Genesis - Bonuses

Age Limit
Genesis
Genesis is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Bonuses

Kur bëhet fjalë për bonuset, lojtarët mund të kenë vetëm një bonus aktiv në çdo kohë. Shuma minimale që duhet të depozitoni për të marrë bonusin është 10 dollarë. Rrotullimet falas do të jepen të nesërmen deri në orën 12:00 GMT. Qarkullimi minimal për të marrë rrotullime falas është 5 dollarë. Kur luani me para bonus, bastet tuaja do të zbriten gjithmonë nga Paratë tuaja Reale së pari. Bonuset dhe rrotullimet falas u nënshtrohen kërkesave të basteve 40 herë.

Ju keni 14 ditë për të përmbushur kërkesat e bastit kur dëshironi të tërhiqni ndonjë fitim. Ekziston gjithashtu një aksion maksimal i lejuar kur përdorni para bonus:

 • Shuma maksimale që mund të bastoni në lojëra elektronike dhe lojëra elektronike është 5 dollarë
 • Shuma maksimale që mund të vini bast në çdo lojë tjetër është 30 dollarë

Ka disa lojëra që nuk mund t'i luani me para bonus dhe ato përfshijnë:

 • Të gjitha lojërat jackpot, lojërat live dhe lojërat Video Poker

 • Slots: Beautiful Bones, Castle Builder, Castle Builder II, Cool Buck, Dragons Myth, Forsaken Kingdom, Peek-a-Boo, Scrooge, Stardust, Tiger Bengal i pazbutur, Eagle e pazbutur, Shqiponja e pazbutur, Panda gjigante e pazbutur, Tufa ujku e pazbutur, Gjakthisësit, ose Alive, Devil's Delight™, Eggomatic, Jack Hammer 2, Kings of Chicago, Mega Joker, Robin Hood, The Wish Master, Tomb Raider, Zombies, Eye of The Kraken, Tower Quest, Pearls of India, Tomb Raider 2, Big Bang , Jackpot 6000, Super nudge 6000, Vampire: The Masquerade - Las Vegas, Gem Rocks, Dead or Alive 2™, Zombie Hoard.

Bonusi i besnikërisë

Deri më tani nuk ka asnjë skemë shpërblimi besnikërie të ofruar në Genesis Casino. Ata ofrojnë një skemë VIP, kështu që ka disa përfitime të disponueshme për ata që duan të shpenzojnë para të mëdha duke luajtur lojëra kazino. Disa nga avantazhet e të qenit shpenzues i madh përfshijnë shpërblimet ekskluzive dhe tërheqjet mujore të çmimeve. Për t'u bërë anëtar VIP, duhet të merrni një ftesë. Dhe në rast se nuk ka ende një për ju, gjithmonë mund t'i dërgoni një email dhe ta kërkoni.

Bonusi i ringarkimit

Ka 3 bonuse shtesë të disponueshme për ju pasi të keni provuar lojërat e kazinosë Genesis me bonusin tuaj të parë të mirëseardhjes. Argëtimi nuk ndalet këtu, por mund ta ringarkoni llogarinë tuaj edhe disa herë të tjera. Për ta përmbledhur, ju mund të mbledhni deri në 900 dollarë para bonus.

 • Në depozitën tuaj të dytë, ju do të merrni një bonus ndeshjeje prej 50%, i cili do të sjellë një shumë bujare prej $300 në bilancin tuaj. Sidoqoftë, duhet të bëni një depozitë maksimale për të marrë këtë shumë dhe kjo është 600 dollarë. Duhet të futni gjithashtu një kod bonus për të kërkuar këtë bonus dhe kodi është WGEN2.

 • Bonusi i dytë i rimbushjes do të marrë një bonus ndeshjeje prej 25%, i cili do të sjellë një shumë bujare prej $300 kur të bëni një depozitë maksimale. Përsëri ju duhet të përdorni kodin promovues i cili për këtë bonus është WGEN3.

 • Bonusi i fundit është një bonus tjetër i ndeshjes prej 25%, i cili do të sjellë deri në $300 në balancën tuaj. Për të marrë shumën maksimale, ju duhet të bëni një depozitë prej $1200 dhe do të keni $1500 për të luajtur. Për të kërkuar bonusin, duhet të përdorni kodin promovues WGEN4.

 • Përpara se të vendosni të kërkoni ndonjë bonus, ne ju këshillojmë të lexoni termat dhe kushtet e përgjithshme që aplikohen për bonusin. Nëse mendoni se rregullat që vijnë me bonusin ju përshtaten, atëherë duhet ta zbatoni atë.

Për ta përmbledhur, këto janë gjërat e mëposhtme që Genesis Casino u ofron lojtarëve të saj:

 • Bonusi i parë i mirëseardhjes së depozitës 100% përputhet deri në 100 dollarë dhe 300 rrotullime falas
 • Bonusi i ringarkimit të dytë të depozitës 50% përputhet deri në 300 dollarë kur përdorni kodin promovues WGEN2
 • Bonusi i tretë i ringarkimit të depozitës 25% përputhet deri në 300 dollarë kur përdorni kodin promovues WGEN
 • Bonusi i ringarkimit të 4-të të depozitës 25% përputhet me 300 dollarë kur përdorni kodin promovues WGEN4
 • 10% kthim parash javore
 • Bonus i kazinosë me tregtar të drejtpërdrejtë deri në 100 dollarë
 • Promocione ditore, javore dhe mujore
 • Programi i pikëve të besnikërisë
 • Klubi VIP

Bonuse për njerëzit jashtë MB

Lojtarët që nuk janë rezidentë në MB kanë gjithashtu akses në bonuse. Ata mund të kërkojnë ofertat e mëposhtme të bonusit:

 • Depozita e dytë 50% përputhet deri në 300 dollarë.
 • Depozita e tretë 25% përputhet deri në 300 dollarë
 • Depozita e 4-të 25% përputhet deri në 300 dollarë

Bonusi i ndeshjes

Lojtarët e rinj në Genesis Casino mund të kërkojnë një bonus 100% të përputhjes me një vlerë maksimale prej $100. Shuma minimale që duhet të depozitoni për të kërkuar këtë ofertë është 10 dollarë. Çdo shumë deri në një maksimum prej $100 do të dyfishohet nga kazinoja. Për shembull, nëse bëni një depozitë prej 70 dollarësh, kazino do të shtojë 70 dollarë të tjera në balancën tuaj, kështu që do të përfundoni me 140 dollarë për të luajtur.

Kjo nuk është e gjitha, lojtarët e rinj me depozitimin e tyre të parë do të marrin 300 rrotullime falas edhe në Starburst. Ata do të marrin 30 rrotullime falas çdo ditë në një periudhë prej 10 ditësh. Rrotullimet falas janë të vlefshme vetëm për 72 orë, kështu që duhet ta keni parasysh këtë. Shuma maksimale që mund të tërhiqni nga rrotullimet falas është 100 dollarë.

Bonusi i regjistrimit

Genesis Casino ka bërë një ofertë fantastike për çdo lojtar të ri që regjistrohet për një llogari. Mund të merrni 1000 dollarë në përgjithësi dhe plus 300 rrotullime falas në Starburst. Depozitat ndahen në 4 bonuse depozitash dhe ato përfshijnë:

 • Depozita e parë është 100% bonus përputhje deri në 100 dollarë dhe 300 rrotullime falas në Starburst
 • Depozita e dytë është 50% bonus që përputhet deri në 300 dollarë kur përdorni kodin promovues WGEN2
 • Depozita e tretë është 25% përputhet deri në 300 dollarë kur përdorni kodin promovues WGEN3
 • Depozita e 4-të është 25% përputhet deri në 300 dollarë kur përdorni kodin promovues WGEN4

Kreditë e basteve

Numri i lojërave që mund të luani në Genesis Casino është i pafund. Kanë lojëra për shijen e të gjithëve por edhe për xhepin e të gjithëve. Pra, pavarësisht nëse jeni të ndrojtur dhe ju pëlqen të luani të sigurt me baste më të ulëta ose jeni në një lojë më sfiduese ku aksionet e mëdha janë në lojë, ka diçka për të gjithë. Ju mund të gjeni kufijtë e basteve në secilën lojë individualisht dhe të shihni nëse është një ndeshje e mirë për ju.

Në përgjithësi, lojërat që Genesis duhet të ofrojë priren të peshohen drejt bastorëve të nivelit të ulët. Ky është një lajm i mrekullueshëm për të ardhurit që ende po mësojnë mënyrën se si funksionojnë lojërat e kazinosë. Ju mund të gjeni lojëra që fillojnë deri në 1p dhe shuma maksimale që mund të vini bast në tryezën e blackjack është 1$.

Rrotulluesit e lartë mund të kënaqen me disa kufij të lartë që kazinoja ka për të ofruar gjithashtu. Ka disa tavolina ruletë që ofrojnë një kufi maksimal prej $5000.

Kodet e bonusit

Ka shumë kode bonusi që kazinoja Genesis ofron për promovime të ndryshme, kështu që është thelbësore që të përdorni të duhurin kur dëshironi të kërkoni një bonus të caktuar. Nëse dëshironi të merrni një ofertë të mahnitshme të një bonusi 200% të ndeshjes në depozitën tuaj të parë që shkon deri në 100 dollarë dhe 300 rrotullime falas në Starburst, duhet të përdorni kodin promovues 200GCUK.

