Gaming Club Rishikimi 2024 - Affiliate Program

Gaming ClubResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 350 dollarë
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Nëse dëshironi të bashkoheni me programin e filialeve të kazinosë, do t'ju duhet të plotësoni formularin e regjistrimit dhe të prisni miratimin. Në shumicën e rasteve, aplikacionet pranohen dhe Buffalo Partners i japin një shans kujtdo që dëshiron të promovojë kazinotë e tyre.

Shuma që mund të fitoni varet nga sa i përkushtuar jeni ndaj punës. Partnerët Buffalo ofrojnë si ndarjen e të ardhurave ashtu edhe plane komisioni CPA.

Si parazgjedhje, të gjithë bashkëpunëtorët e rinj janë nën planin e ndarjes së të ardhurave ku ata fitojnë një pjesë të të ardhurave neto që gjenerojnë lojtarët e tyre. Lajmi i mirë është se nuk ka bartje negative. Në rast se një lojtar fiton një shumë mbi $10,000, atëherë gjendja e tyre do të jetë pezull për një periudhë të caktuar dhe do të paguhet me këste.

Si rregull i përgjithshëm, filialet që i referohen një numri më të madh lojtarësh kualifikohen për një përqindje më të lartë të të ardhurave neto. Dhe, bashkëpunëtorët me përvojë të mjaftueshme mund të kërkojnë të regjistrohen në planin CPA, ose Kosto-për-Blerje. Në këtë mënyrë bashkëpunëtorët do të marrin një tarifë një herë për çdo lojtar të ri.

Nëse zgjidhni planin e ndarjes së të ardhurave, do të merrni një komision prej 50% në muajin e parë. Në muajt e ardhshëm, ju do të merrni pagesën sipas numrit të lojtarëve që ju referoheni. Ju do të merrni një komision prej 25% nëse referoni midis 0 dhe 10 lojtarëve. Ju do të merrni një komision prej 30% nëse referoni midis 11 dhe 40 lojtarëve. Ju do të merrni një komision prej 35% nëse referoni midis 41 dhe 100 lojtarëve. Ju do të merrni një komision prej 40% nëse referoni më shumë se 100 lojtarë.

Lojtarët e tjerë preferojnë marrëveshjen e pagesës CPA e cila është paksa e ndryshme nga modeli i ndarjes së të ardhurave. Nëse zgjidhni këtë skemë pagese, do të merrni një tarifë fikse për çdo lojtar kualifikues që dërgoni te markat Buffalo Partners. Një mënyrë tjetër për të fituar është të dërgoni bashkëpunëtorë të tjerë te Buffalo Partners.

Detajet e pagesës

Të gjithë bashkëpunëtorët do të marrin një pagesë brenda 10 ditëve nga fundi i çdo muaji dhe shuma minimale që duhet të blini është vetëm 50 dollarë. Lajmi i mirë këtu është se nuk ka tarifa të zbritura nga këto komisione.

Partnerët Buffalo ofrojnë mënyra të ndryshme pagese që mund të përdorni për të marrë pagesën tuaj, duke përfshirë: Neteller, Skrill, PayPal, EcoPayz, Pay Spark, WebMoney dhe çeqe. Nëse dëshironi të merrni pagesën tuaj nëpërmjet pagesave me transfertë bankare, atëherë duhet të arrini 700 dollarë që të mund të merrni një pagesë.

Cili është programi i anëtarësimit të Klubit të Lojërave?

Programi i anëtarësimit të Gaming Club quhet Buffalo Partners dhe përfshin gjithashtu markat e mëposhtme, Spin Palace Casino, Spin Palace Sports, JackpotCity, Ruby Fortune, Lucky Nugget, Gaming Club, River Belle, Mummys Gold, Cabaret Club, Casino Epoca dhe Bigle Bingo.