Fast Payout Casinos

I lançuar në vitin 2018, Fastpay është një kazino relativisht e re në internet. Sidoqoftë, ajo është tashmë një markë e besuar (që nga viti 2021). Kazinoja u themelua nga një grup entuziastësh të lojërave të fatit dhe njihet për përzgjedhjen e gjerë të lojërave të kazinosë RNG dhe lojërave të kazinove live nga furnizuesit më të mirë të softuerit të kazinosë.

Përveç kësaj, Fastpay Casino krenohet me bonuse fitimprurëse dhe përdorshmëri të shkëlqyer. Fastpay Casino është në pronësi dhe operuar nga Dama NV, një operator i njohur lojërash fati i licencuar dhe i rregulluar në juridiksionin e Curacao. Cfare ka me shume? Të gjitha lojërat e kazinosë në këtë faqe kontrollohen në mënyrë të pavarur për të garantuar drejtësi.

Promovimet e Kazinosë Fastpay

Promovimet e Kazinosë Fastpay

Një nga veçoritë më të mira të Fastpay Casino janë promovimet bujare si për lojtarët e rinj ashtu edhe për ata ekzistues. Kazinoja nuk ka depozitë dhe bonuset e depozitave.

Bonuset e depozitave me pagesë të shpejtë

Bonusi i parë i depozitës në këtë kazino është bonusi fitimprurës i mirëseardhjes. Lojtarët e rinj mund ta kërkojnë këtë bonus në depozitat e tyre të para dhe të dyta. Ky bonus përfshin një përputhje në shumën e depozitës plus rrotullime falas.

Për momentin, lojtarët e rinj në Fastpay Casino mund të gëzojnë një bonus 100% në depozitën e tyre të parë plus 100 rrotullime falas. Sa i përket depozitës së dytë, oferta është një përputhje 75%.

Për lojtarët ekzistues, Fastpay ka shumë bonuse të ringarkimit. Lojtarët mund të kërkojnë një bonus kur ringarkojnë llogaritë e tyre në ditë të caktuara. Disa bonuse të ringarkimit tërheqin një përputhje me shumën e depozituar, ndërsa të tjera u ofrojnë entuziastëve të lojërave elektronike rrotullime falas. Përveç kësaj, për të ringarkuar bonuset, ka edhe bonuse të kthimit të parave.

Bonuset pa depozita pa pagesë të shpejtë

Në këtë kazino, lojtarët mund të kërkojnë gjithashtu bonuse bujare pa depozitim. Për momentin, bonusi pa depozitim përfshin rrotullime falas.

Përveç bonuseve pa depozitim dhe depozitave, Fastpay ka një program fantastik besnikërie VIP që shpërblen lojtarët me shumë të mira ndërsa vazhdojnë të luajnë në kazino.

Promovimet e Kazinosë Fastpay
Si të regjistroheni në Fastpay Casino

Si të regjistroheni në Fastpay Casino

Fillimi në Fastpay Casino është pa probleme, falë një procesi mjaft të drejtpërdrejtë regjistrimi. Faqja mund të aksesohet në desktop, si dhe në pajisje celulare.

 • Për të hapur një llogari në Fastpay, lojtarët duhet të klikojnë në ikonën 'Regjistrohu' dhe të plotësojnë të gjithë informacionin e kërkuar. Ky informacion përfshin adresën e emailit të lojtarit, fjalëkalimin e dëshiruar, monedhën e preferuar dhe numrin e telefonit.

 • Hapi tjetër është pranimi i termave dhe kushteve të kompanisë dhe specifikimi nëse do të merrni apo jo materiale promocionale.

 • Hapi i fundit është të klikoni opsionin 'Regjistrohu' dhe të verifikoni emailin - është kaq e thjeshtë!

Si të regjistroheni në Fastpay Casino
Lojërat e kazinosë me pagesë të shpejtë

Lojërat e kazinosë me pagesë të shpejtë

Një nga arsyet e rritjes eksponenciale të Fastplay Casino është përzgjedhja e gjerë e lojërave të kazinosë në internet.

Kazinoja ka shumë lojëra elektronike në internet, për shembull, Monkey Jackpot, Starburst, Ninja Fruits, King of Dragon dhe Ghost of Dead, vetëm për të përmendur disa. Ata që duan të rrotullojnë rrotën e ruletës kanë gjithashtu shumë opsione në Fastpay.

Lista e lojërave të ruletit përfshin Roulette Amerikane, Roulette Double Ball dhe Roulette Immersive, ndër të tjera. Sa për adhuruesit e pokerit, disa nga titujt më të mirë për t'u provuar janë Three Card Poker dhe Caribbean Stud Poker. Përveç lojërave elektronike, pokerit dhe ruletit, Kazino Fastpay ka lojëra baccarat, blackjack dhe keno, ndër të tjera.

Për të siguruar diversitet, Fastpay ka bashkëpunuar me dhjetëra furnizues të programeve kompjuterike të kazinosë. Disa nga të njohurit zhvilluesit e lojërave në bord****janë:

 • Habanero
 • Pragmatic Play Ltd.
 • Tigri i Kuq
 • Wazdan
 • Playtech
 • Lulëzim lojërash
 • Lojërat Kalamba
 • Projekti
 • EGT
 • Belatra
 • Evoplay
 • Bërthama
 • Gamomat
 • Studios ELK
 • Lojëra evolucionare
 • Lojëra me CT
 • Tom Horn Gaming
 • Amatic Industries
 • NetEnt

Përveç të lojërat e kazinosë në internet, Fastpay Casino organizon turne fantastike herë pas here. Disa nga turnetë më të mirë të Fastpay përfshijnë Garën e shumëfishimit të Fastpay, Garën e basteve Fastpay dhe turneun Fastpay Mascot Race.

Lojërat e kazinosë me pagesë të shpejtë
Kazino Fastpay Live dhe Mobile

Kazino Fastpay Live dhe Mobile

Fastpay Casino është përshtatur si për lojtarët e rastësishëm, ashtu edhe për lojtarët me përvojë që kërkojnë atë përvojë autentike të kazinosë.

Ekziston një holl i drejtpërdrejtë i kazinosë, ku lojtarët mund të shijojnë disa nga lojërat më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë nga të tilla si Lojëra evolucionare dhe Provision Gaming. Si fillim, lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve janë lojëra reale të kazinosë tokësore që transmetohen te lojtarët.

Përveç lojërave të kazinosë live, ka edhe lojëra kazino celulare. Siç sugjeron emri, këto janë lojëra të personalizuara për pajisjet mobile. Ndërsa nuk ka aplikacione për Android ose iOS, lojërat celulare janë pa probleme duke përdorur çdo shfletues celular.

Kazino Fastpay Live dhe Mobile
Metodat e depozitimit dhe tërheqjes së kazinosë Fastpay

Metodat e depozitimit dhe tërheqjes së kazinosë Fastpay

Fastpay Casino ka opsione fleksibël bankare për t'i lejuar lojtarët të hyjnë në lojë pa probleme. Si fillim, kjo kazino pranon si monedhat e parave fiat ashtu edhe kripto.

Disa nga fiat popullore monedhat e parave të pranuara përfshijnë:

 • dollar amerikan
 • euro
 • paund britanik
 • Dollari i Zelandës së Re
 • dollar australian
 • dollar kanadez

ndër të tjera. Sa i përket kriptos, opsionet e disponueshme janë:

 • bitcoin
 • bitcoin cash
 • lidh
 • ethereum
 • litecoin
 • dogecoin

Kur është fjala për depozitat dhe tërheqjet, kazinoja ka bashkëpunuar me mënyrat më të njohura të pagesës në internet, nga kuletat elektronike te kartat e kreditit. Lista përfshin:

 • Viza
 • MasterCard
 • Maestro
 • Neteller
 • Skrill
 • Shumë më mirë
 • Paratë në ueb
 • ecoPayz
 • Neosurf
 • Paysafecard
 • Pika e Venusit
 • Interac
 • Interac e-Transfer
 • ekoVoucher
 • Siru Mobile
 • Karta Astropay
 • Astropay Direct
 • Transferim i Shpejtë
 • Monedha të paguara

Metodat e disponueshme të depozitimit dhe tërheqjes i nënshtrohen vendndodhjes së lojtarit.

Depozitat janë të shpejta në këtë kazino. Shumica e mënyrave të pagesës garantojnë depozita të menjëhershme, por në disa raste, mund të duhen disa minuta ose disa orë.

