Fat Boss

Age Limit
Fat Boss
Fat Boss is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

About

FatBoss është një kazino mjaft e re për bitcoin në internet e nisur nga Mobile Technology Marketing Ltd, një operator kazinoje që mban një licencë Master Gaming (CEG-IP/2014-0112) të lëshuar nga Curacao eGaming. E themeluar në vitin 2019, ajo është ende në pronësi dhe operuar nga i njëjti operator kazino, i cili ka qenë i rëndësishëm në rritjen e saj të shpejtë.

Fat Boss

Games

FatBoss ka një përzgjedhje masive të lojërave. Lojtarët kanë shumë lojëra RNG për të ekzaminuar, duke përfshirë lojëra elektronike në internet, baccarat, blackjack, ruletë dhe një mori lojërash fituese të menjëhershme dhe jackpots. Për lojtarët me përvojë të lojërave që kërkojnë një përvojë kazinoje me tulla dhe llaç, në internet, ekziston një kazino live me shumë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë.

Withdrawals

Ashtu si metodat e disponueshme të depozitave, edhe metodat e tërheqjes kanë rëndësi. Fituesit me fat mund të tërheqin paratë e tyre duke përdorur të njëjtat mënyra të përdorura për depozitimin. Një gjë që premton FatBoss është një kthesë e shpejtë e tërheqjes, diçka që shumica e kazinove nuk e garantojnë. Për sa kohë që llogaria verifikohet, tërheqjet do të jenë të suksesshme.

Monedhat

Për t'u siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të qetë kur përcaktojnë madhësinë e basteve, FatBoss ka një platformë multivalutore që mbështet monedhat e njohura ndërkombëtare, si euro, dollari amerikan, paundi britanik, dollari kanadez, dollari australian, rubla ruse dhe dollari i Zelandës së Re. Përveç monedhave fiat, FatBoss gjithashtu mbështet kriptovalutat. Për momentin, lojtarët mund të përdorin bitcoin.

Bonuses

Ndër arsyet për rritjen eksponenciale të bazës së lojtarëve të kësaj kazinoje janë promovimet dhe shpërblimet fitimprurëse. Lojtarët e rinj trajtohen gjithmonë me një ofertë të mirëseardhur që i shpërblen ata me një bonus në depozitën e tyre të parë, plus rrotullime falas. Përveç ofertës së mirëseardhjes, FatBoss ka bonuse të rregullta të ringarkimit, çmime javore në para dhe gjëra të tjera të mira.

Languages

Një nga fushat ku FatBoss Casino ka nevojë për përmirësim janë opsionet e gjuhës. Ndryshe nga shumica e konkurrentëve të tij me faqe interneti shumëgjuhëshe që mbështesin të gjitha gjuhët ndërkombëtare, FatBoss mbështet vetëm pesë gjuhë; anglisht, frëngjisht, rusisht, gjermanisht dhe japonisht. Ndoshta, do të shtohen më shumë gjuhë për të lejuar të gjithë lojtarët të hyjnë në lojë.

Mobile

FatBoss Casino është një nga opsionet më të mira për lojtarët e bitcoin. Ofrohet si lojë e menjëhershme dhe është optimizuar për lojërat e kazinosë celulare. Gama e gjerë e lojërave të kazinosë RNG dhe lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë e bën atë shtëpi si për lojtarët e rastësishëm të kazinosë ashtu edhe për lojtarët me përvojë të kazinosë.

Software

Sekreti për një përzgjedhje kaq mbresëlënëse lojërash është lista e gjatë e furnizuesve të softuerit të kazinosë. Disa nga emrat e njohur që punojnë gjithashtu me FatBoss përfshijnë LuckyStreak, Evolution Gaming, Play 'n GO, Authentic Gaming, Playson, Visionary iGaming, Relax Gaming, BetSoft, NetEnt, Pragmatic Play Ltd, Red Rake Gaming dhe Ezugi.

Support

Asgjë nuk është si një kazino pa shërbim të besueshëm ndaj klientit. Për fat të mirë, FatBoss ka një ekip të përkushtuar për mbështetjen e klientit të disponueshëm në bisedën e drejtpërdrejtë, megjithëse jo 24/7. Përveç bisedës live, ekziston një adresë emaili përmes së cilës lojtarët mund të arrijnë kompaninë. Një tjetër burim i shkëlqyeshëm për lojtarët është seksioni FAQ i FatBoss.

Deposits

FatBoss e kupton se një nga faktorët që lojtarët marrin parasysh kur zgjedhin kazinonë më të mirë në internet janë metodat e depozitimit në dispozicion. Për këtë arsye, kompania ka partnerizuar me të gjithë ofruesit kryesorë të pagesave në internet, nga kartat e kreditit deri te kuletat elektronike. Opsionet e depozitave përfshijnë VISA, MasterCard, Paysafecard, Skrill, Neteller, e kështu me radhë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Japoneze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (9)
Austria
Estonia
Franca
Japonia
Letonia
Lituania
Polonia
Republika Çeke
Zvicra
SoftwareSoftware (20)