GetSlots - Affiliate Program

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve në Getslots Casino, duhet të klikoni në butonin Regjistrohu i cili mund të gjendet në anën e sipërme të djathtë të faqes suaj fillestare. Plotësoni të gjitha detajet e nevojshme dhe pasi të regjistroheni, një Menaxher Filialin do t'ju kontaktojë.

Getslots Casino ofron një nga skemat më fitimprurëse të komisioneve. Ka 4 nivele bazë, ku filloni me një pjesë të të ardhurave prej 35%. Niveli tjetër do të sjellë një pjesë të të ardhurave prej 40% nëse referimet tuaja tejkalojnë $1000. Niveli i tretë do të sjellë 45% dhe për këtë, referimet tuaja duhet të shpenzojnë midis $2,501 dhe $5,000. Niveli i katërt do të sjellë 50%, dhe për këtë, referimet tuaja duhet të shpenzojnë midis $5,001 dhe $10,000.

Cili është programi i Filialit të Kazinosë Getslots?

Programi i filialeve të Getslots Casino quhet Chilli Partners dhe përfshin markat e mëposhtme:

  • Kazino GetSlots
  • DuxCasino
  • Kazino VegasWinner
  • Kazino HeySpin
  • PinoCasino
Total score8.4
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)