Rishikimi i kazinosë Gaming Club - Support

Gaming ClubResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
Bonus350 dollarë
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Gaming Club
350 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Support

Support

Mënyra më e mirë dhe më e përshtatshme për të kontaktuar me kazinonë është përmes Bisedës Live. Ju mund ta merrni këtë lloj mbështetjeje 24/7. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të klikoni në ikonën Live Chat dhe do të kontaktoni me një agjent klienti.

Ka disa mënyra të tjera që mund të kontaktoni Klubin e Lojërave. Ju gjithashtu mund t'i telefononi në një nga numrat e tyre të telefonit të disponueshëm:

 • Australi 0011 800 1515 1516
 • Austria 0-800-005-078
 • Zvicër 0-800-001-720
 • Frengjisht 44-203-328-5996
 • Spanja 900-994-520
 • Zelanda e Re 00-800-1515-1516
 • Japoni 001-010-800-1515-1516
 • Kanada 1-800-768-1946
 • Gjermani 0-800-000-3369
 • Itali 800-870-065
 • MB 0-800-917-8547
 • Ndërkombëtar +44 800 917 8547

Kazinoja ofron gjithashtu një numër pa pagesë ku mund të adresoni të gjitha problemet që keni pasur me kazinonë. Kontaktoni me ta në 0018777108016.

Për shqetësime të përgjithshme dhe pyetje të tjera që nuk kanë nevojë për vëmendje të menjëhershme, mund të dërgoni një email dhe ekipi i kazinosë do të përgjigjet diku midis 4 dhe 12 orësh. Ju mund t'i dërgoni me email në adresën e mëposhtme support@playersupportcenter.com

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë