Rishikimi i kazinosë GetSlots - Live Casino

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Getslots Casino ka një seksion Live Dealer ku mund të gjeni disa nga lojërat tuaja të preferuara. Kjo është një përvojë e jashtëzakonshme ku mund të merrni një ndjenjë se si duket të luash në një kazino me bazë tokësore. Lojërat zhvillohen nga njerëz të vërtetë në kohë reale, gjë që do të shtojë një element social në lojë.

Baccarat live

Baccarat live

Baccarat është një nga lojërat e shumta që mund të luani drejtpërdrejt në Getslots Casino. Ka shumë variante të ndryshme të lojës duke përfshirë ato të mëposhtme:

 • Baccarat i Artë Live
 • Live Baccarat Artë Knock Out
 • Live Golden Baccarat Super Six
 • Baccarat live A
 • Baccarat B live
 • Baccarat C drejtpërdrejt
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat live
 • Live Baccarat Squeeze
 • Baccarat I me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Live Salsa Baccarat 1
 • Live Salsa Baccarat 2
 • Live Salsa Baccarat 3
 • Live Salsa Baccarat 4
 • Baccarat me shpejtësi të drejtpërdrejtë A
 • Baccarat me shpejtësi të drejtpërdrejtë B
 • Mini Baccarat live
 • Baccarat B me shpejtësi të drejtpërdrejtë pa komunikim
 • Baccarat C Live Pa Comm Speed

Baccarat është një nga ato lojëra që japin shanse më të mira për të fituar, kështu që kjo është arsyeja pse kjo lojë është kaq e popullarizuar në mesin e kumarxhinjve. Një tjetër gjë e mrekullueshme është se rregullat e Baccarat janë shumë të thjeshta dhe të drejtpërdrejta dhe ju mund ta zotëroni lojën në asnjë kohë. Mbani mend, nuk ka strategji më të mirë sesa njohja e rregullave të lojës që luani. Kjo do t'ju japë më shumë besim dhe mund të merrni vendime më të informuara në lidhje me lëvizjen tuaj të ardhshme.

Blackjack live

Blackjack live

Blackjack është një tjetër lojë e njohur që mund ta gjeni në Getslots Casino. Për më tepër, ka shumë variante të ndryshme të lojës, kështu që nuk do të ndiheni kurrë të mërzitur. Kjo është lista e plotë e varianteve të Blackjack që mund të luani:

 • Blackjack me shpejtësi të drejtpërdrejtë K
 • Blackjack me shpejtësi të drejtpërdrejtë L
 • Blackjack me shpejtësi të drejtpërdrejtë M
 • VIP live Blackjack Diamond
 • Live Blackjack Grand VIP
 • Live Blackjack Platinum 1
 • Blackjack live 1
 • Blackjack live 3
 • Blackjack live 7
 • Blackjack Gold live 4
 • Baccarat me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Blackjack live
 • Blackjack live A
 • Live Blackjack B
 • Blackjack live C
 • Blackjack Live Classic Speed 10
 • Blackjack Live Classic Speed 11
 • Blackjack Live Classic Speed 12
 • Blackjack Live Classic Speed 13
 • Blackjack Live Classic Speed 14
 • Blackjack Live Classic Speed 15
 • Blackjack Live Classic Speed 16
 • Live Blackjack Classic 17
 • Live Blackjack Classic 18
 • Blackjack Live Classic Speed 19
 • Blackjack turk live
 • Jetojnë Blackjack Pafund
 • Blackjack VIP live
 • Blackjack VIP live me dorëzim
 • Live Blackjack Classic 20
 • Live Blackjack Classic 21
 • Live Blackjack Classic 22
 • Live Blackjack Classic 23
 • Live Blackjack Classic 24
 • Live Blackjack Classic 25
 • Blackjack me shpejtësi të drejtpërdrejtë D
 • Blackjack me shpejtësi të drejtpërdrejtë E
 • Blackjack me shpejtësi të drejtpërdrejtë VIP X
 • Blackjack me shpejtësi të drejtpërdrejtë G
 • Blackjack me shpejtësi të drejtpërdrejtë H
 • Blackjack I me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Blackjack me shpejtësi të drejtpërdrejtë J
 • Blackjack live VIP F
 • Blackjack live VIP U
 • Blackjack live VIP A
 • Blackjack live VIP B
 • Blackjack live VIP C
 • Blackjack live VIP D
 • Blackjack live VIP E
 • Blackjack live VIP G
 • Blackjack live VIP H
 • Blackjack live VIP I
Ruletë

Ruletë

Ruleta është një lojë interesante që mund ta luani në Getslots Casino. Për më tepër, ka variacione të ndryshme të lojës dhe ju mund të gjeni sa vijon këtu në kazino:

 • Ruletë live 24/7
 • Ruletë LIVE
 • Live AutomaticRoulette
 • Ruletë Diamanti Live
 • Ouleta Oracle CasinoR live
 • Ruletë e drejtpërdrejtë e kazinosë Portomaso
 • Ruletë e gjallë Gold 2
 • Ruletë Live Gold 3
 • Ruletë automatike me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Ruletë me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Ruletë turke live
 • Ruletë automatike live
 • Live Auto Roulette La Partage
 • Live Auto Roulette VIP
 • Ruletë Dragonara live
 • Ruletë Grand Casino Live
 • Ruletë Prive Salon Live
 • Ruletë VIP live
 • Ruletë live 24/7
 • Shpejtësia e ruletës automatike të drejtpërdrejtë
 • Shpejtësia e ruletës automatike të drejtpërdrejtë 2
 • Live Auto Roulette VIP
 • Ruletë autentike live
 • Ruletë e drejtpërdrejtë Blaze
 • Live DUO Auto Roulette
 • Ruletë e Madhe Live
 • Live Cumbia Ruleta 1
 • Ruletë e menjëhershme e drejtpërdrejtë
 • Ruletë e drejtpërdrejtë Kensington
 • Live Prestige Auto Roulette
 • Kazino autentike Roulette Live Royal
 • Ruletë e drejtpërdrejtë në katin e kazinosë
 • Ruletë automatike me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Ruletë Live