Rishikimi i kazinosë Gaming Club - Bonuses

Gaming ClubResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 350 dollarë
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Në të kaluarën, kazinotë në internet mbështeteshin në ofrimin e lojërave të reja dhe fitoreve të mëdha, por sot loja ka ndryshuar shumë. Meqenëse rritja në tregun e kazinove online ka qenë fenomenale, kështu që kazinove iu desh të gjenin një mënyrë të re për të tërhequr lojtarë të rinj. Për ta bërë këtë, ata filluan të ofrojnë bonuse shumë bujare për të ardhurit dhe lojtarët ekzistues. Marrja e parave falas për të luajtur u bë jashtëzakonisht e popullarizuar për të gjitha arsyet e njohura.

Shumica e kazinove ofrojnë një bonus për ndeshjen e depozitave, që do të thotë se paratë që vendosni në një llogari kur regjistroheni për herë të parë në kazino zakonisht përputhen ose dyfishohen dhe madje katërfishohen në disa raste. Mbani në mend se çdo kazino ka politika strikte në lidhje me këto bonuse.

Bonusi i besnikërisë

Një tjetër gjë që kazinotë në internet përpiqen të bëjnë është të mbajnë të lumtur lojtarët tashmë ekzistues. Për këtë arsye, ata ofrojnë shumë lloje të ndryshme bonuset e besnikërisë. Në momentin që regjistroheni në kazino do të bëheni anëtar i Loyalty Club dhe do të fitoni pikë.

Sa herë që bëni një bast me para të vërteta duke luajtur lojën tuaj të preferuar, do të fitoni pikë. Më vonë, ato pikë do të shkëmbehen për Kredi Bonus që mund t'i shpenzoni sipas dëshirës tuaj. Për më tepër, ndërsa luani, do të zhbllokoni shumë përfitime të lojtarëve të tjerë.

Çdo nivel vjen me një sërë shpërblimesh unike dhe ideja është të arrish në Prive, ku shpërblimet janë edhe më personale. Dhe sekreti për t'u ngjitur në nivele është shumë i thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëni është të luani lojërat tuaja të preferuara.

Kjo është një situatë e favorshme që duhet ta pranoni. Ju mund të riblerni pikët e besnikërisë sa herë që dëshironi dhe pikët tuaja do të kreditohen menjëherë në bilancin tuaj të bonusit. Dhe për të nisur gjërat, kazino do t'ju shpërblejë me 2500 pikë besnikërie.

Bonusi i ringarkimit

Të gjithë lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të dytë në Gaming Club kanë të drejtën e një bonusi të ringarkimit. Pra, ju do të merrni një bonus depozite prej 150% deri në 150 dollarë. Ky bonus vjen me kërkesat e basteve të cilat janë 50 herë në këtë rast, dhe ju duhet t'i përmbushni ato përpara se të mund të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Mbani në mend se jo të gjitha lojërat kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë. Pra, është më mirë të shikoni listën në mënyrë që të dini se si funksionon kjo:

  • Blackjack klasik kontribuon me 2% në kërkesat e basteve.
  • Craps, Baccarat, Games Poker, Casino War, Sicbo, American Roulette dhe Ruleta të tjera kontribuojnë 8% në kërkesat e basteve.
  • Një tjetër Blackjack dhe Video Poker kontribuojnë 10% në kërkesat e basteve.
  • Lojëra elektronike dhe lojëra në sallon kontribuojnë 100% në kërkesat e basteve.

Bonusi i ndeshjes

Klubi i Lojërave gjithmonë ka diçka të përgatitur për lojtarët e tyre. Ata ofrojnë bonuse të rregullta të ndeshjeve në përqindje të mesjavës dhe fundjavës bazuar në aktivitetin e tyre të lojës. Ju do të merrni çdo ofertë me email nëse ka një të tillë në dispozicion për ju.

Bonusi me rul të lartë

Bonusi maksimal që mund të merrni në Klubin e Lojërave është 2000 dollarë. Kjo është Promovimi High Roller në dispozicion në Gaming Club Casino dhe kushdo që pëlqen të luajë shumë duhet të përfitojë prej tij.

Bonusi i regjistrimit

Gaming Club është shumë bujar për klientët e tij për herë të parë. Ata tërheqin lojtarë të rinj me një bonus kolosal herën e parë që bëjnë një depozitë. Ju do të merrni një depozitë 100% të ndeshjes herën e parë që depozitoni në llogarinë tuaj dhe mund të merrni deri në $200. Për të përfituar nga kjo ofertë ju duhet të krijoni një llogari të re në Gaming Club.

Shpërblimet nuk ndalen këtu, herën e dytë që bëni një depozitë do të merrni një 150% bonus i depozitës së ndeshjes deri në 150 dollarë. Ju lutemi sigurohuni që të depozitoni fonde në llogarinë tuaj për të kërkuar këto oferta. Ju keni 7 ditë nga momenti që keni krijuar llogarinë tuaj për të kërkuar bonusin.

Nuk ju lejohet të hapni shumë llogari për të kërkuar ofertat e bonusit në Gaming Club. Oferta e regjistrimit është e disponueshme një herë për lojtar dhe adresë emaili.

