Gaming Club Rishikimi 2024 - Withdrawals

Gaming ClubResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 350 dollarë
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Tërheqjet përpunohen në të njëjtën mënyrë si depozitat. Një element shumë i rëndësishëm kur bëhet fjalë për tërheqjet është se do t'ju duhet të verifikoni llogarinë tuaj përpara se të kërkoni një tërheqje. Për ta bërë këtë, do t'ju duhet të dërgoni kopje të dokumenteve tuaja ligjore.

Metoda të ndryshme të tërheqjes janë të disponueshme në Gaming Club duke përfshirë:

 • ACH
 • Kliko dhe Bli
 • MasterCard
 • Neteller
 • Paguaj Shkëndijën
 • PayPal
 • instaDebit
 • Viza
 • EcoPayz
 • EZIPay
 • kontrollet elektronike
 • QIWI
 • Skrill
 • iDebit
 • iBank
 • EFT e lehtë

Koha e tërheqjes varet nga metoda që përdorni. Në shumicën e rasteve, fondet tuaja do t'i keni brenda disa ditësh. Nëse përdorni kuletat elektronike për të bërë një tërheqje, do të duhen nga 24 deri në 48 orë për të marrë fitimet tuaja. Nëse përdorni karta krediti ose debiti, do të duhen nga 2 deri në 6 ditë pune për të marrë tërheqjet tuaja. Nëse përdorni transfertë bankare, do të duhen nga 3 deri në 7 ditë pune për të marrë fitimet tuaja.

Si të bëni një tërheqje?

Tërheqja është shumë e thjeshtë në Klubin e Lojërave. E vetmja gjë që duhet të keni parasysh është se duhet të përdorni të njëjtën metodë që keni përdorur për depozitat për të bërë një tërheqje.

Monedhat

Ka monedha të ndryshme në dispozicion në Gaming Club dhe ju mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së miri. Ju mund të zgjidhni nga monedhat e mëposhtme ARS - Peso argjentinase, AUD - Dollar Australian, BRL - Real Brazilian, CAD - Dollar Kanadez, CZK - Koruna çeke, EUR – Euro, GBP - Pound Sterling, JPY - Yen japonez, MXN - Meksikan Nuevo Peso, NOK - Krona Norvegjeze, PLN - Zloty Polake, RUB - Rubla ruse, SEK - Krona Suedeze dhe USD - Dollar Amerikan.