërsa disa tituj mund të numërojnë Ace si 11.

Me këtë u tha, disa nga lojërat live blackjack që lojtarët mund të shijojnë në GSlot Casino janë:

 • Blackjack A
 • Blackjack klasik me shpejtësi
 • Blackjack Classic 17
 • Speed Blackjack D
 • Blackjack VIP X
 • Blackjack i personit të parë
 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack i pafund
 • Salon Prive Blackjack D
 • Blackjack 6 - Azure
 • Të gjitha bastet Blackjack
 • Blackjack Italiano 1
 • Jetojnë Blackjack Pafund
 • Quantum Blackjack Live
 • Deutsches Blackjack

Kazino live

Nënkategoria e fundit e seksionit të kazinosë live në GSlot Casino mban të njëjtin emër si ma

 • Kazino Hold'em
 • Poker me tre letra
 • Gold Poker Amerikan
 • Pokeri i Karaibeve
 • Karaibe Beach Poker
 • Joker Poker
 • Speed Baccarat L
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • No Comm Speed Baccarat A
 • Speed Baccarat P
Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Japoneze
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Accent Pay
AstroPay
AstroPay Card
Credit Cards
Debit Card
Directa24
EPS
EcoPayz
GiroPay
JCB
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
UPayCard
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (41)