GSlot - Bonuses

Age Limit
GSlot
GSlot is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Bonuses

Lojtarët e rinj në GSlot trajtohen me një paketë mirëseardhjeje që përfshin bonuset e depozitave dhe rrotullime falas në depozitën e parë, të dytë dhe të tretë. Bonuset e tjera përfshijnë promovime javore si p.sh ringarkoni bonuset krahas bonuseve speciale. Megjithatë, lojtarët duhet të lexojnë së pari termat dhe kushtet e këtyre promovimeve, veçanërisht kërkesat e basteve.

Çdo lojtar i ri në GSlot do të jetë në gjendje të pretendojë Bonus i mirëseardhjes në kazino e cila do t'i shpërblejë ata në tre depozitat e tyre të para. Bonusi i depozitës së parë është një bonus ndeshje 100% që shkon deri në 100 dollarë dhe ofron 100 rrotullime shtesë falas.

Bonusi i dytë i depozitës është një bonus depozite prej 50% që shkon deri në 100 dollarë dhe ofron 50 rrotullime shtesë falas. Së fundi, bonusi i tretë i depozitës do t'u sigurojë lojtarëve 50 rrotullime falas. Depozita minimale e kërkuar për bonusin e parë dhe të dytë është 20 dollarë, ndërsa depozita minimale e kërkuar për bonusin e tretë është 25 dollarë.

Kërkesat e bastit të bonusit të mirëseardhjes janë vendosur në x40 dhe bonuset e ndeshjes janë të vlefshme për 5 ditë.

Lojtarët do të jenë gjithashtu të lumtur të dëgjojnë se përveç bonusit fitimprurës të mirëseardhjes, ata kanë edhe mjaft promovime të tjera në të cilat mund të pretendojnë/marrin pjesë: Bonusi javor, Bonusi i së enjtes, turnetë dhe një program VIP.

Bonusi javor

Bonusi javor është oferta e parë në listën e promovimeve që lojtarët e regjistruar në GSlot Casino mund të pretendojnë. Kjo ofertë u ofron lojtarëve një 50% bonus për depozitimin e ndeshjes cdo te marte.

Për të marrë bonusin, lojtarët duhet të fusin kodin e bonusit G2 dhe të bëjnë një depozitë prej të paktën 25 dollarësh. Shuma maksimale e bonusit që mund të fitohet me Bonusin Javor është 100$.

Për më tepër, bonusi është i disponueshëm për të gjithë lojtarët që kanë bërë të paktën 1 depozitë nga e marta 00:00 UTC deri të martën 23:59 UTC. Shuma maksimale e bastit gjatë bastit është 2 dollarë dhe kërkesat e bastit të Bonusit Javor janë vendosur në x40.

Së fundi, periudha e vlefshmërisë së Bonusit Javor të së Martës në GSlot Casino është 5 ditë.

Bonusi i së enjtes

Lojtarët do të jenë të kënaqur të dinë se përveç të qenit në gjendje të kërkojnë para bonus të martën, ata gjithashtu do të jenë në gjendje të kërkojnë rrotullime falas të enjteve, falë Bonusit të së Enjtes së GSlot.

Çdo të enjte, lojtarët do të jenë në gjendje të kërkojnë 30 rrotullime falas pasi të depozitojnë një minimum prej 30 dollarësh. Tani, ashtu si të gjitha bonuset e tjera që ofrohen në GSlot Casino, Bonusi i së Enjtes vjen me disa T&C të veta.

Depozita minimale u përmend tashmë, por është gjithashtu jetike të dini se kodi i bonusit për këtë ofertë është G4. Pasi lojtarët të marrin 30 rrotullime falas, ato mund të përdoren vetëm në Almighty Sparta Dice nga Endorfina.

Ky bonus është i disponueshëm për të gjithë lojtarët që kanë bërë të paktën një depozitë nga e enjtja 00:00 UTC deri të enjten 23:59 UTC.

Kërkesat e bastit të Bonusit të së Enjtes janë vendosur në x40 dhe këto rrotullime falas duhet të aktivizohen brenda një dite. Shuma maksimale e bastit gjatë bastit është vendosur në 2 dollarë.

Turne

Turnetë ofrohen gjithmonë nga kazinotë më të mira në internet si një mënyrë për të rritur emocionet dhe për t'u ofruar lojtarëve një përvojë të paharrueshme lojrash.

GSlot e di këtë fakt, prandaj u ofron lojtarëve të saj të regjistruar tonelata turne që kanë grupe të ndryshme çmimesh shpërblyese. Çdo lojtar i regjistruar është më se i mirëpritur të marrë pjesë në këto turne dhe të luajë për një shans për të arritur vendin numër 1.

Disa turne të paraqitur në këtë kazino në internet përfshijnë:

 • 30 mijë rrotullime falas mujore
 • Turneu i fundjavës G-Races
 • Mitet & Fitimet
 • Drops & Wins Slots
 • Drops & Wins Live Casino

Turnetë e disponueshme ndryshojnë, në varësi të kohës së vitit. Megjithatë, një gjë është e sigurt - secili prej këtyre turneve ka grupe të mëdha çmimesh që përmbajnë rrotullime falas, shpërblime në para ose të dyja.

Programi VIP

Rrotulluesit e lartë në GSlot vlerësohen dhe falënderohen për besnikërinë e tyre nëpërmjet programit VIP të kazinosë. Lojtarët marrin pjesë në Programin VIP të GSlot Casino menjëherë pasi kanë bërë depozitën e tyre të parë.

Logjika është e thjeshtë këtu - për të përparuar, lojtarët duhet të mbledhin të ashtuquajturat Gpoints. Një Gpoint fitohet për çdo 10 dollarë që vihen në lojëra. Në këmbim, lojtarët marrin rrotullime falas ose bonuse në para që varen nga niveli i tyre në Programin VIP.

Programi VIP i GSlot përmban 10 nivele:

 • Niveli 1: 25 rrotullime falas (150 Gpoints)
 • Niveli 2: 50 rrotullime falas (300 Gpoints)
 • Niveli 3: 100 rrotullime falas (700 Gpoints)
 • Niveli 4: 20 $ (1500 Gpoints)
 • Niveli 5: $50 (3000 Gpoints)
 • Niveli 6: 100 dollarë (10,000 pikë G)
 • Niveli 7: 200 dollarë (25,000 pikë G)
 • Niveli 8: 400 dollarë (75,000 pikë G)
 • Niveli 9: 500 dollarë (250,000 pikë G)
 • Niveli G: 600 dollarë (500,000 pikë G)

Të gjitha këto shpërblime kreditohen si bonus. Shpërblimet në para vijnë me kërkesat e basteve x3 ndërsa kërkesat e basteve të rrotullimeve falas janë x25. Tërheqja maksimale në rrotullimet falas është 50 dollarë.

Oferta e mirëseardhjes

Oferta e mirëseardhjes në GSlot Casino do t'u sigurojë të gjithë lojtarëve të regjistruar rishtazi shpërblime në tre depozitat e tyre të para. Shuma totale e bonusit që ata mund të pretendojnë shkon deri në 200 dollarë dhe 200 rrotullime falas.

Me këtë u tha, bonuset ndahen si më poshtë:

 • Bonusi i parë i depozitës: 100% deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas
 • Bonusi i dytë i depozitës: 50% deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas
 • Bonusi i tretë i depozitës: 50 rrotullime falas

Oferta e mirëseardhjes në këtë kazino online është e disponueshme vetëm për lojtarët e rinj dhe vjen me disa terma dhe kushte që duhet të plotësohen dhe ato shpjegohen më poshtë.

