Genesis - Deposits

Age Limit
Genesis
Genesis is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Deposits

Si të bëni një depozitë?

Nëse dëshironi të luani lojëra kazino dhe të fitoni disa para, duhet të bëni një depozitë në fillim. Shuma minimale që mund të depozitoni në Genesis Casino është 10 dollarë. Ka shumë mënyra pagese të disponueshme në këtë pikë, duke përfshirë kartat e kreditit dhe debitit, kuletat elektronike, kartat me parapagesë dhe transfertën bankare. Nëse dëshironi të shihni se cilat metoda janë të disponueshme, duhet të shkoni te skeda Depozita në menunë kryesore. Ju nuk mund të dërgoni para në kazino, mund të përdorni vetëm një nga metodat e disponueshme për pagesë. Shuma maksimale e parave që mund të depozitoni me një transaksion është 500 dollarë.

Metodat e depozitimit

VISA – Ju mund të përdorni kartën tuaj të kreditit VISA për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe maksimumi është 5000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Bërja e një depozite është gjithashtu shumë e lehtë. Duhet të shkoni te llogaria ime dhe më pas te Depozita. Zgjidhni shumën që dëshironi të depozitoni dhe ndiqni udhëzimet hap pas hapi të dhëna. Mund t'ju kërkohet të vendosni një PIN ose fjalëkalim të sigurt si një nivel shtesë sigurie.

VISA ELECTRON – Ju gjithashtu mund të përdorni kartën tuaj të debitit VISA ELECTRON për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj. Shuma minimale që ju kërkohet të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale që mund të depozitoni është 5000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Përsëri, duhet të shkoni te Llogaria ime dhe të klikoni në Depozitë. Gjeni logon dhe shkruani detajet e kërkuara. Pasi të keni përfunduar të gjitha hapat, depozita do të jetë e dukshme në bilancin tuaj.

Mastercard – Ju mund të përdorni kartën tuaj të kreditit Mastercard për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe maksimumi është 5000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk përfshihen tarifa. Për të bërë një depozitë, duhet të shkoni te faqja e Depozitave dhe të zgjidhni logon e kartës. Futni të dhënat tuaja dhe do të shihni depozitën tuaj që shfaqet në bilancin tuaj. Ndonjëherë mund t'ju kërkohet të vendosni një PIN ose fjalëkalim si një masë sigurie shtesë.

Maestro – Ju mund të përdorni kartën tuaj të debitit Maestro për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj të Genesis Casino. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe maksimumi është 5000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Bërja e një depozite është e lehtë, thjesht duhet të shkoni te faqja e Depozitave, të zgjidhni logon e kartës dhe të ndiqni udhëzimet. Pasi të keni mbaruar, mund të shihni depozitën tuaj në bilancin tuaj.

Kupon Elektronik – Ju mund të bëni një depozitë në Genesis Casino pa një llogari bankare duke përdorur një Paysafecard. Ju mund të blini një kupon elektronik në pikën më të afërt ose në internet. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur një kupon elektronik është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 300 dollarë. Procesi i depozitimit është i njëjtë. Shkoni te faqja e Depozitave, zgjidhni ikonën Paysafecard dhe futni detajet e kërkuara. Duhet të futni numrin 16 shifror përpara se të përfundoni transaksionin tuaj. Nëse dëshironi, mund të përdorni disa karta kur zgjidhni opsionin "fut PIN shtesë".

Skrill – Skrill është një portofol elektronik që ju lejon të bëni depozita të sigurta dhe të shpejta. Shuma minimale që mund të depozitoni duke përdorur Skrill është 10 dollarë dhe maksimumi është 5000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Duhet të shkoni te Depozitat dhe të zgjidhni Skrill nga lista. Futni shumën dhe të gjitha detajet e tjera të kërkuara dhe bilanci juaj do të kreditohet me fondet tuaja të depozituara.

Neteller – Mund të bëni një depozitë të menjëhershme duke përdorur Neteller. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe maksimumi është 5000 dollarë. Thjesht gjeni butonin Neteller në faqen Depozita dhe shkruani shumën që dëshironi të depozitoni. Herën e parë që përdorni Neteller për të bërë një depozitë, do t'ju kërkohet të shkruani ID-në tuaj të sigurt, numrin e llogarisë tuaj dhe adresën e emailit. Të gjitha detajet do të ruhen në llogarinë tuaj, në mënyrë që të mos keni nevojë të kaloni përsëri procesin kur dëshironi të bëni një depozitë tjetër.

Ecopayz – Ju mund të përdorni Ecopayz, një portofol elektronik për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe maksimumi është 1000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk kërkohen tarifa. Ju duhet të rimbushni llogarinë tuaj Ecopayz duke përdorur llogarinë tuaj bankare ose kartën tuaj të debitit ose të kreditit.

Trustly – Ju mund të përdorni Trustly, i cili është një transferim i menjëhershëm bankar për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe shuma maksimale është 1000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. Për të përdorur këtë metodë për depozitat, duhet të shkoni në llogarinë tuaj dhe të shkoni në faqen e Depozitave dhe të klikoni në ikonën Trustly. Do të drejtoheni në faqen e internetit të Trustly ku duhet të futni disa informacione për t'u identifikuar në llogarinë tuaj dhe për të finalizuar pagesën.

Paypal – Paypal është një portofol i njohur elektronik që mund ta përdorni për të bërë një depozitë në llogarinë tuaj Genesis. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe maksimumi është 1000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira. E mira e kësaj mënyre pagese është se nuk duhet të keni një bilanc pozitiv në llogarinë tuaj për të bërë një depozitë për sa kohë që ka një bilanc në fondet burimore të përdorura për financimin e Paypal.

MuchBetter – MuchBetter është një portofol elektronik që mund ta përdorni për të financuar llogarinë tuaj Genesis. Shuma minimale që mund të depozitoni është 10 dollarë dhe maksimumi është 1000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk kërkohen tarifa për të bërë një transferim. Bërja e një depozite është e thjeshtë, duhet të shkoni te faqja e Depozitave dhe të zgjidhni MuchBetter si një mënyrë pagese dhe të shkruani shumën që dëshironi të financoni.

Monedhat

Në Genesis Casino pranohen një sërë monedhash duke përfshirë: USD, EUR, NOK, SEK, GBP, CHF, CAD, AUD, ZAR, CZK, PLN, RUB, DKK, RON, GEL, TRY, CNY, NYZ, MXN, NGN , BGN, HRK, HUF, PEN, KRW, UAH, INR

Megjithatë, ka disa gjëra që duhet të keni parasysh. Një prej tyre është që pasi të zgjidhni një monedhë dhe të lidhet me llogarinë tuaj, nuk mund ta ndryshoni më pas. Dhe gjëja e dytë është se banorët e Mbretërisë së Bashkuar duhet të përdorin vetëm GBP.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (14)
BaccaratBingoBlackjackDragon Tiger
French Roulette Gold
Live Fashion Punto Banco
Live Immersive Roulette
Live Oracle Blackjack
Pai GowPokerPoker me tre letraRuletëSlotatVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Google Pay
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (25)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (27)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Irlanda
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Spanja
Suedia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (12)