Rishikimi i kazinosë Fairspin

FairspinResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
Bonus i madh i mirëseardhjes
Mbështetje 24/7
Platformë miqësore për celularin
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonus i madh i mirëseardhjes
Mbështetje 24/7
Platformë miqësore për celularin
Fairspin
100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillTrustlyNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Fairspin Casino ofron bonuse të shumta fitimprurëse dhe promovime të rregullta. Lojtarët e rinj gëzojnë një paketë të mirëseardhjes deri në 450% bonus plus 140 rrotullime falas. Paketa shpërndahet në 4 depozitat e para pas përfundimit të procesit KYC. Depozita minimale është 20 USDT për t'u kualifikuar për një bonus kazino. Me një depozitë minimale prej 500 USDT, lojtarët mund të gëzojnë deri në 100,000 USDT. Një kërkesë bastesh 25x është e lidhur me bonuset në Kazino Fairspin, e cila është nën kërkesën mesatare në shumicën e kazinove në internet.

Pasi lojtarët fillojnë të bastojnë në Kazino Fairspin, ata kanë të drejtë për programin TFS. Shenjat e shpërblimeve mund të investohen në një grup shpërblimesh ose të konvertohen në para reale. Regjistrimi në programin TFS ju vendos gjithashtu në një udhëtim të nivelit lart përmes një Programi Besnikërie me 10 nivele.

+2
+0
Mbyll
Games

Games

Fairspin Casino ofron mbi 6000 lojëra nga mbi 80 ofrues kryesorë softuerësh, si Microgaming, Playson, Push Gaming dhe Yggdrasil. Lobi i kazinosë kategorizohet në lojëra elektronike, lojëra me letra, ruletë, lojëra turneu, çmim i parë, blerje bonus dhe lojëra kazino live. Të gjitha lojërat e tjera përveç titujve të tregtarëve të drejtpërdrejtë bazohen në algoritmin RNG; prandaj ato vijnë me një modalitet demo. Të gjitha lojërat kanë një seksion statistikash që tregon totalin e basteve të bëra kundër fitores më të madhe.

Slots

Videot janë lojërat më të njohura në kazino online Fairspin. Ata marrin një pjesë të konsiderueshme në hollin e kazinosë. Video lojërat elektronike vijnë me tema të ndryshme, kufizime bastesh dhe veçori bonusi. Ka mbi 6000 lojëra elektronike video në Fairspin Casino kur shkruani këtë përmbledhje të kazinosë. Eksplorimi i të gjitha veçorive të një loje slot përpara se të luani për para të vërteta është gjithmonë i mençur. Zgjedhjet kryesore përfshijnë:

 •  Kërkohet i vdekur ose i egër
  
 •  Shtëpia e Qenit Megaways
  
 •  Bonanza miliardë
  
 •  Libri i të Vdekurve
  
 •  Paratë e Egra
  

Lojera me letra

Kazino online Fairspin është gjithashtu shtëpia e lojërave klasike me letra, të tilla si blackjack, baccarat dhe video poker. Ata vijnë në variacione të ndryshme, secili ka kufizime të tjera bastesh dhe lojë. Lojtarët mund të sfidojnë tregtarët virtualë falas përpara se të luajnë për para të vërteta. Lojtarët duhet të kenë aftësi ose strategji të mëparshme për të mbajtur një seri fitoresh. Disa nga lojërat e njohura me letra përfshijnë:

 •  Blackjack 21
  
 •  Perfect Pairs Blackjack
  
 •  Kazino Hold'Em
  
 •  Mini Baccarat
  
 •  Kazino Stud Poker
  

Lojërat e kazinosë në Bitcoin

Lojërat e kazinove Bitcoin janë risitë më të fundit në industrinë e lojërave të fatit. Lojërat ofrojnë një përvojë të provueshme, të verifikueshme dhe të vërtetueshme të lojërave. Lojtarët mund të verifikojnë të gjitha rezultatet duke përdorur farat e serverit dhe klientit. Fairspin Casino ka një koleksion të lojërave të shumta të kazinove bitcoin nën kategorinë "E Re". Ato përfshijnë:

 •  Shpata e Aresit
  
 •  Rrëzimi i golit
  
 •  Shpirtrat Primale
  
 •  Kupa e Pilotit
  
 •  Kunguj të egër
  

Kazino live

Në kazinonë e drejtpërdrejtë, lojërat priten nga krupierë të jetës reale dhe transmetohen në cilësi të lartë. Lojtarët shijojnë një eksperiencë të pandërprerë të kazinosë në kohë reale sikur të jenë në një dysheme të vërtetë kazinoje. Do të gjeni variacione të ndryshme me tabela të ndryshme të cilat ofrojnë gjuhë të ndryshme. Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë në Kazino Fairspin ofrohen 24/7, duke u dhënë lojtarëve bukurinë e komoditetit. Ato përfshijnë:

