Goodwin Casino

Age Limit
Goodwin Casino
Goodwin Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Curacao

About

Themeluar në vitin 2019, GoodWin është një kazino online që krenohet me lojërat më të fundit të kazinosë në internet, promovime fitimprurëse dhe opsione fleksibël bankare. Kjo kazino është në pronësi të Nero Media LP. Megjithatë, operacionet trajtohen nga Goldstory Ltd. GoodWin Casino është i licencuar nga Curacao eGaming dhe operon me licencën 8048/JAZ nënlicencë 8048/JAZ2017-056. Goodwin Casino

Games

Një tipar i shkëlqyeshëm i kësaj kazinoje është gama e gjerë e lojërave të kazinosë në internet që prehen në të gjitha kategoritë si lojërat e kazinove në internet, lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë dhe lojërat e kazinosë celulare. Lista e lojërave përfshin online lojëra elektronike, lojëra elektronike live, baccarat live, baccarat në internet, blackjack live, blackjack në internet, ruletë live, ruletë në internet, etj.

Withdrawals

GoodWin mund të jetë një kazino e re, por i besohet kur bëhet fjalë për pagesën e fituesve. Kazinoja premton të paguajë fitimet në kohën më të shkurtër të mundshme, me kusht që lojtarët të kenë verifikuar llogaritë e tyre. Lista e metodave të tërheqjes së ofruar përfshin kripto-portofolet, kartat e kreditit (Visa dhe MasterCard) dhe e-Portofet (Neteller, Skrill, ecoPayz, etj.).

Monedhat

Lojtarët në GoodWin Casino mund të depozitojnë dhe të tërheqin në monedhën e tyre amtare, por fondet konvertohen në tre monedhat e mbështetura; rubla ruse (fshij), dollari amerikan (USD) ose euro (EUR). Përveç monedhave të mësipërme të parave fiat, GoodWin është një kazino bitcoin që pranon disa kripto të tjera, duke përfshirë ethereum, litecoin dhe bitcoin cash.

Bonuses

Në GoodWin Casino, lojtarët e rinj trajtohen me një bonus bujar mirëseardhjeje që përfshin një bonus depozite plus rrotullime falas. Përveç ofertës së mirëseardhjes, kazino ka disa promovime dhe shpërblime të tjera. Ato përfshijnë një bonus ringarkimi, kthim javor parash, promovime të kazinosë celulare, shpërblimet e ditëlindjes, hyrje falas në turne dhe një program fitimprurës VIP.

Languages

GoodWin Casino pranon lojtarë nga shumë vende. Duke marrë parasysh diversitetin në gjuhë, kazino ka zgjedhur një platformë shumëgjuhëshe që mbështet disa gjuhë ndërkombëtare. Kjo i lejon lojtarët të luajnë kumar në gjuhën e tyre amtare ose një gjuhë me të cilën janë të njohur. Opsionet këtu janë anglisht, finlandez, gjermanisht, kinezisht, norvegjeze, ruse dhe portugeze.

Mobile

GoodWin mund të jetë një kazino relativisht e re në internet, por ka gjithçka që duan kumarxhinjtë, nga lojërat e kazinosë RNG deri te lojërat autentike të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Kazinoja është e disponueshme si lojë e menjëhershme në të gjitha pajisjet dhe është e optimizuar për lojëra celulare. Përveç kësaj, ka aplikacione për pajisjet iOS dhe Android.

Software

GoodWin Casino ka disa variante të çdo zhanri të lojës së kazinosë, falë partneriteteve të shumta me disa nga zhvilluesit kryesorë të programeve kompjuterike të kazinosë. Kumarxhinjtë mund të luajnë lojërat më të fundit të kazinosë në internet nga lojërat si Big Time Gaming, Edikt, Microgaming, NetEnt, GameArt, Quickspin, BetSoft, ReelPlay, Habanero, EGT Interactive, Evoplay, Thunderkick, etj.

Support

GoodWin Casino ka një nga shërbimet më të mira të klientëve me shumë kanale. Mënyra më e mirë për të kontaktuar mbështetjen e klientit është përmes bisedës live. Për fat të keq, agjentët nuk janë të disponueshëm gjatë gjithë kohës, por ka një chatbot që vjen në ndihmë. Përveç chat live, GoodWin ka dhënë një adresë emaili dhe gjithashtu mund të arrihet përmes telefonit ose Whatsapp.

Deposits

Ndryshe nga shumë kazino atje, GoodWin garanton banking të sigurt dhe të sigurt. Lojtarët mund të ngarkojnë llogaritë e tyre duke përdorur një sërë mënyrash pagese në internet, duke përfshirë kartat e kreditit dhe kuletat elektronike të njohura. Lista e metodave të depozitimit përfshin kartat e kreditit si Visa dhe MasterCard dhe kuletat elektronike si Neteller, ecoPayz, Skrill, etj.

Total score7.9
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus pa depozitëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Kineze
Norvegjeze
Polake
Ruse
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (20)
Australia
Austria
Brazili
Bullgaria
Danimarka
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Italia
Kanadaja
Meksika
Norvegjia
Polonia
Portugalia
Rusia
Spanja
Tajlandë
Turqia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)