Rishikimi i kazinosë GetSlots - Promotions & Offers

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Në këtë pikë, nuk do t'ju duhet asnjë kod promocional për të kërkuar një ofertë në Getslots Casino. Nëse kjo ndryshon në të ardhmen do të njoftoheni. Pra, gjithçka që duhet të bëni është të bëni depozitën kualifikuese dhe bonusi do të transferohet automatikisht në llogarinë tuaj.

Kur regjistroheni për një llogari të re në Getslots Casino, do të merrni një bonus regjistrimi 100% që shkon deri në 150 dollarë, dhe mbi të, do të merrni edhe 150 rrotullime falas.

Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 40 herë. Nëse dëshironi të pastroni bonusin më shpejt, ju sugjerojmë të luani lojëra me video slot në internet sepse ato do të kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve. Lojëra të tjera do të kontribuojnë në një përqindje më të vogël.

Herën e dytë që bëni një depozitë, do të merrni një bonus depozite prej 75% deri në 150 dollarë.

Pasi të keni mbaruar me bonusin e mirëseardhjes, shumë promovime të tjera ju presin.

Rifresko fundjavën – ky është një promovim i vazhdueshëm që do t'ju japë mundësinë të rifreskoni çdo të premte, të shtunë dhe të diel. Ju do të merrni 40% të çdo depozite që bëni gjatë këtyre ditëve. Për shembull, nëse bëni një depozitë prej 100 dollarësh, kazinoja do të shtojë 40 dollarë të tjera në balancën tuaj, kështu që do të keni 140 dollarë për të luajtur.

Bonusi me rul të lartë – të gjithë ata që gëzojnë rrezikun e basteve të larta mund të përfitojnë nga bonusi High Roller. Ky është një bonus special që përbëhet nga 30% deri në 800 dollarë. Ju mund të kërkoni bonusin High Roller vetëm një herë në muaj dhe është i disponueshëm për lojtarët që depozitojnë 450 dollarë ose më shumë.

Rrotullimet e së martës – çdo të martë mund të merrni 100 rrotullime falas pasi të bëni një depozitë. Për të marrë shumën e plotë të rrotullimeve falas, duhet të depozitoni 100 dollarë, përndryshe, mund të kërkoni 50 rrotullime falas duke depozituar 50 dollarë. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 40 herë.

Lotaria javore – në Getslots keni mundësinë të merrni pjesë në një lotari javore ku mund të fitoni deri në 7000 rrotullime falas. Për çdo 20 dollarë që depozitoni, do të merrni një biletë që mund ta përdorni për t'u bashkuar me lotarinë dhe për të fituar një çmim. Ju do të keni nevojë për më shumë bileta për shanse më të larta fitimi. Ju mund të luani shumë lojëra në këtë mënyrë, kështu që nuk do të ndiheni kurrë të mërzitur.

Turne gjysmëjavore – Getslots drejton një turne që zgjat 4 ditë dhe ju mund të fitoni deri në 2000 dollarë dhe 2000 rrotullime falas. Ju do të duhet të keni depozituar të paktën një herë në platformë përpara se të mund të bashkoheni në një turne.

Sistemi i Besnikërisë

Sistemi i Besnikërisë

Getslots ofron një program VIP për lojtarët e tyre besnikë. Programi është i ndarë në katër nivele dhe secili nivel ka avantazhet e tij.

Niveli i parë ofron 10 dollarë dhe 20 rrotullime falas dhe një bonus 30% çdo të mërkurë. Për të arritur këtë nivel do t'ju nevojiten midis 100 dhe 999 pikë plotësuese.

Niveli i dytë jep një bonus 40% deri në 200 dollarë çdo të premte. Për të arritur këtë nivel do t'ju nevojiten midis 1000 dhe 4999 pikë plotësuese.

Niveli i tretë do të sjellë një bonus 50% deri në 300 dollarë çdo të shtunë dhe një kthim parash prej 10% çdo të hënë me një bast 5x. Për të arritur këtë nivel do t'ju duhet të keni midis 5000 dhe 10.000 pikë plotësuese.

Niveli i katërt do t'ju marrë 15% kthim parash dhe kufij më të lartë të tërheqjes çdo të hënë. Për të arritur këtë nivel do t'ju duhen të paktën 10.000 pikë.

Ju do të fitoni një pikë kompliment për çdo $30 që vendosni bast. Pra, domethënë, gjithçka që duhet të bëni është të luani lojërat tuaja të preferuara për para të vërteta në mënyrë që të mund të ngjitni shkallët VIP.