GetSlots - Responsible Gaming

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Responsible Gaming

Nëse mendoni se zakoni juaj i lojërave të fatit po del jashtë kontrollit, duhet të merrni masa të menjëhershme. Ju mund ta mbyllni llogarinë tuaj për një periudhë të caktuar, ose nëse besoni se është e nevojshme, mund ta mbyllni përgjithmonë llogarinë tuaj.

Gjëja e parë që ne i këshillojmë lojtarët në momentin që ata krijojnë një llogari është të vendosin një kufi depozite. Mund të vendosni limite ditore, javore dhe mujore dhe pasi të keni arritur kufirin duhet të ndaloni së luajturi. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer që do t'ju lejojë të keni më shumë kontroll mbi lojërat tuaja të fatit.

Total score8.4
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)