Gate 777

Age Limit
Gate 777
Gate 777 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

Shijoni një përvojë krejtësisht të re të kazinosë në internet me Gate777 Casino. Pavarësisht nëse keni filluar të rrotulloni bobinat e automatëve vetëm kohët e fundit ose keni provuar tashmë dhjetëra kazino në internet dhe celular, Gate777 do t'jua vlejë dhe do t'ju mbajë në humor të mrekullueshëm. Duke pasur parasysh sasinë e madhe dhe shpeshtësinë e bonuseve, është një kazino e mrekullueshme për t'u zbuluar si për fillestarët ashtu edhe për VIP-at veteranë, për të provuar lojëra të reja dhe për të luajtur të preferuarat tuaja.

Gate777 ofron më shumë se 1200 lojëra – të gjitha lojërat elektronike që mund të mendoni, lojëra tavoline të zgjedhura dhe një Kazino Live të nivelit të lartë që ofron variante të mrekullueshme pokeri dhe ruleti, si dhe Monopoly Live.

Kazino Gate777 ka licenca të shumta ndërkombëtare të operimit të kazinove (nga Komisioni i Kumarit të Mbretërisë së Bashkuar, Autoriteti i Lojërave të Maltës, Autoriteti i Licencimit të Lojërave elektronike të Curaçao), duke ju ofruar një përvojë të sigurt dhe të sigurt. Gate777 është i disponueshëm vetëm në tregjet e rregulluara duke përfshirë Kanadanë, Zelandën e Re, Norvegjinë, Finlandën, MB, Irlandë, Gjermani, Argjentinë, Kili dhe Peru.

Games

Arsenali i lojës në Gate 777 është i tejmbushur me opsione. Ata kanë lojëra tavoline dhe një kazino të drejtpërdrejtë, por seksioni i lojërave elektronike të tyre merr tortën. Ata padyshim kanë disa nga lojërat elektronike më të njohura, duke përfshirë Mega Moolah, Gonzo Quest, Game of Thrones dhe Jack Hammer. Të gjitha 1200 lojërat me lojëra elektronike vendosen në kategori të ndryshme për akses më të lehtë. Porta 777 ka bërë një punë mjaft të mirë për të optimizuar faqen e tyre për madhësi të ndryshme ekrani. Aplikacioni i tyre në internet trajton lojën e menjëhershme në të gjitha pajisjet si një kampion. Dhe kjo do të thotë që lojtarët marrin të njëjtën përvojë në të gjitha pajisjet e tyre. Kjo strategji zvogëlon kostot e mirëmbajtjes pasi kazinoja merret vetëm me një sistem.

Withdrawals

Tërheqjet në Gate 777 nuk mund të jenë më të buta. Në fakt është një nga kazinotë e pakta që i lejon mysafirët të tërhiqen në metodat e tyre përkatëse të depozitimit. Për shembull, një lojtar që zgjedh Neteller-in si opsion depozitimi mund ta përdorë atë për të tërhequr fitimet nga kazino. E njëjta gjë vlen edhe për transfertat bankare SOFORT dhe SEPA.

Bonuses

I ri në Gate777? Do t'ju ofrohet një paketë shumë bujare e mirëseardhjes menjëherë pas regjistrimit dhe do të jeni në gjendje ta kërkoni atë duke filluar depozitimin tuaj të parë. Vini re se madhësia e ofertës suaj të mirëseardhjes varet nga vendndodhja juaj – si një kazino e rregulluar, Gate777 u përmbahet kërkesave dhe procedurave lokale. Me këtë, le të zhytemi thellë në bonuse!

