GSlot Rishikimi 2024 - About

GSlotResponsible Gambling
CASINORANK
8.17/10
BonusBonus 200 $ + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
6000+ lojëra
Kazino shumëgjuhëshe
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
6000+ lojëra
Kazino shumëgjuhëshe
GSlot is not available in your country. Please try:
About

About

GSlot është një kazino online me reputacion që u krijua në vitin 2020. Edhe pse ka qenë në treg për vetëm 2 vjet, ajo arriti të ngrihet lart dhe të ndërtojë një reputacion si një nga faqet më të ndryshme të kazinove në treg.

Arsyeja është se kjo faqe ofron më shumë se 6000 lojëra cilësore nga disa prej ofruesve më të mirë në botë. Për më tepër, ai ka një bollëk bonusesh dhe promovimesh që mund të rrisin shpërblimet e lojtarëve dhe të ofrojnë përvojën më argëtuese të lojrave.

GSlot është i licencuar dhe i rregulluar në Maltë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

GSlot

Për t'u regjistruar në GSlot Casino, lojtarët duhet vetëm të hyjnë në faqen zyrtare të kazinosë, të klikojnë në butonin e regjistrimit dhe të plotësojnë fushat e kërkuara.

Procesi i regjistrimit është jashtëzakonisht i lehtë dhe i drejtpërdrejtë dhe nuk do të marrë më shumë se vetëm një minutë kohë të lojtarëve, pavarësisht nga mosha apo aftësia e tyre.

Pronari dhe CEO

GSlot Casino është në pronësi dhe operuar nga N1 Interactive Ltd, një kompani që është nën mbikëqyrjen e një prej rregullatorëve më të respektuar në botë - Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA).

Numri i Licencës

Kjo kazino online me reputacion operohet nga N1 Interactive Ltd, dhe është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës.

Numri i licencës së tij është MGA/B2C/394/2017.

Ku bazohet GSlot Casino?

Ku bazohet GSlot Casino?

Selia e GSlot Casino ndodhet në Maltë dhe adresa fizike zyrtare e kazinosë është 206, Wisely House, Old Bakery Street, Valletta VLT1451, Malta.