Rishikimi i kazinosë GetSlots - Affiliate Program

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 500 € + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në Getslots Casino, duhet të klikoni në butonin Regjistrohu i cili mund të gjendet në anën e sipërme të djathtë të faqes suaj fillestare. Plotësoni të gjitha detajet e nevojshme dhe pasi të regjistroheni, një Menaxher Filialin do t'ju kontaktojë.

Getslots Casino ofron një nga skemat më fitimprurëse të komisioneve. Ka 4 nivele bazë, ku filloni me një pjesë të të ardhurave prej 35%. Niveli tjetër do të sjellë një pjesë të të ardhurave prej 40% nëse referimet tuaja tejkalojnë $1000. Niveli i tretë do të sjellë 45% dhe për këtë, referimet tuaja duhet të shpenzojnë midis $2,501 dhe $5,000. Niveli i katërt do të sjellë 50%, dhe për këtë, referimet tuaja duhet të shpenzojnë midis $5,001 dhe $10,000.

Cili është programi i Filialit të Kazinosë Getslots?

Cili është programi i Filialit të Kazinosë Getslots?

Programi i filialeve të Getslots Casino quhet Chilli Partners dhe përfshin markat e mëposhtme:

  • Kazino GetSlots
  • DuxCasino
  • Kazino VegasWinner
  • Kazino HeySpin
  • PinoCasino