Gratorama

Age Limit
Gratorama
Gratorama is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Gratorama është një destinacion ëndrrash për lojërat online. Kompania u themelua në vitin 2008 nga një ekip novatorësh të aftë. Në Gratorama ju do të keni një përvojë të shkëlqyer lojrash duke filluar me një ofertë bonus të ngrohtë për mirëseardhje dhe lojëra inovative të krijuara për kënaqësinë tuaj.

Me çdo kartë të tretë që prodhon një fitore dhe me një xhekpot të madh 200.000 dollarë në çdo kohë, do të dëshironi të filloni të luani menjëherë.

Nëse jeni adhurues i Gratorama, mendojmë se do të pëlqeni edhe Play Ojo. Shikoni tonë Luaj komentin Ojo sot.

Gratorama

/gratorama/about/

Games

Kur bëhet fjalë për lojërat, Gratorama me të vërtetë ka diçka të mirë për të ofruar. Zgjedhja masive e lojërave do t'ju mbajë të argëtuar për një kohë shumë të gjatë. 

Ato ndahen në disa kategori, kështu që ju mund të lundroni lehtësisht dhe të gjeni atë që ju pëlqen në pak sekonda. Pasi të gjeni lojën që ju pëlqen të luani, thjesht klikoni në ikonën e lojës dhe jeni gati të shkoni.

Lojërat që ofrojnë janë:

  • Video Slots
  • Kartat Gërvishtëse
  • Lojëra klasike

Withdrawals

Nëse keni luajtur në Gratorama për para të vërteta dhe keni grumbulluar disa fitime, atëherë jemi të sigurt që dëshironi të tërhiqni të njëjtat. Kazinoja paguan fondet me të njëjtën metodë me të cilën keni bërë depozitën tuaj. Shuma maksimale e arkëtimit është 3000 dollarë në muaj. Kjo shumë mund të shkojë deri në 15,000 dollarë në muaj për anëtarët VIP.

Bonuses

Ka shumë bonuse në dispozicion si për lojtarët e rinj ashtu edhe për lojtarët ekzistues në Gratorama Casino. Bonuset janë të disponueshme vetëm për lojtarët që janë në përputhje të plotë me termat dhe kushtet e përgjithshme të kazinosë.

Është përgjegjësi e vetme e lojtarit që të njihet me këto kushte edhe përpara se të kërkojë një ofertë bonus në Gratorama.

Payments

Skrill dhe Neteller janë në dispozicion në Gratorama, por për fat të keq, nuk mund të themi të njëjtën gjë për PayPal. Kjo nuk do të thotë se do të qëndrojë kështu përgjithmonë. Është shumë e mundur që Gratorama të shtojë këtë mënyrë pagese sepse po punojnë për interesat e klientëve të tyre.

Account

Kur vizitoni faqen e internetit të kazinosë, klikoni në butonin "Krijo llogari" dhe do të përcillen te formulari i regjistrimit. Thjesht plotësoni formularin me informacionin e saktë dhe jeni vetëm disa hapa larg krijimit të llogarisë tuaj falas të Gratorama Casino. 

Do të merrni një email me një lidhje të klikueshme, ndiqni lidhjen dhe konfirmoni adresën tuaj të emailit. Pasi ta keni bërë këtë, mund të identifikoheni në llogarinë tuaj duke përdorur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin unik që keni zgjedhur gjatë krijimit të llogarisë tuaj.

Languages

Gratorama Casino mund të aksesohet në shumë gjuhë, sepse ata duan ta bëjnë përdorimin e faqes së tyre të internetit sa më komode.

Në këtë pikë, faqja e internetit mbështet gjuhët e mëposhtme: anglisht, turqisht, suedisht, gjermanisht, norvegjeze, spanjisht dhe finlandisht. Përveç kësaj, faqja është gjithashtu e disponueshme në rusisht, greqisht dhe frëngjisht.

Countries

Disa vende nuk janë në gjendje të shijojnë të gjithë argëtimin që Gratorama ofron.

Këtu është një listë e vendeve të kufizuara, banorët e të cilëve nuk mund të regjistrohen në kazino: SHBA, Izraeli, Franca, Territoret Franceze, Holanda, Belgjika, Spanja, Italia, Danimarka, Bullgaria, Qipro, Iraku, Algjeria, Maroku, Jordania, Pakistani, Tunizia, Afrika e Jugut, Australia, Irani dhe MB.

Nëse kompania ka arsye të besojë se ju jeni të përfshirë në veprimtari mashtruese, ata do të ndërpresin menjëherë aksesin tuaj në shërbimet. Nëse llogaria juaj është e bllokuar, atëherë Kompania nuk ka asnjë detyrim për t'ju rimbursuar asnjë fond. Ju gjithashtu do t'ju mohohet qasja në çdo faqe interneti ose server tjetër të së njëjtës kompani.

Arsyeja pse banorët nga disa vende nuk mund të hapin një llogari është se kumari në internet mund të mos jetë i ligjshëm në juridiksionin e tyre.

Duhet të dini se kazinoja nuk është përgjegjëse për t'ju dhënë ndonjë këshillë për këtë çështje. Ju duhet të njiheni me ligjet përkatëse në juridiksionin tuaj përpara se të regjistroheni për një llogari.

Nëse nuk jeni ende të sigurt se çfarë të bëni, ne ju këshillojmë të konsultoheni me këshilltarin ligjor në juridiksionin tuaj në rast se keni ndonjë dyshim në lidhje me ligjshmërinë e përdorimit tuaj të shërbimeve të kazinosë.

Mobile

Nëse dëshironi të luani në Gratorama në lëvizje, mund ta bëni këtë lehtësisht pa pasur nevojë të shkarkoni ndonjë aplikacion. Mund të hyni në faqen e internetit të kazinosë përmes një shfletuesi dhe të shijoni disa nga lojërat e shumta që ato ofrojnë.

Tani, ju mund të luani lojëra nga çdo vend në çdo kohë që dëshironi. Lojërat janë të pajtueshme në të gjitha platformat falë softuerit që përdor HTML 5 dhe teknologjinë wireless.

Tips & Tricks

Gratorama ndryshon nga shumë destinacione të tjera të lojërave të fatit kryesisht sepse kazinoja mundësohet nga NetoPlay dhe ka diçka unike për të ofruar. Kazinoja është e disponueshme në 10 gjuhë duke përfshirë anglisht, finlandisht, frëngjisht, gjermanisht, suedisht, greqisht, norvegjez, portugalisht, spanjisht dhe turqisht.

Live Casino

Nëse jeni adhurues i lojërave të kazinosë live, ne kemi disa lajme të këqija për ju. Gratorama ende nuk ka ofruar ndonjë lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë për lojtarët e tyre, por nëse marrim parasysh se kazino është një sukses i madh, jemi të sigurt se ata do të punojnë për këtë çështje.

Ju ende mund të plotësoni kërkesat tuaja për lojëra duke luajtur lojëra të ndryshme gërvishtëse dhe lojëra elektronike video.

Promotions & Offers

Në këtë pikë, Gratorama ofron një $7 bonus pa depozite për çdo lojtar të ri. Bonusi mund të përdoret për lojëra elektronike në internet dhe ju duhet të përdorni kodin promocional pas regjistrimit, dhe kodi promovues është 'TANI130'.

Për më tepër, të gjithë lojtarët e rinj do të marrin një bonus ndeshjeje 100% që shkon deri në 200 dollarë. Ky, duhet ta pranoni, është një fillim vërtet i mirë. Ekziston një klub VIP për anëtarë më seriozë me menaxherët e llogarive të tyre personale.

Responsible Gaming

Varësia nga kumari është një çështje serioze që nuk duhet neglizhuar. Nëse e gjeni veten duke pasur një problem kompulsiv të lojërave të fatit, ne ju këshillojmë që të kërkoni ndihmë profesionale sa më shpejt të jetë e mundur.

Ka disa hapa që mund të ndërmerrni edhe përpara se të vendosni të bëni depozitën tuaj të parë dhe të filloni të luani kumar.

Një nga opsionet më të përshtatshme është të vendosni një kufi depozite, në këtë mënyrë ju vendosni paraprakisht se sa para do të luani për një periudhë të caktuar kohe.

Software

Gratorama mundësohet nga vetëm një ofrues i softuerit Netoplay. Kjo nuk do të thotë se ka mungesë lojërash, por përkundrazi. Ata ofrojnë lojëra të ndryshme që do të bëjnë të lumtur edhe lojtarët më të kujdesshëm.

Për më tepër, lojërat e reja shtohen rregullisht dhe Gratorama jep rrotullime falas në mënyrë që lojtarët të mund t'i provojnë lojërat pa pasur nevojë të shpenzojnë fondet e tyre.

Support

Një nga mënyrat më të përshtatshme për të kontaktuar me një nga kazinotë`Përfaqësuesit e tij janë nëpërmjet Live Chat. Thjesht klikoni në butonin Chat dhe hapet një dritare chat. Nëse në rast se nuk hapet, sigurohuni që bllokuesi juaj i dritareve pop-up të mos ndërhyjë me të. 

Nëse të gjithë agjentët janë të zënë duke ndihmuar klientët e tjerë, mund të prisni pak ose të lini një email ose numër telefoni dhe një agjent do të kontaktojë me ju sa më shpejt të jetë e mundur.

Deposits

Bërja e një depozite në Gratorama është shumë e lehtë. Por, përpara se ta bëni këtë, duhet të regjistroheni për një llogari të re dhe më pas të zgjidhni një nga shumë opsionet e pagesës që ata kanë për të ofruar. 

Në Gratorama, çdo lojtar i ri ka të drejtën e një bonusi pa depozite prej 7 dollarësh dhe një bonus ndeshjeje 100% deri në 200 dollarë.

Security

Kumari i sigurt është një nga avantazhet më të forta të Gratorama. Ata përdorin një sistem sigurie SSL që do të kodojë të gjitha informacionet tuaja personale. Ata do të fshehin çdo informacion nga administrata e faqes së internetit dhe nga njerëzit e tjerë gjithashtu.

Kjo do të thotë që askush nuk është në gjendje të lexojë informacionin tuaj të ndjeshëm si fjalëkalimet, numrat e kartave të kreditit ose detajet bankare, vetëm për të përmendur disa.

FAQ

Ne kemi mbledhur përgjigje për pyetjet më të shpeshta në lidhje me Gratorama në FAQ tonë.

Affiliate Program

Kur dëshironi të hapni një llogari filiale, do t'ju kërkohet të jepni informacione të caktuara si emrin tuaj të plotë, numrin e telefonit dhe adresën, vetëm për të përmendur disa. 

Ju do të duhet të shpjegoni se si do të tregtoni kazinonë dhe gjithashtu duhet të zgjidhni një mënyrë pagese.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Holandeze
Italiane
Japoneze
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Suedeze
Tajlandeze
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (2)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
Cashlib
Coinspaid
Jeton
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe CardSkrillVisa
MonedhatMonedhat (11)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (17)
Afrika e Jugut
Austria
Brazili
Danimarka
Finlanda
Irlanda
Italia
Japonia
Kanadaja
Kili
Meksika
Peruja
Portugalia
Republika Çeke
Sllovakia
Sllovenia
Zvicra
SoftwareSoftware (2)