Gaming Club - Deposits

Age Limit
Gaming Club
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Deposits

Gaming Club ofron opsione të besueshme bankare për depozita dhe tërheqje. Nëse dëshironi të shihni se cilat mënyra pagese janë të disponueshme, gjëja më e mirë që mund të bëni është të shkoni te arkëtari dhe të shihni vetë. Përveç kartave të kreditit dhe debitit, mund të gjeni disa emra me reputacion si NETELLER, Visa, Maestro, MasterCard, Skrill, Paysafecard, Lobanet, Euteller, iDEAL, vetëm për të përmendur disa.

Metoda të ndryshme depozitimi janë të disponueshme në Gaming Club, por ju do të duhet të kontrolloni vetë, sepse ato nuk janë të disponueshme në çdo vend. Mund të gjeni sa vijon metodat e depozitimit këtu:

 • Kliko dhe Bli
 • EcoPayz
 • Maestro
 • MasterCard
 • Neteller
 • Karta Paysafe
 • Paspagesë
 • Debitimi i vizave
 • Visa Electron
 • instaDebit
 • Viza
 • Entropay
 • IDEAL
 • Sofortuberwaisung
 • POLi
 • I dërguari
 • EZIPay
 • Lobanet
 • UseMyFunds
 • kontrollet elektronike
 • QIWI
 • Skrill
 • Transferta direkte bankare
 • Citadel Direct
 • Paypal

Kodi i Bonusit të Depozitës

Gaming Club ka shumë surpriza të përgatitura për klientët e tyre. Nëse jeni i ri në kazino, atëherë do të jeni të lumtur të mësoni se kazino do t'ju shpërblejë me 30 rrotullime falas pa depozitë. Gjithçka që duhet të bëni është të krijoni llogarinë tuaj të re me para reale dhe do të merrni kodin tuaj të bonusit.

Ka promovime të disponueshme në çdo kohë, dhe edhe nëse nuk arrin të pretendosh një ofertë të caktuar, nuk ka asgjë për t'u shqetësuar sepse një e re do të jetë e disponueshme së shpejti.

Depozita minimale që duhet të bëni për t'u kualifikuar për një bonus është diku midis $5 dhe $20, në varësi të metodës që përdorni.

Monedha

Monedha të ndryshme janë të disponueshme në Gaming Club duke përfshirë, RS - Peso argjentinase, AUD - Dollar Australian, BRL - Real Brazilian, CAD - Dollar Kanadez, CZK - Koruna çeke, EUR - Euro, GBP - Sterling Paund, JPY - Yen japonez, MXN - Nuevo Peso meksikane, NOK - Krona Norvegjeze, PLN - Zloty polake, RUB - Rubla ruse, SEK - Krona suedeze dhe USD - Dollar Amerikan

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1994
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Kroate
Letonisht
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (7)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)