Rishikimi i kazinosë GetSlots - Security

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
Bonus100% Deri në 500 € + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots
100% Deri në 500 € + 100 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Merr bonusin
Security

Security

Getslots Casino ofron një mjedis të sigurt për lojtarët e saj. Ju lehtë mund të transferoni fonde në dhe nga llogaria juaj dhe të luani lojën tuaj të preferuar sa herë që dëshironi. Për këtë arsye, kazinoja përdor teknologjinë më të fundit të enkriptimit 128-bit SSL për t'ju mbrojtur.

Kur krijoni llogarinë tuaj, duhet të vendosni të dhënat e sakta sepse më vonë do t'ju duhet të verifikoni identitetin tuaj. Është gjithashtu shumë e rëndësishme të përfshini një email të vlefshëm dhe nëse nuk e bëni, nuk do të jeni në gjendje të rikuperoni fjalëkalimin tuaj të harruar.

Ju gjithashtu do të duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim që do t'ju duhet të vendosni sa herë që dëshironi të hyni në llogarinë tuaj.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë