GSlot Rishikimi 2024 - Account

GSlotResponsible Gambling
CASINORANK
8.17/10
BonusBonus 200 $ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
6000+ lojëra
Kazino shumëgjuhëshe
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
6000+ lojëra
Kazino shumëgjuhëshe
GSlot is not available in your country. Please try:
Account

Account

Për të luajtur mbi 6000 lojëra, për të kërkuar bonuse dhe promovime dhe për të marrë pjesë në programin VIP të GSlot Casino, lojtarët duhet të regjistrojnë një llogari.

Kur regjistrohen, ata do të duhet të respektojnë termat dhe kushtet e kazinosë online. T&C më e rëndësishme është kufiri i moshës. Lojtarët që duan të regjistrojnë një llogari në GSlot Casino duhet të jenë të tillë më i vjetër se 18. Vlen të theksohet se disa vende kanë vendosur moshën ligjore për lojërat e fatit në 19 ose 21.

Regjistrimi i një llogarie në GSlot zgjat jo më shumë se vetëm disa minuta. Lojtarët mund ta përfundojnë procesin nga pajisja e tyre celulare ose desktop. Për të regjistruar me sukses një llogari, duhet të ndërmerren hapat e mëposhtëm:

  • Regjistrimi fillon me hyrjen e lojtarit në faqen zyrtare të GSlot Casino. Ata mund ta bëjnë këtë nga pajisjet mobile dhe desktop, por procesi është më i lehtë për t'u përfunduar në një pajisje desktop.
  • Më pas, lojtarët duhet të klikojnë në butonin jeshil Sign-Up, i vendosur në pjesën e sipërme të djathtë të ekranit.
  • Pasi të hapet dritarja pop-up, ata do të duhet t'i japin kazinosë informacionin e mëposhtëm: email, fjalëkalim dhe monedhë të preferuar.
  • Hapi i fundit i procesit është të klikoni në butonin Sign-Up dhe të finalizoni procesin. Lojtarët duhet të kenë parasysh se kazino do t'u kërkojë atyre të verifikojnë llogaritë e tyre.

Limiti Llogarinë

GSlot i ndalon lojtarët të regjistrojnë llogari të shumta. Ata që e bëjnë këtë, përballen me rrezikun e pezullimit ose mbylljes së llogarisë së tyre nga administratorët.

Të gjitha shërbimet në GSlot Casino janë të disponueshme për lojtarët që kanë një llogari dhe një adresë IP. Bonuset dhe promovimet mund të kërkohen vetëm nga ajo një llogari.

Procesi i verifikimit

Ashtu si çdo kazino tjetër, GSlot u kërkon lojtarëve të sapo regjistruar të verifikojnë llogarinë e tyre pasi ta regjistrojnë me sukses. Verifikimi është i domosdoshëm për faktin se lojtarët nuk do të mund të tërheqin para derisa të përfundojë ky hap.

Për të verifikuar llogarinë e tyre, lojtarët do të duhet të furnizojnë GSlot me fotografi të ID-së/patentës/pasaportës së shoferit dhe një faturë shërbimi në emër të lojtarit. Adresa duhet të jetë e dukshme në faturën e shërbimeve.

Mënyra më e mirë për t'i dërguar këto dokumente është t'i skanoni ose t'i bëni një pamje të qartë. Më pas, lojtarët duhet t'i dërgojnë këto skedarë te ekipi i mbështetjes së klientit të kazinosë.

Pasi ekipi i kazinosë t'i marrë dhe t'i shqyrtojë ato, ata do të verifikojnë llogarinë e lojtarit. Zakonisht, nuk duhen më shumë se vetëm disa orë që GSlot të verifikojë një llogari.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur ata regjistrojnë një llogari, lojtarët do të duhet të nxjerrin një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik. Falë emrit të përdoruesit, ata do të gëzojnë një nivel të caktuar anonimiteti në internet dhe duke e bërë këtë, siguria e tyre në internet do të rritet në një nivel të ri.

Kur krijoni fjalëkalimin, është e rëndësishme që lojtarët ta bëjnë atë sa më kompleks që të jetë e mundur. Në këtë mënyrë, ata do të minimizojnë kërcënimin që dikush të mësojë për të dhe ta përdorë atë për t'u regjistruar në emër të lojtarit. Si emri i përdoruesit ashtu edhe fjalëkalimi duhet të jenë unik.