Nëse pretendoni rrotullime falas në Gaming Club, duhet të dini se bonusi i nënshtrohet kërkesave të bastit, të cilat janë 50 herë në këtë rast. Ju duhet të plotësoni kërkesat e basteve përpara se të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja. Le të themi, ju bëni një depozitë prej 100 dollarësh dhe kazinoja ju shpërblen 100 dollarë të tjera në fonde bonus. Kërkesat për të luajtur për fondet e bonusit do të ishin 50 x 100 = 5000. Pra, pasi të plotësoni kërkesat e bastit, do të jeni në gjendje të bëni një tërheqje të fitimeve tuaja.

Ju mund të keni vetëm një bonus aktiv në të njëjtën kohë. Nëse keni një bonus aktiv në llogarinë tuaj, nuk do të jeni në gjendje të kërkoni një bonus tjetër.

Roulette, Sic Bo, Craps, Baccarat, Table Poker, Casino War & Red Dog përjashtohen nga oferta e mirëseardhjes. Kështu që ju duhet t'i shmangni këto lojëra kur duhet të plotësoni kërkesat e basteve. Një tjetër gjë që duhet mbajtur parasysh është se jo të gjitha lojërat kontribuojnë në kërkesat e basteve në të njëjtën mënyrë.

  • Të gjitha lojërat slot, keno dhe letrat gërvishtëse kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Rrotullimet në lojëra elektronike llogariten vetëm 10%.
  • Të gjithë pokerët me video/poker (duke përjashtuar All Aces dhe Jacks ose Better video-poker), të gjitha blackjack-et (me përjashtim të Blackjack-ut klasik) kontribuojnë 8% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Blackjacks klasike, video-pokerët All Aces, të gjitha video-pokerët Jacks ose Better kontribuojnë me 2% në përmbushjen e kërkesave të basteve.
  • Të gjitha baccarat, të gjitha katrahurat, Red Dog, Sic Bo kontribuojnë 0% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Kur vendosni baste duke përdorur funksionin e kumarit, mbani në mend se ato llogariten 0% në kërkesat e bastit.

Nëse me vetëdije zgjidhni të luani një nga lojërat e përjashtuara përpara se të plotësoni kërkesat tuaja të bastit, kazinoja ka të drejtën të anulojë çdo fitim.

Nëse kërkoni një tërheqje, përpara se të plotësoni kërkesat e bastit, bonusi do të humbet.

Nëse nuk dëshironi të merrni një bonus mirëseardhjeje, atëherë duhet të kontaktoni mbështetjen e klientit dhe të kërkoni që oferta të anulohet. Mbani në mend se mund ta bëni këtë për sa kohë që nuk keni vendosur një bast dhe nëse e keni bërë, atëherë do t'ju duhet të plotësoni kërkesat e bastit.

Kur kërkoni një tërheqje, fondet tuaja do të jenë në pritje përpara se të miratohen. Gjatë kësaj kohe, kazino do të kontrollojë lojën tuaj për ndonjë model të parregullt të lojës. Nëse gjithçka është normale, atëherë ata do t'i lëshojnë fondet dhe ato do të arrijnë në llogarinë tuaj sa më shpejt të jetë e mundur, në varësi të mënyrës së pagesës që përdorni për tërheqje.

Nëse kazinoja beson se ju po abuzoni me ndonjë ofertë bonusi, kazinoja rezervon të drejtën të mbajë ose të tërheqë nga ju çdo bonus ose promovim.

Nëse nuk e përdorni bonusin e regjistrimit brenda 2 muajve, atëherë ai do të hiqet nga llogaria juaj.

Mirë se vini/ Bonusi për anëtarësim

Çdo lojtar i ri në Gaming Club do të shpërblehet një bonus depozite deri në 350 dollarë. Herën e parë që bëni një depozitë do të merrni një bonus depozite 100% deri në 200 dollarë dhe herën e dytë që depozitoni do të merrni një bonus ndeshjeje 150% deri në 150 dollarë.

Shuma minimale që duhet të depozitoni për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 10 dollarë. Ju duhet të vendosni shumën e bonusit 50 herë përpara se të jeni në gjendje të tërheqni fitimet tuaja. Si lojtar i ri, ju keni 7 ditë për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes. Basti maksimal që mund të vendosni kur luani me fonde bonus është 8 dollarë për raund ose 0,50 dollarë për rresht.

Bonus pa depozitë

Klubi i Lojërave gjithashtu nuk ka oferta për depozitat për lojtarët e tij. Kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të provuar disa lojëra pa pasur nevojë të depozitoni paratë tuaja. Në shumicën e rasteve, këto bonuse vijnë në formën e rrotullimeve falas kur fillon një lojë e re ose ka një promovim të rregullt për lojtarët ekzistues. Mund të kontrolloni faqen e promovimeve për të gjetur një ofertë nëse është e disponueshme, ose kazino do t'ju dërgojë një email, kështu që nuk do të humbisni asgjë.

Rregullat e tërheqjes së bonusit

Sa herë që merrni një bonus nga kazinoja, kjo shumë lidhet me kërkesat e bastit. Në këtë rast, kërkesat e bastit janë 50x për bonusin e mirëseardhjes dhe ato mund të ndryshojnë për promovime të tjera.