Gaming Club - Countries

Age Limit
Gaming Club
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Trusted by
Malta Gaming Authority

Countries

Gaming Club nuk është i disponueshëm në disa vende dhe arsyet pas kësaj mund të jenë të shumta. Në shumicën e rasteve, kazinoja nuk i ka të gjitha licencat e nevojshme për të operuar në vende të caktuara, ndërsa në të tjera kumari në internet konsiderohet i paligjshëm.

Lojtarët nga vendet e mëposhtme nuk janë të disponueshëm për të krijuar një llogari në Gaming Club, Andorra, Afganistan, Samoa Amerikane, Austri, Australi, Belgjikë, Bullgari, Ishujt e Virgjër Britanikë, Botsvana, Ishujt Cocos (keeling), Zvicër, Kinë, Ishulli i Krishtlindjeve, Republika Çeke, Danimarka, Spanja, Shtetet Federative të Mikronezisë, Franca, Mbretëria e Bashkuar, Guiana Franceze, Alderney, Guadeloupe, Guam, Hong Kong, Heard Island dhe Ishujt Mcdonald, Hungari, Izrael, Iran, Republika Islamike e, Itali, Kahnawake, Kenia , Chosŏn Minjujuŭi Inmin Konghwaguk, Republika e Koresë, Sri Lanka, Myanmar, Mongoli, Ishujt Mariana Veriore, Martinika, Kaledonia e Re, Ishulli Norfolk, Nigeria, Polinezia Franceze, Filipinet, Polonia, Saint Pierre And Miquelon, Puerto Rico, Portugali, Reun Rumania, Ruanda, Suedia, Singapori, Shën Helena, Sllovenia, Sllovakia, Somali, Territoret Jugore Franceze, Turqia, Tajvani, Tanzania, Ishujt e vegjël periferikë të Shteteve të Bashkuara, Shtetet e Bashkuara, Selia e Shenjtë (Shteti i Qytetit të Vatikanit), Virgin Isl dhes, Ne, Wallis Dhe Futuna, Mayotte, Jugosllavia, Afrika e Jugut dhe Vatikani.

Total score7.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 1994
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi i besnikërisëBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (13)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Italiane
Japoneze
Kroate
Letonisht
Norvegjeze
Portugeze
Ruse
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (9)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNetellerSkrill
Trustly
Visa
Visa Electron
iDebit
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Rubla ruse
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (7)
Brazili
India
Irlanda
Kanadaja
Kili
Tajlandë
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (3)