GetSlots Rishikimi 2024 - Games

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
Games

Games

Getslots Casino ka shtuar lloje të ndryshme lojërash për t'u kujdesur për lloje të ndryshme lojtarësh. Ata kanë bashkëpunuar me disa nga ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë lojërat më të mira në rrugën tuaj. Lajmi i mirë është se ju gjithashtu mund të luani shumicën e lojërave në një modalitet argëtues, i cili është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar se si funksionon një lojë pa pasur nevojë të shpenzoni paratë tuaja.

Bakarat

Bakarat

Baccarat është një zgjedhje e shkëlqyer kur bëhet fjalë për lojërat e tavolinës. Kjo është një lojë e lehtë për t'u luajtur dhe ka lloje të ndryshme të disponueshme në Getslots duke përfshirë sa vijon:

 • Bakarat rrufeje
 • No Comm Speed Baccarat A
 • Salloni Prive Baccarat A
 • Baccarat me shpejtësi C
 • Speed Baccarat D
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat F
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat H
 • Super Sic Bo
 • Pa Baccarat komisioni
 • Baccarat me shpejtësi C
 • Bakarat A
 • Bakarat
 • Bakarat 4
 • X Baccarat M4
 • X Baccarat M3
 • X Baccarat M2
 • X Baccarat M1
 • Baccarat me shpejtësi A
 • Bakarat B
 • Bakarat VIP
 • Speed Baccarat B
 • Bakara e artë
 • Speed Baccarat H
 • Speed Baccarat D
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Baccarat PRO
 • Bakarat VIP
 • Baccarat Mini
 • Pa Baccarat komisioni

Baccarat është një lojë e lehtë për t'u luajtur, por ne ju sugjerojmë të mësoni rregullat përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Në Getslots, ju mund të luani Baccarat në një modalitet argëtues që do të thotë se nuk keni nevojë të depozitoni. Kazinoja do t'ju shpërblejë me para virtuale që mund t'i përdorni për të luajtur çdo variant që dëshironi.

Slots

Slots

Kazinoja Getslots është e mbushur me lojëra elektronike, kështu që këtu mund të gjeni gjithçka që kërkoni. Për më tepër, lojtarët e kriptove kanë madje një seksion të tërë të dedikuar atyre të quajtur lojëra elektronike Bitcoin.

Ka shumë lojëra nga të cilat mund të zgjidhni dhe këtu do të listojmë disa nga lojërat që janë të njohura në mesin e lojtarëve. Kjo listë mund të jetë e dobishme nëse jeni fillestar dhe ende po mësoni rrugën tuaj rreth këtyre lojërave dhe nuk dini nga të filloni.

Wolf Gold – kjo është një lojë video slot shumë e njohur që mund ta luani në Getslots Casino. Wolf Gold është një slot me 40 linja pagese nga Pragmatic Play me një RTP mbi 95%.

Buffalo Power Mbaj dhe Fito – kjo lojë vjen nga Playson Games dhe është e mbushur me simbole të veçanta që do ta bëjnë kohën tuaj të vlefshme.

Aztec Magic Deluxe – ky është një slot B Gaming me një temë Aztec. Loja është e mbushur me simbole dhe veçori të veçanta që do t'ju mbajnë në buzë të sediljes tuaj në çdo kohë.

Joker zjarri – kjo është një lojë slot video me 3 rrotulla nga Play n Go me 5 linja pagese. Kjo është një lojë e shkëlqyer për fillestarët sepse ofron baste të vogla dhe lojë më të thjeshtë.

Bonanza e ëmbël - kjo është një lojë interesante me një temë karamele. Luhet në 6 bobina dhe 5 rreshta dhe ofron veçori të ndryshme.

Poker

Poker

Poker është një lojë e mrekullueshme që mund ta gjeni në Getslots Casino. Lajmi i mirë është se ka shumë lloje të lojës, kështu që ju mund të gjeni atë që ju pëlqen:

 • Poker Triple Edge (Poker me tre letra)
 • Poker me tre letra
 • 4 të një lloji Bonus Poker
 • Joker Poker
 • Poker Karaibe
 • Pokeri i Karaibeve
 • Kazino Stud Poker
 • Joker Poker

Edhe pse ka shumë variante të ndryshme të pokerit, pasi të mësoni rregullat bazë të lojës, mund të luani çdo lojë që dëshironi.

Video poker është një kombinim i lojërave video slot dhe lojërave klasike të pokerit. Dhe, ashtu si lojërat standarde të pokerit, çdo dorë video pokeri përbëhet nga pesë letra. Është shumë e rëndësishme të mësoni duart e pokerit sepse nuk dëshironi të hiqni dorë nga një kartë e mirë për shembull.

Bingo

Bingo

Bingo është një lojë interesante që mund të luani kur dëshironi të shpëtoni nga të gjitha ato lojëra të komplikuara të kazinosë. Ju mund të relaksoheni duke luajtur bingo sepse rregullat e lojës janë shumë të thjeshta dhe mund t'i mësoni ato në asnjë kohë. Ka disa lojëra të ndryshme të disponueshme në Getslots Casino duke përfshirë:

 • Sweet Alkimi Bingo
 • 88 Bingo 88
 • Bingo Soccer
 • Viking Runecraft Bingo
 • Bingo magjike e pyjeve të shiut
 • Vetëm një Bingo
Blackjack

Blackjack

Blackjack është ndoshta një nga lojërat më të njohura të tavolinës që mund të gjeni në Getslots Casino. Ka shumë variante të ndryshme të lojës dhe ju mund të gjeni ato të mëposhtmet këtu:

 • Speed VIP Blackjack B
 • Fuqia BlackJack
 • Blackjack 1
 • Blackjack VIP A
 • Blackjack VIP
 • Blackjack Classic 9
 • Speed Blackjack G
 • Salon Prive Blackjack B
 • Blackjack VIP L
 • Blackjack VIP J
 • Speed VIP Blackjack D
 • Speed VIP Blackjack A
 • Blackjack Gold 5
 • Blackjack VIP
 • Blackjack VIP U
 • Blackjack Silver E
 • Blackjack Grand VIP
 • Blackjack Fortune VIP
 • Blackjack VIP K
 • Blackjack 3
 • Blackjack Classic 41
 • Blackjack Classic 3
 • Blackjack klasik me shpejtësi 1
 • Blackjack VIP S
 • Blackjack VIP C
 • Blackjack Gold 4
 • Blackjack VIP O
 • Blackjack VIP H
 • Speed Blackjack J
 • Blackjack Platinum VIP
 • Speed Blackjack I
 • Blackjack VIP G
 • Blackjack VIP D
 • Speed Blackjack E
 • Blackjack VIP X
 • Speed Baccarat G
 • Blackjack VIP E
 • Blackjack turk
 • Blackjack VIP me dorëzim
 • Blackjack VIP I
 • Speed Blackjack D
 • Blackjack VIP B
 • Blackjack Classic 8
 • Blackjack 2
 • Blackjack 3
 • Blackjack 6
 • Blackjack VIP
 • Blackjack VIP
 • Blackjack Gold 5
 • Blackjack klasik me shpejtësi 1
 • Blackjack Classic 26
 • Blackjack Classic 27
 • Blackjack Classic 28
 • Blackjack Classic 29
 • Blackjack Classic 3
 • Blackjack Classic 30
 • Blackjack Classic 31
 • Blackjack Classic 32
 • Blackjack Classic Speed 33
 • Classic Speed Blackjack 24
 • Blackjack Classic 35
 • Blackjack Classic 36
 • Blackjack Classic 37
 • Blackjack Classic 38
 • Blackjack Classic 39
 • Classic Speed Blackjack 4
 • Classic Speed Blackjack 32
 • Blackjack Classic 41
 • Blackjack Classic 42
 • Blackjack Classic 43
 • Blackjack Classic 44
 • Blackjack Classic 45
 • Blackjack Classic 46
 • Blackjack Classic 47
 • Blackjack Classic 48
 • Blackjack Classic 49
 • Classic Speed Blackjack 7
 • Blackjack Classic 50
 • Blackjack Classic 51
 • Blackjack Classic 52
 • Blackjack Classic 53
 • Blackjack Classic 54
 • Blackjack Classic 55
 • Blackjack Classic 56
 • Blackjack Classic 57
 • Blackjack Classic 58
 • Blackjack Classic 59
 • Blackjack Classic 60
 • Blackjack Classic 61
 • Blackjack Classic 62
 • Blackjack Classic 63
 • Blackjack Classic 64
 • Blackjack Classic 65
 • Blackjack Classic 66
 • Blackjack Classic 67
 • Blackjack Classic 68
 • Blackjack Classic 69
 • Blackjack Classic 70
 • Blackjack Classic 71
 • Blackjack Classic 8
 • Blackjack Classic 9
 • Blackjack VIP J
 • Blackjack VIP K
 • Blackjack VIP L
 • Blackjack VIP M
 • Blackjack VIP O
 • Blackjack VIP P
 • Blackjack VIP R
 • Blackjack VIP S
 • Blackjack VIP T
 • Blackjack Fortune VIP
 • Blackjack i pafund
 • Partia Blackjack
 • Blackjack Platinum VIP
 • Salon Prive Blackjack A
 • Salon Prive Blackjack B
 • Classic Speed Blackjack 2
Ruletë

Ruletë

Ruleta është një tjetër lojë shumë intriguese që mund të luani në Getslots Casino. Meqenëse kjo është një lojë shumë e njohur, nuk është befasi që ka shumë variante të së njëjtës, dhe ju mund t'i gjeni ato të mëposhtmet këtu në kazino:

 • Ruletë me diamant
 • Ruleta e Madhe
 • Ruletë VIP
 • Auto Roulette Classic 2
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Roulette Blaze
 • Auto Roulette Classic 1
 • Auto Roulette VIP
 • DUO Auto Roulette
 • Ruletë autentike të kazinosë mbretërore
 • Ruletë automatike
 • Shpejtësia automatike e ruletës 2
 • Turkce Rulet
 • Ruletë Norsk
 • Ruletë ari 3
 • Shpejtësia automatike e ruletës 1
 • Auto-Rulette La Partage
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë Arabe
 • Auto-Roulette VIP
 • Ruletë turke
 • Ruletë automatike 1
 • Prestige Auto Roulette
 • Ruleta En Vivo
Lojëra me para të vërteta

Lojëra me para të vërteta

Getslots Casino ka më shumë se 6000 lojëra në ofertë dhe ato vazhdimisht shtojnë të reja. Të gjitha lojërat në kazino, përveç lojërave të drejtpërdrejta dhe lojërave jackpot, mund të luhen në modalitetin argëtues. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të mësuar rregullat dhe për të praktikuar strategjinë tuaj.

Slots – pjesa më e madhe e lojërave i përket lojërave me video slot në internet. Mund të gjeni lojëra elektronike klasike që janë të shkëlqyera për fillestarët dhe ofrojnë lojë më të thjeshtë, në të njëjtën kohë mund të gjeni lojëra më komplekse me veçori të ndryshme për t'ju mbajtur në buzë të sediljes tuaj në çdo kohë.

Disa nga lojërat më të njohura që mund të gjeni në Getslots Casino përfshijnë Starburst, Book of Dead, Big Bad Wolf, Hanzo's Dojo, Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Elvis Frog in Vegas, Wolf Gold, Legend of Atlantis, Dia de Los Muertos , Esqueleto Explosivo, Boom Shakalaka, Taco Brothers, Eye of Horus, Legend of Loki dhe African Spirit.

Lojëra tavoline – Getslots ofron një koleksion të madh lojërash tavoline si blackjack, baccarat dhe poker, vetëm për të përmendur disa.

Lojëra të drejtpërdrejta – lojtarët që kënaqen duke luajtur lojëra tavoline me një tregtar të drejtpërdrejtë, mund të gjejnë shumë lojëra të drejtpërdrejta të ofruara këtu në Getslots Casino.

Jackpot progresive – nëse doni të fitoni të mëdha, atëherë mund të luani një nga shumë lojërat e çmimeve të ofruara. Ata nuk kanë një seksion specifik, përkundrazi, duhet t'i gjeni në shiritin e kërkimit. Këtu janë disa nga titujt më të njohur:

 • Dielli i Egjiptit
 • Ari i Tigrit
 • Harta e Piratëve
 • Monedha Aztec
 • Jackpot Lab
 • Panda e Madhe
 • Libri i Arit
 • Crystal Crush
 • Grabitës bankash
 • Moneymania
 • 20 Superyje
 • Një natë në Paris
 • I gjithë Video Pokeri Amerikan
 • Në Kupën e Kupës dhe Bisha e Pasurisë