Për ta bërë këtë, duhet të shkoni te arkëtari dhe të bëni depozitën tuaj të parë. Pastaj ju duhet të zgjidhni 'Dua një Bonus' dhe të futni kodin tuaj të bonusit 200GCUK dhe kjo është e gjitha. Ajo që ju mbetet të bëni është të shijoni fondet e bonusit dhe rrotullimet tuaja falas dhe të shpresoni për fitore të mëdha.

Pse keni nevojë për kode promocionale?

E gjithë ideja pas përdorimit të kodeve të bonusit është t'i jepni karburant shtesë bilancit tuaj. Dhe për të përfunduar të gjitha, ju merrni 300 rrotullime falas për të luajtur një nga lojërat 'të preferuara të të gjitha kohërave' Starburst.

Kur përdorni kodin promocional 200GCUK herën e parë që bëni një depozitë, depozita juaj do të përputhet 200% dhe mund të merrni deri në 100 dollarë në çast. Do të merrni gjithashtu 30 rrotullime falas që mund t'i luani menjëherë. 270 rrotullimet e mbetura falas do t'i merrni në harkun kohor të 9 ditëve në vijim.

Kur të përdorni kodin promovues?

Në shumicën e rasteve, kodet promocionale vijnë me një datë skadimi, kështu që pasi të gjeni kodin tuaj promocional, ju këshillojmë ta përdorni sa më shpejt që të jetë e mundur. Çdo bonus vjen me kërkesa bastesh të cilat gjithashtu kanë kufizime kohore.

Disa nga bonuset më të mira janë për lojtarët që nënshkruajnë për herë të parë në kazino, por kjo nuk do të thotë se nuk ka bonuse dhe promovime të tjera edhe për lojtarët ekzistues.

Pra, nëse vendosni të kërkoni bonusin duke përdorur një kod promocional, gjithçka që duhet të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të bëni një depozitë së pari. Shuma minimale që duhet të depozitoni është 10 dollarë, por ne do t'ju këshillonim të bëni një depozitë prej të paktën 50 dollarë në mënyrë që të mund të kërkoni shumën maksimale në paratë e bonusit, e cila është 100 dollarë mahnitëse.

Në këtë mënyrë do të përfundoni me 150 dollarë në bilancin tuaj për të provuar fatin tuaj. Mos harroni se ky bonus vjen me kërkesat e basteve prej 40x, të cilat duhet t'i plotësoni përpara se të bëni një tërheqje.

Në rast se filloni të përjetoni disa vështirësi kur përpiqeni të përdorni kodin e bonusit, duhet të kontaktoni menjëherë mbështetjen e klientit. Ata do t'ju ndihmojnë në kohën e duhur dhe do ta bëjnë përvojën tuaj në Genesis Casino sa më të këndshme të jetë e mundur.

Ne ju inkurajojmë gjithashtu të kontrolloni promovimet dhe ofertat e tjera që kazinoja mund të ofrojë në baza ditore, javore dhe mujore. Ju me siguri nuk do të dëshironit të humbisni asnjë shans që rrit ekuilibrin tuaj në radhë të parë.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Është e pamundur të tërhiqni paratë e bonusit në çdo kazino në përgjithësi. Së pari ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit, që do të thotë që ju duhet të ktheni paratë e bonusit një kohë të caktuar. Loja duhet të vazhdojë gjithashtu sipas rregullave të caktuara, kështu që është gjithmonë një ide e mirë të kontrolloni termat dhe kushtet përpara se të kërkoni një bonus të caktuar.

Një nga gjërat kryesore që njerëzit e shohin tërheqëse për çdo kazino është bonusi që duhet të ofrojnë. Ka forma të ndryshme që bonuset mund të vijnë duke përfshirë bonuset e ndeshjeve, rrotullimet falas ose bonuset pa depozitim, vetëm për të përmendur disa. Bonuset javore janë një tjetër plus që Genesis Casino ka për t'u ofruar lojtarëve të saj dhe gjithashtu përfitimet VIP për lojtarët ekzistues.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (14)
BaccaratBingoBlackjackDragon Tiger
French Roulette Gold
Live Fashion Punto Banco
Live Immersive Roulette
Live Oracle Blackjack
Pai GowPokerPoker me tre letraRuletëSlotatVideo Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (15)
Apple Pay
Credit Cards
Debit Card
EcoPayz
Entropay
Google Pay
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Trustly
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (25)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Hryvnia Ukrainase
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Naira Nigeriane
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso meksikane
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (27)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Bullgaria
Egjipti
Etiopia
Gjermania
Irlanda
Jordania
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kenia
Kroacia
Maroku
Mbretëria e Bashkuar
Meksika
Nigeria
Norvegjia
Omani
Peruja
Polonia
Rusia
Spanja
Suedia
Tunizia
Venezuela
Zvicra
SoftwareSoftware (12)