Rishikimi i kazinosë Gratorama - Bonuses

GratoramaResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusDeri në 200 € + 7 € bonus pa depozite
Kazino me letra me gërvishtje
Kazino pa bonus depozite
Dizajn i pastër
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me letra me gërvishtje
Kazino pa bonus depozite
Dizajn i pastër
Gratorama
Deri në 200 € + 7 € bonus pa depozite
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Ka shumë bonuse në dispozicion si për lojtarët e rinj ashtu edhe për lojtarët ekzistues në Gratorama Casino. Bonuset janë të disponueshme vetëm për lojtarët që janë në përputhje të plotë me termat dhe kushtet e përgjithshme të kazinosë.

Është përgjegjësi e vetme e lojtarit që të njihet me këto kushte edhe përpara se të kërkojë një ofertë bonus në Gratorama.

Bonusi i depozitës së parë

Bonusi i depozitës së parë

Herën e parë që bëni një depozitë në Gratorama Casino ju keni të drejtë për një bonus mirëseardhjeje. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të hapni një llogari dhe të bëni një depozitë prej të paktën 10 dollarë.

 • Nëse depozitoni 10 dollarë, do të merrni 10 dollarë të tjera dhe do të përfundoni me 20 dollarë për të luajtur.

 • Nëse depozitoni 50 dollarë, do të merrni 50 dollarë të tjera nga kazino dhe do të përfundoni me 100 dollarë për të luajtur.

 • Nëse depozitoni 100 dollarë, do të merrni 100 dollarë të tjera nga kazino dhe do të përfundoni me 200 dollarë për të luajtur.

Shuma maksimale e parave të bonusit që mund të merrni është 200 dollarë dhe mundeniMos e kombinoni këtë bonus me ndonjë bonus tjetër.

Në mënyrë që të mund të tërhiqni fitimet tuaja nga paratë e bonusit, do t'ju duhet të vendosni bast të paktën 40 herë më shumë se shuma e bonusit tuaj. Kjo do të duket diçka si kjo:

 • Kur bëni një depozitë prej 40 dollarësh, do të merrni 40 dollarë të tjera dhe do të keni 80 dollarë për të luajtur. Basti minimal për të holla është 1600 dollarë.

 • Kur bëni një depozitë prej 50 dollarësh, do të merrni 50 dollarë të tjera dhe do të keni 100 dollarë për të luajtur. Basti minimal për të holla është 2000 dollarë.

 • Kur bëni një depozitë prej 100 dollarësh, do të merrni 100 dollarë të tjera dhe do të keni 200 dollarë për të luajtur. Basti minimal për të marrë para është 4000 dollarë.

Ju keni të drejtë të merrni vetëm një bonus të depozitës së parë dhe duhet të vendosni bast fondet e bonusit brenda 90 ditëve. Fondet e depozitave jepen menjëherë në llogarinë tuaj pasi të jetë miratuar depozita juaj.

Pasi të regjistroheni në kazino, mund të merrni një bonus prej 7 dollarësh pa depozitë. Këto lloj bonusesh vlerësohen shumë nga lojtarët pasi në këtë mënyrë ata nuk kanë nevojë të bëjnë një depozitë dhe megjithatë, ata kanë mundësinë të fitojnë para.

Çmimet maksimale janë paksa të ndryshme nga fitimet standarde dhe ato janë si më poshtë:

Gratorama

Ky bonus duhet të vihet bast 40 herë përpara se të mund të bëni ndonjë tërheqje të fitimeve tuaja. Në momentin që pranoni bonusin pa depozitë, jeni të detyruar të pranoni bonusin e depozitës së parë 100% kur bëni depozitën tuaj të parë.

Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga bonusi pa depozite është 200 dollarë. Të gjitha fitimet që tejkalojnë shumën prej $200 nuk do të regjistrohen si fitime.

Rregulla të përgjithshme për bonusin

Rregulla të përgjithshme për bonusin

Mënyra e vetme për të qenë në gjendje të arkëtoni fitimet tuaja është të vini bast të gjitha promovimet ose bonuset të paktën 40 herë. Për shembull, nëse merrni një bonus falas prej 10 dollarësh, duhet të vendosni bast 400 dollarë përpara se të bëni një tërheqje.

Të gjitha bonuset dhe promovimet skadojnë pas një periudhe prej 7 ditësh, përveç nëse përcaktohet ndryshe. Nëse merrni një bonus dhe nuk arrini të bëni një depozitë brenda 7 ditëve, bonusi do të hiqet nga llogaria juaj. E njëjta gjë vlen edhe për fitimet tuaja.

Ju keni të drejtë për vetëm një promovim ose bonus për llogari, për familje dhe adresë IP. Nëse rastësisht, kazinoja konstaton se ju jeni duke shkelur këtë klauzolë, të gjitha fitimet tuaja do të konfiskohen.

