Rishikimi i kazinosë Gaming Club - Software

Gaming ClubResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
Bonus350 dollarë
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Gaming Club
350 dollarë
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Merr bonusin
Software

Software

Gaming Club ka bashkëpunuar me shumë ofrues të ndryshëm softuerësh për të sjellë lojërat më të mira në rrugën tuaj duke përfshirë Microgaming, Evolution Gaming, Pulse 8 Studios, Fortune Factory Studios, Just For The Win, Net Entertainment, Stormcraft Studios, Switch Studios dhe Triple Edge Studios.

Gaming Club ka një bibliotekë të pasur me disa qindra lojëra dhe lojërat janë të disponueshme përmes një loje të menjëhershme, kështu që nuk keni nevojë të shkarkoni më softuerin. Një sajt celular është gjithashtu i disponueshëm, kështu që për sa kohë që keni një llogari, mund të hyni në të sa herë që dëshironi dhe të shijoni lojërat e shumta që Gaming Club ka për të ofruar.

1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë