Genesis - Withdrawals

Age Limit
Genesis
Genesis is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Withdrawals

Tërheqjet në Genesis Casino janë të shpejta dhe të siguruara. Koha e tërheqjes varet kryesisht nga metoda që përdorni për të bërë një tërheqje.

VISA – VISA është një kartë krediti që mund ta përdorni për të bërë një tërheqje. Shuma minimale që ju lejohet të tërhiqni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 2300 dollarë. Koha e përpunimit është nga 1 deri në 3 ditë pune. Për të kryer një tërheqje, duhet të shkoni në llogarinë tuaj dhe të klikoni në Tërhiqe, më pas zgjidhni logon VISA nga lista dhe shkruani shumën. Duhet të siguroheni që po përdorni të njëjtën kartë që keni përdorur për të bërë një depozitë në radhë të parë.

VISA ELECTRON – VISA ELECTRON është një kartë debiti që mund ta përdorni për të bërë një tërheqje. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 2300 dollarë. Koha e përpunimit është nga 1 deri në 3 ditë pune. Mjafton të klikoni në butonin e tërheqjes dhe të zgjidhni logon e kartës nga lista dhe të vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni, aq e thjeshtë. Duhet të përdorni të njëjtën kartë për tërheqje si ajo që keni përdorur për të bërë një depozitë.

Mastercard – Mastercard është një kartë debiti që mund ta përdorni për të bërë një tërheqje. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 10 dollarë dhe maksimumi është 2300 dollarë. Koha e përpunimit është nga 1 deri në 3 ditë pune. Tërheqja është shumë e lehtë, duhet të klikoni në logon e kartës në seksionin Tërhiqni dhe të vendosni shumën e dëshiruar.

Skrill – Skrill është një portofol elektronik që do t'ju lejojë një transferim të shpejtë dhe të sigurt të fondeve tuaja. Shuma minimale që mund të tërhiqni duke përdorur këtë metodë është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 2300 dollarë. Ju duhet të shkoni në llogarinë tuaj dhe të klikoni në butonin e tërheqjes. Gjeni butonin e logos Skrill dhe sapo të klikoni mbi të, do të ridrejtoheni në faqen e internetit të Skrill ku duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj për të përfunduar transaksionin.

Neteller – Neteller është një portofol elektronik që ju mundëson një transferim të menjëhershëm dhe të besueshëm të fondeve. Shuma minimale që mund të tërhiqni duke përdorur këtë metodë është 10 dollarë dhe maksimumi është 2300 dollarë. Ju duhet të përdorni të njëjtën kartë kur bëni depozita si ajo që përdorni për të bërë një tërheqje nëse doni transferta pa probleme.

Ecopayz – Ecopayz është një kupon elektronik i cili lejon transferimin e menjëhershëm të fondeve. Shuma minimale që mund të tërhiqni është 10 dollarë dhe maksimumi është 2300 dollarë. Zgjidhni ikonën Ecopayz në seksionin Tërhiq në llogarinë tuaj dhe vendosni shumën e dëshiruar.

Transfertë bankare - Ju mund të transferoni fonde lehtësisht nga llogaria juaj e Genesis në llogarinë tuaj bankare. Koha e përpunimit është midis 1 dhe 3 ditë pune dhe shuma minimale që mund të tërhiqni është 10 dollarë. Ju duhet të plotësoni të dhënat e kërkuara bankare në llogarinë tuaj në seksionin Tërheqje. Pasi procesi të ketë sukses, do të merrni një email konfirmimi.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja e fondeve nga llogaria juaj e Genesis është shumë e lehtë falë ndërfaqes së thjeshtë të faqes në internet. Këtu është një udhëzues hap pas hapi në rast se jeni fillestar:

  • Shkoni në llogarinë tuaj nga menyja në pjesën e sipërme të majtë të ekranit.
  • Klikoni në 'Tërhiq'
  • Zgjidhni mënyrën e pagesës dhe vendosni shumën që dëshironi të tërhiqni.
  • Verifikoni procesin dhe klikoni në butonin e tërheqjes.

Monedhat

Ju mund të bëni një tërheqje të fondeve tuaja nga llogaria juaj duke përdorur një nga monedhat e mëposhtme: USD, EUR, NOK, SEK, GBP, CHF, CAD, AUD, ZAR, CZK, PLN, RUB, DKK, RON, GEL, TRY, CNY, NYZ, MXN, NGN, BGN, HRK, HUF, PEN, KRW, UAH, INR.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (14)
BaccaratBingoBlackjackDragon Tiger
French Roulette Gold
Live Fashion Punto Banco
Live Immersive Roulette
Live Oracle Blackjack
Pai GowPokerPoker me tre letraRuletëSlotatVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Google Pay
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (25)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (27)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Irlanda
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Spanja
Suedia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (12)