Fun Casino

Age Limit
Fun Casino
Fun Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Fun Casino u ofron lojtarëve një kohë të mrekullueshme dhe e rikthen argëtimin në lojëra. Ata synojnë të ofrojnë një shërbim të shkëlqyer, i cili gjithmonë e vendos klientin në plan të parë. Fun Casino është e përkushtuar ndaj transparencës dhe ndershmërisë. Ato janë të rregulluara dhe të licencuara nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Fun Casino funksionon që nga viti 2014.

Games

Fun Casino krenohet me një gamë të gjerë të lojërave slot emocionuese, duke përfshirë të gjitha lojërat elektronike më të njohura. Ato janë të renditura nga A në Z, kështu që lojtarët mund të gjejnë lehtësisht të preferuarat e tyre. Një përzgjedhje e video-pokerit dhe lojërave tavoline është gjithashtu e disponueshme, duke përfshirë lojëra kazino live. Të gjitha variacionet klasike të blackjack, ruletë dhe baccarat janë në ofertë.

Withdrawals

Fun Casino lejon që tërheqjet të bëhen nëpërmjet transfertës bankare, Neteller, Paysafe Card, Visa, Skrill ose Zimpler. Tërheqjet në një portofol elektronik, si Neteller ose Skrill, zakonisht përfundojnë brenda 24 orëve. Karta Visa mund të zgjasë deri në pesë ditë, dhe transfertat bankare deri në shtatë ditë. Ekziston një kufi ditor i tërheqjes prej $ 5000.

Languages

Faqja në internet e Fun Casino është e disponueshme në gjuhë, duke përfshirë anglisht, finlandisht, gjermanisht, suedisht dhe norvegjez. Klientët mund të zgjedhin gjuhën e tyre të preferuar në krye të faqes, pranë butonit "Regjistrohu". Ashtu si me shumicën e kazinove, ka shumë vende të kufizuara. Fun Casino operon kryesisht në vendet evropiane.

Live Casino

Ekziston një objekt bisede live që funksionon mirë, me përfaqësues të trajnuar mirë dhe të zellshëm, i disponueshëm për klientët që kanë nevojë për mbështetje. Kjo është e hapur nga ora 08:00 deri në 01:00. Mbështetja e klientit mund të kontaktohet gjithashtu përmes telefonit ose emailit për pyetje më pak urgjente. Fun Casino e bën mbështetjen e klientëve prioritetin e tyre numër një.

Promotions & Offers

Fun Casino u jep të gjithë lojtarëve 11 rrotullime falas sapo të regjistrohen, gjë që zgjat vetëm disa sekonda. Depozita e parë shkakton një bonus 50% deri në 499 dollarë, plus 100 rrotullime të tjera falas. Në depozitën e dytë, Fun Casino u jep lojtarëve një bonus tjetër prej 50%, deri në 499 dollarë. Zbatohen kushtet e bonusit.

Software

Me gjigantët e softuerit të lojrave si Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Bally, IGT (WagerWorks), WMS (Williams Interactive), NextGen Gaming, Blueprint Gaming, Barcrest Games, Novomatic, Thunderkick, Amatic Industries, Big Time Gaming, Elk Studios dhe SG Lojëra, në krah të saj, Fun Casino ka partnerë të fortë, në synimin e saj për të ofruar një eksperiencë argëtuese lojërash me një shkëndijë.

Support

Fun Casino përbëhet nga një kazino me lojëra të menjëhershme, ku lojtarët mund të luajnë lojëra elektronike, lojëra tavoline ose video poker direkt në shfletuesin e tyre, pa pasur nevojë për shkarkime, dhe një kazino live me lojëra emocionuese me tregtarë të drejtpërdrejtë si blackjack, baccarat ose ruletë. Fun Casino është gjithashtu i pajtueshëm me të gjitha pajisjet mobile Android dhe iOS.

Deposits

Klientët mund të bëjnë një depozitë në portofolin e tyre të kazinosë duke përdorur transfertë bankare, MasterCard, Neteller, Paysafe Card, Visa, Skrill, Zimpler ose Interac. Të gjitha këto janë mënyra të sigurta dhe të besueshme pagese, të cilat mbrojnë të dhënat bankare të klientëve. Shumica e depozitave, përveç transfertës bankare, do të jenë të disponueshme menjëherë, për të luajtur lojëra në Fun Casino.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
Bank Wire Transfer
Credit Cards
Debit Card
Interac
MasterCardNeteller
POLi
Paysafe CardSkrillVisa
Zimpler
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Krona Suedeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Afrika e Jugut
Danimarka
India
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (17)