Gaming Club Rishikimi 2024 - Account

Gaming ClubResponsible Gambling
CASINORANK
7.12/10
BonusBonus 350 dollarë
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Më shumë se 500 lojëra
ECogra certifikuar
Dizajn interaktiv
Gaming Club is not available in your country. Please try:
Account

Account

Kur vendosni të krijoni llogarinë tuaj me kazinonë, do të jeni të lumtur të mësoni se kjo mund të bëhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të krijoni llogarinë tuaj, do të merrni një bonus shumë bujar mirëseardhjeje që do t'ju ndihmojë të zgjasni lojën tuaj.

Siç thamë më parë, ju do të krijoni llogarinë tuaj në vetëm disa hapa të thjeshtë. Kur klikoni Bashkohu tani, do t'ju kërkohet të vendosni disa detaje personale për të përfunduar formularin e regjistrimit.

Në hapin e parë të procedurës së regjistrimit do t'ju kërkohet të vendosni të dhënat e mëposhtme:

 • Vendi
 • Email
 • Emri i përdoruesit
 • Fjalëkalimi

Në hapin e dytë të procedurës së regjistrimit do t'ju kërkohet të vendosni të dhënat e mëposhtme personale:

 • Emri
 • Mbiemri
 • Data e lindjes
 • Gjinia
 • Gjuhe
 • Monedha – CAD$ (Dollari Kanadez) duhet të zgjidhet tashmë. Thënë kështu, ju gjithmonë mund ta ndryshoni monedhën tuaj në ndonjë nga dhjetëra të tjera që ofron Gaming Club nëse preferoni.

Në hapin e tretë të procedurës së regjistrimit duhet të futni të dhënat e mëposhtme personale:

 • Numri i celularit
 • Adresë
 • Qyteti
 • Kodi Postar
 • Provinca

Ajo që ju mbetet të bëni është të kontrolloni kutitë për t'ju dërguar bonusi i mirëseardhjes dhe ofertat promocionale përmes telefonit ose emailit. Ju gjithashtu do të duhet të kontrolloni nëse jeni 18 vjeç ose më i vjetër dhe se i pranoni termat dhe kushtet e kazinosë.

Procesi i verifikimit

Kur kërkoni një tërheqje, herën e parë, do t'ju kërkohet të verifikoni llogarinë tuaj. Ky është një hap vendimtar që thjesht nuk mund ta kaloni. Verifikimi i llogarisë suaj bëhet për sigurinë tuaj si dhe për kazinonë dhe bëhet për të parandaluar mashtrimet dhe vjedhjet. E vetmja mënyrë që kazinoja mund të dijë se ju jeni ai që jeni është të kërkojë nga ju që të dërgoni disa kopje të dokumenteve tuaja të identifikimit. Disa nga dokumentet që kazinoja mund të kërkojë përfshijnë:

 • Kopje e patentës së shoferit ose pasaportës
 • Kopje e faturës së gazit, faturës së ujit ose dokumenteve të tjera që dëshmojnë adresën
 • Kopja e pjesës së përparme dhe të pasme të kartës së kreditit që keni përdorur për të bërë depozitën tuaj nëse keni përdorur këtë mënyrë pagese

Ndiqni gjithmonë udhëzimet dhe nëse disa gjëra nuk janë të qarta, mos hezitoni të kontaktoni kazinonë. Dhe lajmi i mirë është se procesi i verifikimit është një gjë një herë, pasi të kryhet, nuk keni pse ta bëni më. Megjithëse, kazino rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Kur krijoni llogarinë tuaj në Gaming Club, kazinoja ju lejon të zgjidhni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj. Sigurohuni që të zgjidhni një fjalëkalim të mirë që nuk është i parashikueshëm dhe ta mbani këtë informacion të sigurt nga të tjerët. Ju do të duhet ta përdorni këtë informacion sa herë që dëshironi të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe çdo veprim i kryer kur informacioni i hyrjes është futur saktë do të jetë i juaji.