Gratogana

Age Limit
Gratogana
Gratogana is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card

About

GratoGana është një emër i njohur i markës së kazinosë në mesin e lojtarëve spanjollë. Është një hyrje e re në tregun e lojërave që bëri lançimin zyrtar në vitin 2020. Në forume të shumta lojrash, kazinoja online GratoGana është cilësuar si një kazino e vogël, nga pikëpamja e të ardhurave, që mund të arrijë një audiencë më të madhe në Spanjë dhe në mbarë botën. 

Megjithëse kazinoja online GratoGana nuk ka partneritet me shumë ofrues softuerësh, ajo ofron një holl të vogël me disa tituj klasikë. Të apasionuarit pas lojërave elektronike në internet kanë tituj të dukshëm për të zgjedhur, duke përfshirë lojërat me gërvishtje, ruletë dhe blackjack. 

Ashtu si tregu i saj i synuar, platforma mbështet gjuhë dhe monedha të kufizuara. Ky rishikim do të nxjerrë në pah disa veçori unike të disponueshme në kazinonë në internet GratoGana.  

Pse të luani në Kazino Online GratoGana

Lojtarët mund të pyesin veten pse duhet të luajnë në kazino online GratoGana; mirë, le të theksojmë disa përfitime. Së pari, lojtarët shijojnë lojëra elektronike dhe gërvishtje kur regjistrohen në kazinonë në internet GratoGana. Pavarësisht se lobi i lojës është i vogël, ai ofron disa lojëra më të mira të disponueshme në treg. 

Lojtarët nuk duhet të shqetësohen për legjitimitetin dhe drejtësinë e kazinosë GratoGana pasi ajo është e licencuar dhe e rregulluar sipas ligjeve spanjolle. Të gjitha lojërat i nënshtrohen testimit dhe auditimit të rregullt nga laboratorë të pavarur testimi. Së fundmi, lojtarët mund të gëzojnë bonuse të mira dhe një program VIP me shpërblime dhe dhurata të personalizuara. Kazino GratoGana mbështet metodat popullore të pagesës të disponueshme në Spanjë.

Games

Kazino online GratoGana është shumë e ndryshme nga kazinotë e tjera të zakonshme! Nuk fokusohet në numrin e lojërave. Megjithatë, ai fokusohet në strehimin e një përzgjedhjeje të kufizuar të titujve klasikë dhe unikë nga disa ofrues softuerësh. 

Pavarësisht se nuk ka lojëra të drejtpërdrejta me tregtarë, lojtarët mund të përfitojnë më të mirën nga lojëra elektronike, lojëra me gërvishtje, blackjack dhe tavolina ruletë. 

Slots

Slotet janë të përhapura në mesin e lojtarëve të kazinove në mbarë botën. Në shumicën e kazinove në internet, ky është seksioni më i vizituar ndër të tjera. Në kazinonë në internet GratoGana, lojtarët mund të shijojnë disa lojëra elektronike më të mira video të zgjedhura me dorë. Ato vijnë me tema të ndryshme, pagesa, RTP dhe veçori bonus. Ato përfshijnë:

 • Mbreti i maskave
 • Pylli Pixie
 • Kazan me fat
 • Flamenko
 • Diamanti Demon

Blackjack

Blackjack është një lojë popullore tavoline që kërkon strategji dhe aftësi. Lojtarët shijojnë përvojën emocionuese dhe befasuese të lojës kundër shtëpisë (diler). Gjithçka që u nevojitet është të kenë një dorë më të fortë se shtëpia, por më pak se 21. Ju mund të eksploroni disa nga këto tabela:

 • Blackjack
 • Blackjack VIP
 • Blackjack VIP me shumë dorë
 • Çiftet Mbretërore Blackjack
 • Blackjack me shumë duar

Ruletë

Po kërkoni pak argëtim në hollin e kazinosë GratoGana? Epo, ju mund të shijoni një përvojë të thjeshtë por emocionuese lojërash në seksionin e ruletit. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të parashikoni se ku do të bjerë topi dhe të prisni që tregtari të rrotullojë tryezën e ruletës. Disa tabela të disponueshme përfshijnë:

 • Ruletë evropiane
 • Baste të vogla të ruletës evropiane
 • VIP i Ruletës Evropiane
 • Ruletë Argjend

Lojëra me gërvishtje

Nëse jeni duke kërkuar për një përvojë ndryshe, seksioni i lojërave me gërvishtje në GratoGana ka diçka ndryshe për ju. Rregullat janë shumë të thjeshta dhe të lehta për t'u kuptuar. Ju mund të bëni një pasuri duke luajtur versionin online të kartave gërvishtëse të lotarisë së vjetër. Ato përfshijnë:

 • Rrota e fatit
 • Luani Tang
 • Thesari i Jade
 • Ari Aztec
 • Gur i çmuar

Withdrawals

Për fat të mirë, faqja e internetit e GratoGana Casino është e siguruar dhe procedurat e tërheqjes dhe depozitimit janë të sigurta, të besueshme dhe të thjeshta për t'u përdorur. 

Gjatë përpunimit të depozitave ose tërheqjeve në GratoGana Casino, ju mund të përdorni euro për ta bërë këtë duke përdorur Skrill, Visa, MasterCard, Maestro dhe PayPal.