Nëse bëni një depozitë dhe nuk jeni aktiv për shtatë ditë, atëherë bilanci juaj do të mbahet në vend, por ju do të humbni fondet tuaja të bonusit. Kjo vlen vetëm për lojtarët që kanë ende një bilanc bonus.

Nëse pranoni bonusin pa depozitë prej 7 dollarësh, atëherë bonusi i depozitës së parë është i detyrueshëm.

Pasi të kërkoni të holla jashtë, bonuset dhe promovimet nuk janë të disponueshme gjatë kohës që paratë e gatshme janë në pritje.

Shuma maksimale e bonusit është 200 dollarë.

Ju duhet të njiheni me të gjitha termat dhe kushtet e përgjithshme dhe politikën e tërheqjes së të gjitha bonuseve dhe promovimeve.

Pasi të pranoni një bonus ose një promovim, ju automatikisht konsideroheni se i keni pranuar këto terma dhe kushte si parazgjedhje.

Kazinoja rezervon të drejtën të ndryshojë ose pezullojë çdo promovim ose bonus në çdo kohë. Gjithsesi, nëse keni pranuar një promovim bonus, atëherë do të zbatohen kushtet e bonusit në kohën kur u bë promovimi.

Bonusi i besnikërisë

Bonusi i besnikërisë

Në momentin që vendosni bastin tuaj të parë, Programi juaj i Besnikërisë fillon automatikisht. Ka një sërë nivelesh VIP dhe çdo nivel ka bonuset, ofertat dhe përfitimet e veta unike.

Në Gratorama ju do të fitoni 1 pikë VIP për çdo 10 dollarë që vendosni bast dhe sa më shumë pikë të grumbulloni aq më i lartë është niveli VIP. Janë 5 nivele VIP në total:

 • Do t'ju duhen 400 pikë për të arritur në nivelin e bronzit.
 • Do t'ju duhen 2000 pikë për të arritur në nivelin e argjendtë.
 • Do t'ju duhen 7.500 pikë për të arritur në nivelin e artë.
 • Do t'ju duhen 20.000 pikë për të arritur në nivelin e Platinumit.
 • Do t'ju duhen 50.000 pikë për të arritur në nivelin e Diamantit.
Paratë e bonusit

Paratë e bonusit

Pra, pasi të bëheni anëtar i VIP Club 'Bronze', mund të përdorni paketën 'Bronze'. Kjo do të thotë që ju keni fituar tashmë 400 pikë VIP të cilat mund t'i ndërroni me paratë e bonusit 10 dollarë.

Ju lejohet të përdorni paketa të nivelit tuaj aktual VIP ose niveleve që janë më poshtë. Nëse dëshironi të kontrolloni nivelin aktual VIP, duhet të shkoni te 'menuja' në fund të platformës dhe të klikoni në butonin 'Arkëtar' dhe më pas në 'Dyqanin VIP'.

Bonusi i ringarkimit

Bonusi i ringarkimit

Në Gratorama ata aktualisht nuk kanë ndonjë bonus rifreskues. Por lajmi i mirë është se ata kanë marrëveshje të vazhdueshme dhe të pafundme që nuk kanë datë skadimi që është edhe më mirë.

Bonusi i ndeshjes

Bonusi i ndeshjes

Kur regjistroheni për një llogari të re në kazino, do të merrni një bonus ndeshjeje 100% herën e parë që bëni depozitën tuaj. Kjo shumë mund të shkojë deri në 200 dollarë dhe ju mund të luani çdo lojë që dëshironi me këto para bonus.

Bonus pa depozitë

Bonus pa depozitë

Të gjithë lojtarët e rinj joshen në Gratorama me bonusin e tyre unik pa depozite. Mjafton të regjistroheni në kazino dhe të përdorni kodin promovues 'NOW130'. Ju jo vetëm që do të merrni një bonus pa depozitë, por gjithashtu do të kapni një bonus prej 130% deri në $200 herën e parë që bëni një depozitë.

Për më tepër, nuk ka pothuajse asnjë kërkesë kur bëhet fjalë për këtë bonus. Bonusi është vërtet i drejtpërdrejtë. Pasi të përdorni kodin promocional, paratë do të transferohen automatikisht në bilancin tuaj. Ky bonus vjen me kërkesat e basteve dhe ato janë 30 herë.

Kodet e bonusit

Kodet e bonusit

Kur bëni depozitën tuaj të parë, duhet të përdorni kodin e bonusit "GET120" për të marrë një 120% ekskluzive deri në 200 dollarë. Të pretendoni bonusin në Gratorama është shumë e lehtë. Gjithçka që duhet të bëni është të ndiqni këto tre hapa të thjeshtë:

 1. Regjistrohu për një llogari të re
 2. Bëni depozitën tuaj
 3. Gratorama do t'ju shpërblejë me bonusin tuaj.
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë