Futocasi

Age Limit
Futocasi
Futocasi is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

Që nga lansimi në 2020, Futocasi ka ofruar një përvojë të shkëlqyer lojrash për lojtarët e rastësishëm dhe serioz. Kjo kazino në internet është në pronësi të Starfish Media NV dhe operohet nga MTM përmes një licence për lojërat e fatit nga Curacao. Starspay Ltd. dhe Starpay Ltd. janë gjithashtu të përfshirë në pronësinë dhe funksionimin e faqes së internetit. Futocasi u shërben lojtarëve nga Japonia—ndonëse mirëpret lojtarë nga shumë vende të tjera.

Futocasi

Games

Me më shumë se 1500 lojëra online për të zgjedhur, mundësitë e pafundme për argëtim janë vetëm një klikim larg. Të apasionuarit pas pokerit me video, për shembull, mund të shijojnë Texas Hold'em, Joker Poker, Double Poker dhe më shumë. Blackjack dhe ruletë lojërat janë të shumta, po ashtu edhe video lojërat argëtuese dhe plot ngjyra. 

Lojtarët gjithashtu mund të provojnë fatin e tyre në lojëra jackpot si dhe lojëra të njohura tavoline si p.sh mut dhe baccarat. Ndërkohë, kazino live ka një përzgjedhje të gjerë lojërash duke përfshirë Lightning Dice dhe MegBall.

Withdrawals

Mënyra e depozitimit që zgjedh një lojtar është e njëjta metodë me të cilën bëhen tërheqjet: përmes një karte krediti, një aplikacioni pagese ose kriptomonedhë. Lojtarët mund të tërheqin një minimum prej 1,200 jen dhe një maksimum prej 2,500,000 jen. Procesi i arkëtimit mund të zgjasë nga 1 deri në 5 ditë, me përjashtim të transfertave bankare, të cilat mund të zgjasin maksimumi 7 ditë.

Monedhat

Megjithëse kryesisht japonez, Futocasi mirëpret gjithashtu lojtarë në internet nga vende të tjera. Për të lejuar lojtarët që nuk janë në Japoni të bashkohen me lojërat në kazinonë virtuale, faqja e internetit pranon dollarin e Shteteve të Bashkuara (USD), euron (EUR) dhe sterlinën paund përveç jenit japonez (JPY). Kriptovalutat si Bitcoin pranohen gjithashtu në Futocasi.

Bonuses

Bollëku i bonuseve të Futocasi tërheq lojtarët dhe i mban ata të kthehen për më shumë. Shumica e lojtarëve të rinj përshëndeten me një Bonusi i mirëseardhjes, i cili përbëhet nga tre depozita të veçanta së bashku me 100 rrotullime falas. Argëtim i shtohen promovimet si Paratë e Bonusit Falas dhe Rrotullime Falas. Programet e Futocasi's Cash Back, Loyalty Store Bonus dhe Super Points kontribuojnë gjithashtu në përvojën argëtuese të lojërave të sajtit.

Languages

Gjuha e përdorur në Kazino është japoneze. Futocasi u shërben kryesisht lojtarëve në Japoni dhe ata mund të kenë një përvojë të këndshme duke luajtur lojëra kazino në gjuhën e tyre kryesore. Të mësosh më shumë rreth përfitimeve dhe shpërblimeve dhe të kontaktosh personelin e shërbimit ndaj klientit është gjithashtu i përshtatshëm për ta pasi mbështetja dhe FAQ janë të gjitha të shkruara edhe në japonisht.

Mobile

Kazinoja në internet Futocasi mund të aksesohet përmes telefonave inteligjentë, tabletëve dhe kompjuterëve desktop. Të gjitha veçoritë e tij mund të shijohen përmes shkarkimit, celularit dhe ueb-it celular dhe mbështeten nga sistemet operative të celularëve Android, iOS dhe Windows Phone. Futocasi gjithashtu ofron versione të kazinosë duke përfshirë Live Dealer dhe Instant Play.

Software

Arsenali i lojërave slot, tavoline dhe live të Futocasi vjen nga dhjetëra ofrues të lojërave, shumë prej të cilëve janë mjaft të famshëm në botën e softuerëve argëtues. 

Disa nga më të shquarit janë Evolution Gaming, NetEnt, Lojëra me Tigër të Kuq, dhe Evoplay Entertainment. Lojërat e zhvilluara nga Playson, Pragmatic Play, Golden Hero dhe shumë të tjera janë gjithashtu të disponueshme.

Support

Sistemi i mbështetjes së klientit të Futocasi është lehtësisht i aksesueshëm për lojtarët që duan të shprehin shqetësimet, pyetjet, çështjet ose komentet e tyre. Faqja e internetit ka një chat live funksion, i cili është i disponueshëm nga e hëna deri të dielën nga ora 16:00 deri në mesnatë. Mbështetja me email, nga ana tjetër, është e disponueshme 24/7. Lojtarët gjithashtu mund të ndjekin Futocasi në Twitter për përditësime mbi bonuset dhe promovimet.

Deposits

Lojtarët nga e gjithë bota kanë në dispozicion disa mënyra depozitimi për t'u bashkuar me argëtimin në Futocasi. Këto përfshijnë kartat e kreditit JCB/VISA/Master Card, aplikacionet e pagesave në internet Venus Point, Ecopayz dhe Shumë më mirë, kuletat elektronike dhe kriptovalutat duke përfshirë Bitcoin, Litecoin dhe Ethereum. Shuma minimale e depozitës është 1,000 jen ndërsa maksimumi është 1,000,000 jen. Të gjitha depozitat përpunohen menjëherë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshjeBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Japoneze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EcoPayz
Interac
JCB
Klarna
MasterCardMuchBetterNeteller
Prepaid Cards
QR Code
Skrill
Sofort
Venus Point
Visa
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Jeni Japonez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Japonia
SoftwareSoftware (20)