Gaming Club - Security

Age Limit
Gaming Club
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Security

Gaming Club e vendos sigurinë e lojtarit në krye të listës së tyre. Për këtë arsye, ata përdorin teknologjinë më të fundit të enkriptimit Secure Socket Layer. Kjo mund t'ju sigurojë se askush nuk ka akses në informacionin tuaj personal dhe financiar.

Ju luani një rol të madh kur bëhet fjalë për sigurinë e llogarisë suaj. Në momentin që krijoni llogarinë tuaj, do të duhet të zgjidhni një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Përpiquni të përdorni një kombinim shkronjash, të sipërme dhe të poshtme, si dhe numra kur krijoni fjalëkalimin tuaj. Është një ide e mirë të ndryshoni fjalëkalimin tuaj herë pas here, për arsye sigurie.

Gaming Club përdor një gjenerator të numrave të rastësishëm për të ofruar një mjedis të drejtë për lojtarët e tij. Kjo do të thotë se askush nuk mund të parashikojë apo të ndryshojë rezultatin e lojës.

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1994
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Kroate
Letonisht
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (7)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)