Rishikimi i kazinosë Gratorama - Affiliate Program

GratoramaResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
BonusDeri në 200 € + 7 € bonus pa depozite
Kazino me letra me gërvishtje
Kazino pa bonus depozite
Dizajn i pastër
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Kazino me letra me gërvishtje
Kazino pa bonus depozite
Dizajn i pastër
Gratorama
Deri në 200 € + 7 € bonus pa depozite
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Affiliate Program

Affiliate Program

Kur dëshironi të hapni një llogari filiale, do t'ju kërkohet të jepni informacione të caktuara si emrin tuaj të plotë, numrin e telefonit dhe adresën, vetëm për të përmendur disa.

Ju do të duhet të shpjegoni se si do të tregtoni kazinonë dhe gjithashtu duhet të zgjidhni një mënyrë pagese.

Sa mund të bëni?

Sa mund të bëni?

Pasi të referoni një lojtar, do të fitoni një pjesë të të ardhurave prej 45% për të gjithë jetën e lojtarëve. Kazinoja do t'ju ofrojë gjithashtu një zgjidhje të plotë se si të fitoni më shumë para nga trafiku juaj.

Cili është programi i filialeve Gratorama?

Cili është programi i filialeve Gratorama?

Ju mund ta gjeni programin e filialit Gratorama me emrin Neto Partners.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë