GetSlots - Deposits

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Lojtarët mund të zgjedhin nga një shumëllojshmëri metodash depozitimi për të financuar llogarinë e tyre GetSlots. Këto përfshijnë kartat e kreditit si Visa dhe Mastercard, shërbimet e pagesave në internet si ecoPayz dhe iDebit, ofruesit e portofolit dixhital si Skrill dhe shërbimet e transferimit elektronik të parave si Neteller. Nuk ka tarifa përpunimi dhe depozitat përpunohen në çast.

Monedhat

Si një kazino ndërkombëtare në internet, GetSlots mbështet monedha të ndryshme. Ashtu si shumica e institucioneve të tjera të lojërave të fatit në internet, GetSlots pranon monedha kryesore si dollari i Shteteve të Bashkuara (USD) dhe euro (EUR). Monedhat e tjera fiat që lojtarët mund të përdorin përfshijnë dollarë australianë (AUD), dollarë kanadezë (CAD), jen japonez (JPY), dollarë të Zelandës së Re (NZD), rubla ruse (RUB), krona norvegjeze (NOK), zloti polake (PLN), dhe tenges kazakistane (KZT). Kriptovalutat si Bitcoin, Ethereum dhe Litecoin pranohen gjithashtu.

Të gjitha depozitat në Getslots Casino përpunohen menjëherë. Ka shumë mënyra të ndryshme pagese në dispozicion, kështu që ju mund të gjeni lehtësisht atë që ju përshtatet më së miri.

 • Visa është një kartë krediti që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 20 dollarë, dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4,000 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • Interact Online është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 20 dollarë, dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4,000 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • Maestro është një kartë krediti që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 20 dollarë, dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4,000 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • Mastercard është një kartë krediti që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 20 dollarë, dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4,000 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • EcoPayz është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 20 dollarë, dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4,000 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • Bitcoins By CoinsPaid është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është BTC 0.001, dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është BTC 1, dhe nuk ka tarifa të përfshira.

 • Bitcoin Cash By CoinsPaid është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 0,001 BCH dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 1 BCH dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • Ethereum By CoinsPaid është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 0,001 ETH dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 10 ETH dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • Litecoin By CoinsPaid është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është LTC 0.01, dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 100 LTC dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • Tether By CoinsPaid është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 0,001 USDT, dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 4,000 USDT dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • InstaDebit është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 40 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • IDebit është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 40 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • Skrill është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 40 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë.

 • Neteller është një mënyrë pagese që ofron transferim të menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur këtë metodë është 20 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 40 dollarë dhe nuk ka asnjë tarifë.

Kodi i Bonusit të Depozitës

Getslots Casino ofron një bonus pa depozite dhe nuk ju nevojitet një kod bonus për ta aktivizuar atë. Thjesht duhet të ndiqni lidhjen e bonusit të pretendimit të tyre për ta marrë atë automatikisht. Kërkesat e basteve për këtë bonus janë 40 herë dhe shuma maksimale që mund të arkëtoni është 50 dollarë.

Monedha

Getslots pranon monedha të ndryshme për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e tyre, duke përfshirë ato të mëposhtme:

 • Euro (€)
 • Dollar Amerikan ($)
 • Dollar Australian (AU$)
 • Dollar Kanadez (CA$)
 • Dollar i Zelandës së Re (NZ$)
 • Krona Norvegjeze (NOK)
 • Zloty polake (PLN)
 • Rubla (RUB)
 • Jeni japonez (¥)
 • Kazakistan Tenge (KZT)
 • Getslots pranon gjithashtu kriptovaluta, duke përfshirë ato të mëposhtmet:
 • Bitcoin (BTC)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Tether (USDT)
Total score8.4
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)