Gratorama - About

Age Limit
Gratorama
Gratorama is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Gratorama është një destinacion ëndrrash për lojërat online. Kompania u themelua në vitin 2008 nga një ekip novatorësh të aftë. Në Gratorama ju do të keni një përvojë të shkëlqyer lojrash duke filluar me një ofertë bonus të ngrohtë për mirëseardhje dhe lojëra inovative të krijuara për kënaqësinë tuaj.

Me çdo kartë të tretë që prodhon një fitore dhe me një xhekpot të madh 200.000 dollarë në çdo kohë, do të dëshironi të filloni të luani menjëherë.

Nëse jeni adhurues i Gratorama, mendojmë se do të pëlqeni edhe Play Ojo. Shikoni tonë Luaj komentin Ojo sot.

Gratorama

Pronari dhe CEO

Gratorama është në pronësi të Twino Trading NV Hermione Ltd. dhe CEO aktual i tyre është Netopartners.

Numri i Licencës

Gratorama ka të gjitha licencat e nevojshme për të mund të operojë. Në këtë pikë, kazinoja funksionon sipas ligjeve të Qipros dhe menaxhohet si një emër i markës Hermione Ltd. i autorizuar nga Qeveria e Curacaos.

Licencimi dhe mbikëqyrja e tyre për lojërat elektronike ofrohet nga Antillephone NV me numër licence 8048/JAZ2015-023.

Ku bazohet Gratorama?

Kazinoja është e vendosur në Qipro dhe kjo është adresa e tyre e plotë: Inomenon Ethnon 44, Larnaka 6042, Qipro.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Holandeze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Suedeze
Tajlandeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Cashlib
Coinspaid
Jeton
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (17)
Afrika e Jugut
Austria
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Japonia
Kanadaja
Kili
Meksika
Peruja
Portugalia
Republika Çeke
Sllovakia
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (2)