Kushtet e bonusit të mirëseardhjes së lojtarit të ri

Së pari, bonusi i mirëseardhjes nuk është një promovim i rregullt. Në vend të kësaj, lojtarët e rinj mund ta pretendojnë atë vetëm një herë. Depozita minimale e kërkuar për bonusin e depozitës së parë dhe të dytë është 20 dollarë, ndërsa depozita minimale e kërkuar për bonusin e depozitës së tretë është 25 dollarë.

Për më tepër, secili nga tre bonuset e depozitave vjen me kodet e bonusit që lojtarët duhet të fusin për t'i kërkuar ato. Kodi i bonusit të depozitës së parë është G100, kodi i bonusit për bonusin e dytë të depozitës është G50 dhe kodi i bonusit për bonusin e tretë të depozitës është GS.

Periudha e vlefshmërisë së dy bonuseve të para të depozitave të ndeshjeve është 5 ditë dhe kërkesat e bastit për të tre bonuset janë vendosur në x40.

Rrotullimet falas nuk kreditohen të gjitha menjëherë. 100 rrotullime falas nga bonusi i depozitës së parë ndahen - lojtarët marrin 20 rrotullime falas për 5 ditë rresht. 50 rrotullime falas nga bonusi i depozitës së dytë dhe të tretë jepen në dy ditë rresht (25 rrotullime falas çdo ditë)

Ekzistojnë gjithashtu kufizime në numrin e lojërave në të cilat mund të përdoren këto rrotullime falas.

Bonus pa depozitë

GSlot Casino mund t'u sigurojë lojtarëve shumë rrotullime falas, por ato nuk janë bonuse depozite. Siç e dinë lojtarët, një bonus pa depozite është një ofertë që nuk kërkon depozitë për ta kërkuar atë.

Rrotullimet falas janë një lloj bonusi pa depozite, por në GSlot, ato mund të kërkohen vetëm pasi lojtarët të bëjnë një depozitë në një ditë të caktuar.

Kodet e bonusit

Një nga gjërat më të rëndësishme që lojtarët duhet të mbajnë mend kur kërkojnë ofertën e mirëseardhjes, ose ndonjë bonus tjetër në GSlot Casino, është fakti se atyre do t'u kërkohet të fusin kodet e bonusit.

Prandaj, bonusi i mirëseardhjes ndahet në tre bonuse depozite dhe ka tre kode të veçanta bonusi që duhet të futen. Ato janë këto:

 • G100 (bonusi i depozitës së parë)
 • G50 (bonusi i depozitës së dytë)
 • GS (bonusi i depozitës së tretë)

Përveç ofertës së mirëseardhjes, kërkohen kode bonus për dy promovimet e tjera të rregullta në kazino - Bonusi Javor dhe Bonusi i së Enjtes.

Kodi i bonusit për Bonusin Javor, i cili u siguron lojtarëve një bonus depozite ndeshjesh prej 50% të martën, është G2. Nga ana tjetër, kodi i bonusit për Bonusin e së Enjtes, i cili u siguron lojtarëve 30 rrotullime falas të enjten, është G4.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Pasi lojtarët pretendojnë një nga bonuset e paraqitura të depozitave në GSlot Casino, qoftë kjo oferta e mirëseardhjes, Bonusi Javor ose Bonusi i së Enjtes, ata do të duhet të plotësojnë kërkesat e bastit për secilën nga këto oferta.

Ato janë vendosur në x40 dhe përfaqësojnë shumën që lojtarët duhet të vendosin përpara se të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre. Kërkesat për bast llogariten duke shumëzuar 40 me depozitën që lojtari ka bërë.

Një gjë shtesë që vlen të përmendet është se tërheqja maksimale e fitimeve nga rrotullimet falas të dhëna në Programin VIP është 50 dollarë.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (6)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (8)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Japoneze
Norvegjeze
Polake
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (8)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (23)
Accent Pay
AstroPay
AstroPay Card
Credit Cards
Debit Card
Directa24
EPS
EcoPayz
GiroPay
JCB
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
UPayCard
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Austria
Finlanda
Hungaria
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (41)