Po, kazinoja përdor një sistem të avancuar sigurie që mbron këtë lloj të dhënash të ndjeshme, por siguria është gjithashtu përgjegjësi e lojtarit dhe çdo lojtar duhet të sigurohet që të dhënat e tij janë të sigurta.

Bonusi i llogarisë së re

Pasi lojtarët të krijojnë një llogari në GSlot Casino, ata do të mund të kërkojnë ofertën e mirëseardhjes, e cila përbëhet nga bonuse në tre depozitat e para që lojtarët bëjnë. Shpërblimet janë si më poshtë:

  • Bonusi i depozitës së parë: 100% deri në 100 dollarë dhe 100 rrotullime falas
  • Bonusi i depozitës së dytë: 50% deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas
  • Bonusi i depozitës së tretë: 50 rrotullime falas

Shpërblimi total nga oferta e mirëseardhjes mund të shkojë deri në 200 dollarë dhe 200 rrotullime falas. Kur kërkojnë bonusin e mirëseardhjes, lojtarët duhet të kenë parasysh se kërkohen kodet e bonusit.

Kodet e kërkuara janë:

  • G100 për bonusin e depozitës së parë
  • G50 për bonusin e dytë të depozitës
  • GS për bonusin e tretë të depozitës

Përpara se të kërkoni ofertën e mirëseardhjes në GSlot Casino, është jetike të lexoni termat dhe kushtet pasi ato deklarojnë periudhën e vlefshmërisë së bonusit, kërkesat e bastit, depozitën minimale të kërkuar, përshtatshmërinë e lojës, etj.

Le të fillojmë me depozitën minimale të kërkuar. Për të kërkuar bonuset e depozitës së parë dhe të dytë, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 20 dollarë. Depozita minimale e kërkuar për bonusin e tretë është vendosur në $25.

Ekzistojnë disa terma dhe kushte që lojtarët duhet të mbajnë mend edhe për rrotullimet falas. Së pari, 100 rrotullimet falas nga bonusi i depozitës së parë nuk fitohen të gjitha menjëherë. Në vend të kësaj, lojtarët marrin 20 rrotullime falas për 5 ditë rresht.

E vetmja lojë e pranueshme në të cilën mund të përdoren është Book of Dead nga Play'n GO. Nëse Book of Dead nuk është i disponueshëm në vendin përkatës të lojtarit, loja alternative është Gold Canyon nga BSG. Bonusi i depozitës së parë është i vlefshëm për 5 ditë dhe rrotullimet falas duhet të aktivizohen brenda një dite.

Duke ecur përpara, bonusi i dytë i depozitës ofron një bonus ndeshjeje prej 50% që shkon deri në 100 dollarë dhe 50 rrotullime falas. Lojtarët marrin 25 rrotullime falas për 2 ditë rresht.

Ashtu si bonusi i depozitës së parë, bonusi i dytë i depozitës është i vlefshëm për 5 ditë dhe rrotullimet falas duhet të aktivizohen brenda një dite. 25 rrotullimet e para falas duhet të përdoren në Legacy of Dead nga Play'n GO, ndërsa grupi i dytë me 25 rrotullime falas mund të përdoret vetëm në Doom of Egypt nga Play'n GO.

Nëse rastësisht, këto dy lojëra nuk janë të disponueshme në vendin përkatës të lojtarit, lojërat alternative në të cilat mund të përdoren rrotullimet falas janë Slotfather2 nga BSG dhe Fire & Steel nga BSG.

Më në fund, bonusi i tretë i depozitës shpërblen lojtarët me 50 rrotullime falas që duhet të aktivizohen brenda një dite. Ashtu si bonusi i dytë i depozitës, lojtarët marrin 2 tufa me 25 rrotullime falas për 2 ditë rresht.

Grupi i parë i rrotullimeve falas mund të përdoret vetëm në Doom Of Egypt nga Play'n GO, ndërsa grupi i dytë i rrotullimeve falas mund të përdoret vetëm në Scroll Of Adventure nga BGaming.

Së fundi, kërkesat e basteve për bonusin e depozitës së parë dhe të dytë përcaktohen në x40 dhe shuma maksimale e bastit gjatë bastit është vendosur në 1$.