GSlot Rishikimi 2024 - Deposits

GSlotResponsible Gambling
CASINORANK
8.17/10
BonusBonus 200 $ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
6000+ lojëra
Kazino shumëgjuhëshe
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
6000+ lojëra
Kazino shumëgjuhëshe
GSlot is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Lojtarët që duan të kërkojnë bonusin e veçuar të mirëseardhjes ose ndonjë nga promovimet e tjera të paraqitura dhe të luajnë lojëra për para të vërteta, do të duhet të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre.

Për të depozituar fonde, ata duhet së pari të regjistrojnë një llogari. Procesi i regjistrimit të një llogarie në GSlot është i thjeshtë dhe nuk do të marrë më shumë se vetëm një minutë.

Për të depozituar fonde në llogarinë e tyre, lojtarët do të duhet të vizitojnë seksionin e arkëtarit. Më pas, ata duhet të zgjedhin një nga metodat e disponueshme të depozitimit dhe të fusin shumën e tyre të preferuar, e cila nuk është më e ulët se minimumi. Depozitat në GSlot janë të menjëhershme dhe tarifat nuk ngarkohen për këto lloj transaksionesh.

Metodat e depozitimit në dispozicion përfshijnë Neteller , Skrill , ecoPayz , Neosurf , Interac , Maestro , VIZA , MasterCard , etj.

Ngjashëm me politikat në lidhje me bonuset dhe promovimet, GSlot ka politika të caktuara kur bëhet fjalë për depozitimin (dhe tërheqjen) e parave. Ekzistojnë dy politika specifike - mënyrat e disponueshme të pagesës dhe depozitimi minimal i lejuar.

Metodat që lojtarët mund të përdorin për të depozituar fonde dhe shuma minimale e tyre janë renditur më poshtë.

 • **VIZA,**MasterCard, Maestro: depozitat me këto karta krediti dhe debiti janë të menjëhershme dhe shuma minimale është 20 dollarë. Maksimumi është 5000 dollarë.
 • Skrill, Rapid nga Skrill: tarifat nuk ngarkohen për depozitat e bëra me Skrill dhe Rapid nga Skrill dhe depozita minimale është 20 dollarë.
 • Neteller: Depozitat e Neteller janë të menjëhershme dhe depozita minimale e kërkuar në GSlot është 20 dollarë.
 • Paysafecard: Depozita minimale e lejuar e Paysafecard është 20 dollarë dhe maksimumi është 5,000 dollarë. Depozitat janë të menjëhershme dhe tarifat nuk ngarkohen.
 • Sofort: Sofort vjen me një shumë minimale depozite prej $20 dhe një maksimum prej $5,000.
 • ecoPayz: depozitat me ecoPayz janë të menjëhershme dhe shuma minimale që lojtarët mund të transferojnë me këtë opsion është 20 dollarë.
 • Neosurf: Kufijtë minimal dhe maksimal të depozitave të Neosurf janë të njëjta me të gjitha metodat e përmendura më sipër; minimumi është 20 dollarë dhe maksimumi është 5,000 dollarë.
 • Ideale: Ideal vjen me një shumë minimale depozite prej 20 dollarësh dhe kazino nuk i ngarkon lojtarët me tarifa për përdorimin e këtij opsioni.
 • MiFinity: MiFinity është një nga mënyrat e pranuara të pagesës në GSlot dhe shuma minimale e depozitës së tij është 20 dollarë.
 • Me besim: Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë në GSlot me Trustly është 20 dollarë dhe maksimumi është 5,000 dollarë. Tarifat nuk ngarkohen dhe depozitat janë të menjëhershme.

Ndeshja e depozitave

Siç u përmend më herët, nëse lojtarët dëshirojnë të kërkojnë bonuse në GSlot Casino, ata do të duhet të depozitojnë fonde në llogarinë e tyre. Në fakt, shumica e bonuseve të paraqitura në këtë kazino në internet janë bonuse të ndeshjes së depozitave.

Bonusi i ndeshjes së depozitës së parë është pjesë e ofertës së mirëseardhjes në kazino. Oferta e mirëseardhjes është e ndarë në tre depozita, dy prej të cilave janë bonuse depozite.

Pasi lojtarët të bëjnë depozitën e tyre të parë në kazino, GSlot do t'u sigurojë atyre një ndeshje 100% që shkon deri në 100 dollarë. Bonusi i dytë i depozitës është një bonus ndeshje 50% që shkon gjithashtu deri në 100 dollarë.

Bonusi javor do t'u sigurojë lojtarëve një bonus ndeshjeje prej 50% që shkon deri në 100 dollarë. Shuma minimale e depozitës për dy bonuset e para të ndeshjes është 20 dollarë, ndërsa depozita minimale për bonusin javor është 25 dollarë.

Për më tepër, lojtarët do të duhet të fusin kodet e bonusit për të kërkuar këto bonuse. Kodi i bonusit për bonusin e depozitës së parë është G100, kodi i bonusit për bonusin e depozitës së dytë është G50 dhe kodi i bonusit për bonusin javor është G2.

Vlen të përmendet se ndërsa pjesa tjetër e bonuseve në GSlot nuk u siguron lojtarëve një bonus ndeshjeje, ata kërkojnë që ata të bëjnë një depozitë në çdo mënyrë. Bonusi i tretë i depozitës, i cili është pjesë e ofertës së mirëseardhjes, do t'u sigurojë lojtarëve 50 rrotullime falas dhe Bonusi i së enjtes do t'u sigurojë atyre 30 rrotullime falas.

Termat dhe kushtet zbatohen për të gjitha bonuset e lartpërmendura dhe ato janë të rëndësishme për t'u lexuar.

Monedha

Jo vetëm që GSlot u ofron lojtarëve shumë opsione bankare kur bëhet fjalë për depozitat dhe tërheqjet, por operatori gjithashtu mbështet monedha të shumta. Ky është një përfitim masiv pasi lojtarët mund të gëzojnë fleksibilitet masiv me pagesat. Monedhat e mbështetura në këtë kazino janë:

 • euro
 • dollar amerikan
 • Dollari i Zelandës së Re
 • dollar kanadez
 • korona norvegjeze
 • zloty polake
 • Randi i Afrikës së Jugut
 • jen japonez
 • forintë hungareze
 • Rupia indiane