Gaming Club - Support

Age Limit
Gaming Club
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Support

Mënyra më e mirë dhe më e përshtatshme për të kontaktuar me kazinonë është përmes Bisedës Live. Ju mund ta merrni këtë lloj mbështetjeje 24/7. E tëra çfarë ju duhet të bëni është të klikoni në ikonën Live Chat dhe do të kontaktoni me një agjent klienti.

Ka disa mënyra të tjera që mund të kontaktoni Klubin e Lojërave. Ju gjithashtu mund t'i telefononi në një nga numrat e tyre të telefonit të disponueshëm:

 • Australi 0011 800 1515 1516
 • Austria 0-800-005-078
 • Zvicër 0-800-001-720
 • Frengjisht 44-203-328-5996
 • Spanja 900-994-520
 • Zelanda e Re 00-800-1515-1516
 • Japoni 001-010-800-1515-1516
 • Kanada 1-800-768-1946
 • Gjermani 0-800-000-3369
 • Itali 800-870-065
 • MB 0-800-917-8547
 • Ndërkombëtar +44 800 917 8547

Kazinoja ofron gjithashtu një numër pa pagesë ku mund të adresoni të gjitha problemet që keni pasur me kazinonë. Kontaktoni me ta në 0018777108016.

Për shqetësime të përgjithshme dhe pyetje të tjera që nuk kanë nevojë për vëmendje të menjëhershme, mund të dërgoni një email dhe ekipi i kazinosë do të përgjigjet diku midis 4 dhe 12 orësh. Ju mund t'i dërgoni me email në adresën e mëposhtme support@playersupportcenter.com

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1994
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Kroate
Letonisht
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (7)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)