Bonuses

Bonuset dhe promovimet janë ndër faktorët kryesorë që lojtarët marrin parasysh kur regjistrohen në një kazino online. Kazino online GratoGana ofron bonuse të shumta të denjë dhe një program besnikërie. 

Të gjitha bonuset e disponueshme janë të listuara nën faqen Promocione. Lojtarët mund të kenë akses në shumicën e bonuseve pas 30 ditësh në kazinonë GratoGana. Lojtarët e rinj mund të shijojnë një bonus emocionues të mirëseardhjes deri në 250 €. Depozita minimale është 10 € plus një kërkesë për bast 40x. Bonuset e tjera përfshijnë:

 • Rrotullime të së dielës
 • Bonusi i kthimit të parave të së hënës
 • Bonusi i së Premtes në para

Lojtarët mund të përfitojnë nga programi VIP dhe të shijojnë veçori të personalizuara, duke përfshirë një menaxher llogarie.

Languages

Kazino online GratoGana është një platformë dygjuhëshe. Spanjishtja është gjuha e paracaktuar pasi është mbizotëruese në mesin e audiencës së synuar. Megjithatë, lojtarët mund të kalojnë edhe në anglisht, e cila është gjuha tjetër e mbështetur. 

Supozoni se kazino online GratoGana planifikon të zgjerojë tregun e saj. Duhet të shtojë më shumë gjuhë pasi preferencat e lojtarëve janë të ndryshme. 

Monedhat

Meqenëse kazino online GratoGana fokusohet në një treg të vetëm, ato mbështesin vetëm një monedhë. Lojtarët mund të bëjnë depozita ose para duke përdorur euro. Me tendencat aktuale të tregut dhe ndryshimet teknologjike, ne presim që ajo të adoptojë më shumë monedha si dhe të pranojë kriptovaluta.

Software

Kazino online GratoGana ka partnerizuar me një numër të kufizuar zhvilluesish softuerësh. Aktualisht, lobi i kazinosë GratoGana mundësohet nga disa zhvillues softuerësh më pak të njohur në treg. 

Kjo shpjegon arsyen e koleksionit të lojërave të vogla. Anakatech, një ofrues softuerësh i lojërave elektronike të ndër-platformave dhe lojërave me letra gërvishtëse me një mundësi zgjedhjeje të pavarur dhe integrim vertikal, dominon hollin e kazinosë GratoGana. Anakatech ofron zgjidhje të plota iGaming të cilat gjithashtu mund të integrohen me çdo procesor ose ofrues lojërash. 

Ofruesit e tjerë të softuerit përfshijnë Leander dhe iSoftBet. Pasi të jeni regjistruar në kazinonë në internet GratoGana, mund të eksploroni lehtësisht lojërat e disponueshme të kazinosë nga këta ofrues softuerësh përpara se të vendosni për një lojë specifike.

Support

Të gjitha operacionet e kazinosë GratoGana mbështeten nga një ekip mbështetës i besueshëm dhe miqësor ndaj klientit si kazinotë e tjera në internet. Megjithëse faqja e internetit është e thjeshtë dhe e lehtë për t'u naviguar, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës në çdo kohë. 

Ato janë të disponueshme për biseda të drejtpërdrejta, email (support@gratogana.es), ose +34911232389. 

Disa pyetje të zakonshme janë mbuluar në seksionin FAQ. 

Pse ia vlen të luash në kazino GratoGana

Kazino online GratoGana është një platformë e re lojrash që synon lojtarët spanjollë. Ai ofron një përzgjedhje unike, por të kufizuar të lojërave elektronike, blackjack, ruletë dhe gërvishtje. 

Pavarësisht se nuk ka lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, lojtarët shijojnë përvojën e fundit të lojërave. Ka bonuse të shumta të mira në dispozicion për të gjithë lojtarët që kanë qenë në GratoGana për 30 ose më shumë ditë. Të gjitha bonuset janë të detajuara nën faqen e Promovimeve. 

Lojtarët e nderuar mund të bashkohen gjithashtu me programin VIP GratoGana dhe të shijojnë shpërblime dhe veçori të personalizuara. Të gjitha veprimet në këtë kazino rregullohen nga Drejtoria e Përgjithshme për Rregullimin e Lojërave të Fatit. 

Së fundmi, lojtarët mund të bëjnë transaksione duke përdorur metoda të shumta bankare në përputhje me PCI. 

Shënim: Kazino GratoGana ofron mjete të përgjegjshme të lojërave të fatit për të luftuar varësinë nga kumari.

Deposits

Kazino online GratoGana mbështet metodat e pagesave të pranuara në nivel lokal dhe global. Do të gjeni opsione bankare konvencionale dhe dixhitale. Depozitat janë të menjëhershme dhe shuma minimale është 10€. 

Periudha e përpunimit të tërheqjeve varet nga opsioni bankar i preferuar. Disa opsione bankare të mbështetura përfshijnë:

 • PayPal
 • Skrill
 • Maestro
 • MasterCard
 • Viza
Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonus pa depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (4)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (7)
MonedhatMonedhat (1)
Euro
ShtetetShtetet (1)
Spanja
SoftwareSoftware (2)