Kur bëhet fjalë për kthesën e tërheqjes, Fastpay është një kazino në internet me pagesë të shpejtë në NZ që përpunon pagesat më shpejt në krahasim me kazinotë e tjera. Kjo është për aq kohë sa lojtarët kanë verifikuar llogaritë e tyre.

Metodat e depozitimit dhe tërheqjes së kazinosë Fastpay
Mbrojtje dhe siguri

Mbrojtje dhe siguri

Siguria është një aspekt i rëndësishëm i skenës së lojërave të fatit në internet. Për të mbrojtur të gjitha të dhënat e lojtarëve, faqja është siguruar duke përdorur enkriptimin më të fundit të shkallës ushtarake.

Llogaritë individuale të lojtarëve mund të aksesohen duke përdorur një ID dhe fjalëkalim unik. Cfare ka me shume? Fastpay lejon lojtarët të konfigurojnë vërtetimin me dy faktorë (2FA), i cili shton një shtresë shtesë sigurie.

Mbrojtje dhe siguri
Mbështetja e klientit Fastpay

Mbështetja e klientit Fastpay

Përveç ndërfaqes miqësore për përdoruesit, Fastpay Casino ka një ekip të përkushtuar agjentësh të mbështetjes së klientit, të cilët janë gjithmonë të gatshëm për të zgjidhur çdo problem me të cilin përballen lojtarët. Ekipi mund të arrihet përmes bisedës live, gjë që garanton reagime të menjëhershme.

Ekziston gjithashtu një formular kontakti, një adresë emaili dhe një seksion i detajuar FAQ me përgjigje për pyetjet e zakonshme që bëjnë lojtarët.

Mbështetja e klientit Fastpay

FAQ

Gjithçka që duhet të dish për kazinotë

Çfarë është një kazino në internet me pagesë të shpejtë?

Një kazino në internet me pagesë të shpejtë është një platformë lojërash fati e bazuar në internet që përpunon shpejt kërkesat për tërheqje, duke i lejuar lojtarët të marrin fitimet e tyre menjëherë.

Si mund të gjej një kazino online me pagesë të shpejtë?

Ju mund të gjeni kazinotë në internet me pagesë të shpejtë duke kontrolluar faqet e internetit me reputacion të rishikimit të kazinove, të tilla si CasinoRank, dhe duke zgjedhur kazinotë e njohura për tërheqjet e tyre të shpejta.

Cilat mënyra pagese ofrojnë tërheqjet më të shpejta?

Kuletat elektronike, kriptovalutat si Bitcoin dhe transfertat direkte bankare janë ndër metodat e pagesave të njohura për ofrimin e tërheqjeve më të shpejta.

A kanë kazinotë me pagesë të shpejtë kufij më të ulët të tërheqjes?

Kufijtë e tërheqjes ndryshojnë nga një kazino në tjetrën. Ndërsa disa kazino me pagesë të shpejtë mund të kenë kufizime, të tjera ofrojnë opsione fleksibël për të përshtatur preferencat e ndryshme të lojtarëve.

A ka tarifa për tërheqje të shpejta?

Disa kazino mund të paguajnë tarifa për tërheqje, në varësi të mënyrës së zgjedhur të pagesës dhe politikave të kazinosë. Është thelbësore të kontrolloni termat dhe kushtet e kazinosë për informacion mbi tarifat.

A mund t'u besoj kazinove online me pagesë të shpejtë?

Kazinotë online me reputacion të shpejtë me pagesë janë të besueshme dhe i japin përparësi kënaqësisë së lojtarëve. Sidoqoftë, është thelbësore të bëni kërkimin tuaj dhe të zgjidhni një kazino të licencuar dhe të rregulluar.

A duhet të verifikoj identitetin tim për të marrë një pagesë të shpejtë?

Po, shumica e kazinove në internet kërkojnë që lojtarët të verifikojnë identitetin e tyre përpara se të përpunojnë tërheqjet. Kjo është një masë sigurie për të parandaluar mashtrimin dhe për të siguruar përputhjen me rregulloret.

A mund të përdor bonuse në kazinotë me pagesë të shpejtë?

Po, ju mund të përdorni bonuse në kazinotë me pagesë të shpejtë. Megjithatë, kini parasysh se disa bonuse mund të vijnë me kërkesa bastesh që mund të ndikojnë në shpejtësinë e tërheqjeve tuaja.