Gratorama - Deposits

Age Limit
Gratorama
Gratorama is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Bërja e një depozite në Gratorama është shumë e lehtë. Por, përpara se ta bëni këtë, duhet të regjistroheni për një llogari të re dhe më pas të zgjidhni një nga shumë opsionet e pagesës që ata kanë për të ofruar. 

Në Gratorama, çdo lojtar i ri ka të drejtën e një bonusi pa depozite prej 7 dollarësh dhe një bonus ndeshjeje 100% deri në 200 dollarë.

Nëse jeni i ri në botën e lojërave të fatit në internet, atëherë mund t'ju duhet pak shtytje kur bëhet fjalë për të bërë një depozitë. Por nuk ka vend për panik sepse keni ardhur në vendin e duhur. Ne kemi përgatitur një udhëzues të thjeshtë hap pas hapi për ju.

 • Shkoni te gratorama.com
 • Klikoni butonin Luaj Tani
 • Zgjidhni opsionin Luaj për para
 • Krijo nje llogari te re
 • Futni të dhënat e sakta, pranoni termat dhe kushtet dhe klikoni në butonin Krijo llogari.
 • Zgjidhni ofertën e bonusit të depozitës 100% dhe arkëtari do të hapet.
 • Zgjidhni metodën e preferuar të depozitimit nga shiriti i menusë në të majtë.
 • Futni informacionin që lidhet me metodën e depozitimit.
 • Klikoni Depozitë
 • Pasi të kryhet transaksioni, do të keni mundësi të shihni fondet në gjendjen e llogarisë tuaj.

Në rast se keni ndonjë problem ose pyetje, mund të kontaktoni Ndihmën e Klientit në çdo kohë duke përdorur bisedën brenda hollit të lojës.

Duke luajtur për argëtim

Nëse nuk jeni ende gati për të bërë një depozitë për ndonjë arsye, mund të kënaqeni duke luajtur lojëra për argëtim. Nuk ju kërkohet të bëni asnjë depozitë për ta bërë këtë. Kazinoja do t'ju shpërblejë me para virtuale, në mënyrë që t'i luani lehtësisht lojërat.

Kjo është një mënyrë shumë e mirë sidomos kur doni të mësoni një lojë të re dhe të shihni pagesat që ofron dhe si është loja.

Metodat e depozitimit

Ka mënyra të ndryshme pagese të disponueshme në Gratorama, kështu që ju mund të zgjidhni atë që ju duket më e përshtatshme. Këto janë mënyrat e mëposhtme të pagesës që mund të përdorni:

 • MASTERCARD - Kartë Krediti/Debiti
 • VISA - Kartë Krediti/Debiti
 • Paysafecard
 • Cashlib
 • EPS
 • Trustpay
 • Zimpler
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Debitimi i vizave
 • Debiti i Mastercard
 • Diners Club
 • Carte Bleue
 • Carta Si
 • EntroPay
 • eDebit direkt / SofortUberweisung
 • Giropay
 • Zoti Cash
 • Transferimi elektronik Interac

Kufiri i depozitave

Kufiri minimal i depozitave në Gratorama është 10 dollarë dhe kufiri maksimal është 2,000 dollarë.

Depozitë pa bankë?

Ka ende mënyra për të bërë një depozitë edhe nëse nuk doni të ndani detajet tuaja financiare. Mund të përdorni kupona me parapagesë si Paysafe Card ose Entro Pay.

Monedha

Ka shumë monedha që janë në dispozicion në Gratorama nga të cilat mund të zgjidhni, dhe ato janë si më poshtë:

 • EUR
 • USD
 • GBP
 • AUD
 • CHF
 • NOK
 • SEK
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Holandeze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Suedeze
Tajlandeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Cashlib
Coinspaid
Jeton
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (17)
Afrika e Jugut
Austria
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Japonia
Kanadaja
Kili
Meksika
Peruja
Portugalia
Republika Çeke
Sllovakia
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (2)