Bonusi i kazinosë në Gjermani dhe Irlandë

Nëse bazoheni në të bukurën Gjermania ose i harlisur Irlanda, ju do të merrni një bonus po aq befasues prej 1000 € në kazino plus 100 rrotullime falas, mbi katër depozitat tuaja të para.
Depozita e parë: 100% bonus deri në 200 € dhe 25 rrotullime falas Depozita e dytë: 50% bonus deri në 200 € dhe 25 rrotullime falas depozita e tretë: 50% bonus deri në 300 € dhe 25 rrotullime falas depozita e 4-të: 25% bonus deri në 300 € dhe 25 rrotullime falas

Bonusi i kazinosë në Norvegji

Të jetosh një jetë të mirë në Norvegji? Ju keni të drejtë të merrni deri në 10,000 NOK bonus në kazino dhe 100 rrotullime falas, mbi katër depozitat tuaja të para. Depozita e parë: 100% bonus deri në 2,000 NOK dhe 25 rrotullime falas Depozita e dytë: 50% bonus deri në 2,000 NOK dhe 25 rrotullime falas Depozita e tretë: 50% bonus deri në 3,000 NOK dhe 25 rrotullime falas Depozita e 4-të: 25% bonus deri në 3000 NOK dhe 25 rrotullime falas

Bonusi i kazinosë në Kanada

Nëse jetoni në vendin e shurupit të panjeve, hokejit në akull dhe bukurisë - po, ne po flasim për Kanadaja! – do të merrni deri në një bonus të pabesueshëm 1,000 $ CA plus 100 rrotullime falas, gjatë katër depozitave tuaja të para – duke e bërë jetën tuaj edhe më të mirë. Depozita e parë: 100% bonus deri në 200 $ CA dhe 25 rrotullime falas Depozita e dytë: 50% bonus deri në 200 $ CA dhe 25 rrotullime falas Depozita e tretë: 50% bonus deri në 300 $ CA dhe 25 rrotullime falas Depozita e 4-të: 25% bonus deri në 300 CA$ dhe 25 rrotullime falas

Bonusi i kazinosë në Kosta Rika

Poshtë në Amerikën Latine, gjërat janë po aq pikante. Siç do ta thoshin Kostarikanët, është Pura Vida! Në Kili, Gate777 ofron deri në 1,000,000 bonus kazino CLP + 100 rrotullime falas të lëshuara gjatë 4 depozitave tuaja të para. Depozita e parë: 100% bonus deri në 200,000 CLP+ 25 rrotullime falas Depozita e dytë: 50% bonus deri në 200,000 CLP + 25 rrotullime falas Depozita e 3-të: 50% bonus deri në 300,000 CLP+ 25 rrotullime falas 5%0P deri në depozitë 4-të: 25 rrotullime falas

Bonusi i kazinosë në Peru

Në Peruja, lojtarët që janë të rinj në Gate777 marrin deri në 10,00 PEN bonus kazino + 100 rrotullime falas mbi katër depozitat e tyre të para. Depozita e parë: 100% bonus deri në 2000 PEN + 25 rrotullime falas Depozitat e dyta: 50% bonus deri në 2000 PEN + 25 rrotullime falas Depozita e 3-të: 50% bonus deri në 3000 PEN + 25 rrotullime falas Depozita e 4-të: 25% bonus deri në 3000 PEN + 25 rrotullime falas

Bonusi i kazinosë në Argjentinë

Në argjentinase , oferta e bonusit të mirëseardhjes është deri në 100,000 ARS bonus kazino +100 rrotullime falas të lëshuara gjatë katër depozitave të para. Depozita e parë: 100% bonus deri në 20,000 ARS + 25 rrotullime falas Depozita e dytë: 50% bonus deri në 20,000 ARS + 25 rrotullime falas Depozita e tretë: 50% bonus deri në 30,000 ARS + 25 rrotullime falas Depozita e 4-të: 25% bonus deri në 30,000 ARS + 25 rrotullime falas

Bonusi i kazinosë në Zelandën e Re

Në gjysmë të rrugës nëpër botë - Kivi! Jeta në Zelanda e Re sapo u bë më i ëmbël me ofertën e mirëseardhjes të Gate777 deri në 1000 dollarë në kazino dhe 100 rrotullime falas, të lëshuara në 4 hapa. Depozita e parë: 100% bonus deri në 200 dollarë NZ dhe 25 rrotullime falas. Depozita e dytë: 50% bonus deri në 200 dollarë NZ dhe 25 rrotullime falas. Depozita e tretë: 50% bonus deri në 300 dollarë NZ dhe 25 rrotullime falas Depozita e 4-të: 25% bonus deri në 300 dollarë NZ dhe 25 rrotullime falas.

Bonusi i kazinosë në Finlandë

Në Finlandë, bonusi i mirëseardhjes Gate777 përbëhet nga një bonus kazino 100% deri në 100 € dhe 25 rrotullime falas.

Languages

Gate 777 përdor gjuhë të popullarizuara gjerësisht si pjesë e përpjekjeve të tyre të marketingut. Ata mbështesin anglisht, frëngjisht, gjermanisht, suedisht dhe spanjisht. Dhe është e lehtë të kuptosh pse. Këto gjuhë përfaqësojnë pjesën më të madhe të popullsisë së botës. Kjo u siguron atyre konsistencë në drejtime si biznes, ndërkohë që nivelon terrenin e lojërave për lojtarët në gjeo-lokacione të ndryshme. Kjo kazino online e bën të lehtë për të gjithë depozitimin dhe tërheqjen e fondeve. Ata mbështesin monedhat e njohura si GBP, CAD, EUR dhe NZD. Kjo e bën të lehtë për lojtarët në vende të ndryshme të përdorin monedhën e tyre të preferuar. Sigurisht, është shumë punë për kazinonë, por ia vlen.

Promotions & Offers

Kur bëhet fjalë për promovimet e vazhdueshme, Gate777 ofron shumë oferta të ndryshme në baza ditore, javore, fundjave dhe mujore. Çdo ditë që keni bërë një depozitë të re, ju kualifikoheni për Përmirësimin Ditor. Pastaj është Ora e lumtur e së hënës, porta e fundjavës, grupet e çmimeve, maratonat e lojërave elektronike, çmimet mujore, ofertat e reja të lojërave dhe ofertat ekskluzive VIP.

Software

Shumëllojshmëria e lojës në këtë kazino është magjepsëse, falë marrëdhënieve të tyre me ofruesit kryesorë të lojërave. Prisni të shihni lojëra nga NetEnt, Play N Go, Microgaming, Rabcat, Quickspin, Evolution Gaming, Thunderkick, NYX, etj. Ky koktej i lejon kazinosë të ofrojë mijëra opsione lojërash emocionuese për të gjithë mysafirët e saj.

Support

Porta 777 ka një ushtri të tërë përfaqësuesish të mbështetjes së klientit në thirrje 24/7. Këta djem do t'i përgjigjen çdo pyetjeje dhe ndoshta do t'i drejtojnë thirrjet në departamentet përkatëse në kazino. Biseda e drejtpërdrejtë është ndoshta mënyra më e lehtë për të kontaktuar me ekipin, por është gjithashtu e mundur të telefononi ose të dërgoni një email.

Deposits

Depozitat dhe tërheqjet në Gate777 Casino janë të shpejta dhe pa dhimbje. Ju mund të bëni depozita dhe tërheqje duke përdorur Interac, Instadebit, ecopayz, kartat e kreditit (Visa, Mastercard etj.), Neteller, Paypal, Skrill, Paysafe, Boku, Ochapay, UPaySafe, Purplepay, Sofort, Ebanking direkt, Dotpay, Ebanking Fi, Nordea dhe Me besim. Mund të kryeni transaksione në monedhat e mëposhtme: €, £, $, CA$, NZ$, ZAR, CLP, ARS, PEN dhe NOK. Tërheqjet zgjasin më pak se 24 orë - gjë që është shumë e shpejtë. Vini re se topi është më pas në fushën e ofruesit tuaj të zgjedhur të pagesave dhe se disa ofrues pagesash janë më të shpejtë se të tjerët. Nëse shpejtësia ka rëndësi për ju, zgjidhni një portofol elektronik, pasi ato kanë tendencë të veprojnë më shpejt se bankat tradicionale.

Total score8.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (5)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (7)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank transfer
Boku
Credit Cards
Debit Card
Entropay
Interac
MaestroMasterCardNeteller
Nordea
OchaPay
Paysafe CardSkrill
Sofort
Trustly
Visa
dotpay
MonedhatMonedhat (12)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Franga Zvicerane
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peruan Nuevo Sol
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Argjentina
Austria
Brazili
Finlanda
Irlanda
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)