 •  Baccarat VIP
  
 •  Ruletë PowerUp
  
 •  Blackjack VIP
  
 •  Kazino Hold'Em
  
 •  Gjuetia e thesarit të Gonzo-s
  

Software

Pa bashkëpunimin e furnizuesve të besueshëm të softuerit, lobi mbresëlënës i kazinosë në Fairspin nuk do të ishte i realizueshëm. Këta ofrues rifreskojnë në mënyrë rutinore hollin e kazinosë me publikime të reja për t'i mbajtur lojtarët të angazhuar. Opsionet "Furnizuesit" i lejojnë lojtarët të renditin lojërat. FairSpin Casino tani krenohet me një dizajn modern me pamje inovative në lojërat e tij të aksesueshme. \

Në lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë, lojtarët angazhohen në kohë reale me tregtarët e jetës reale. Gjatë lojës, ata mund të bisedojnë me ta. Së fundi, të gjitha lojërat në internet të FairSpin Casino janë krijuar për PC, tablet dhe smartfonë. Ndër shitësit e njohur të softuerit janë:

 • Microgaming
 • NetEnt
 • Qyteti Nolimit
 • Lojëra me dritat e veriut
 • Lojë pragmatike
Payments

Payments

Lojtarët në Fairspin Casino mund të bëjnë depozita duke përdorur kriptovaluta ose metoda bankare konvencionale. Lojtarët që përdorin pagesa me kartë ose kuleta elektronike kanë kufij më të ulët të depozitave sesa opsionet e kriptomonedhave. Ka mbi 40 kriptovaluta të mbështetura nga Fairspin Casino. Disa nga mënyrat popullore të pagesës përfshijnë:

 • Visa/Mastercard
 • Neteller
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Tether

Deposits

Për ta bërë procesin e depozitimit sa më të thjeshtë dhe të shpejtë, lojtarët në kazinotë online preferojnë të kenë një përzgjedhje të gjerë të mënyrave të pagesës. Prandaj, Fairspin ofron një shumëllojshmëri opsionesh pagese të sigurta, të sigurta dhe të besueshme. Kazinoja pranon metoda të shumta depozitimi, duke përfshirë MuchBetter, Bank transfer, Bitcoin, Neteller, Skrill . Në Fairspin , mund t'i besoni ndonjë prej metodave të pranuara të depozitimit. Në këtë mënyrë, nuk do të keni asnjë problem për të shtuar paratë tuaja në llogarinë tuaj ose për të filluar me lojërat tuaja të preferuara. Plus, stafi ndihmues në Fairspin është gjithmonë gati për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje që mund të keni në lidhje me depozitimin.

Withdrawals

Tërheqja e fitimeve tuaja është po aq e rëndësishme sa depozitimi, dhe Fairspin ofron një sërë metodash të sigurta dhe të përshtatshme tërheqjeje. Procesi i tërheqjes është i drejtpërdrejtë me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që ju lejon të menaxhoni transaksionet tuaja me lehtësi. Megjithatë, kini kujdes të verifikoni termat dhe kushtet përpara se të paraqisni një kërkesë për tërheqje, pasi disa mënyra pagese mund të kenë kufizime tërheqjeje ose ndoshta edhe disa tarifa. Ju mund t'i besoni Fairspin për të përpunuar tërheqjet tuaja në kohën e duhur dhe pa probleme - të sigurta, të sigurta dhe të besueshme.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Valutat

Languages

FairSpin Casino është një kazino ndërkombëtare në internet që synon lojtarë nga rajone të ndryshme. Ai mbështet shumë gjuhë që fliten zakonisht midis lojtarëve të tij për të akomoduar të gjithë lojtarët. Është e lehtë të kaloni midis gjuhëve të disponueshme duke përdorur ikonën e flamurit ose të globit në këndin e poshtëm majtas. Gjuhët e njohura përfshijnë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • frëngjisht
 • polonisht
 • rusisht
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe siguria juaj janë thelbësore për Fairspin . Ata marrin masa paraprake për të garantuar konfidencialitetin e të dhënave tuaja në çdo kohë. Për sigurinë dhe kënaqësinë e klientëve të saj, kazinoja u përmbahet rregullave më të rrepta të zbatuara nga autoritetet rregullatore. Siguria për të gjitha lojërat dhe të dhënat garantohet nga politikat e rrepta kundër mashtrimit Fairspin dhe protokollet më moderne të sigurisë. Falë përkushtimit të Fairspin ndaj sigurisë së lojtarëve, ju mund të luani lojërat tuaja të preferuara pa u shqetësuar.

Licencat

Security

Mbrojtja e identitetit dhe fondeve të klientëve të tij është një përparësi kryesore për Fairspin , kështu që ata janë siguruar që ta pajisin platformën e tij me veçoritë më të mira të sigurisë. Fairspin kodon të dhënat tuaja duke përdorur protokollin SSL. Për më tepër, sajti i nënshtrohet vlerësimeve të shpeshta të sigurisë për t'u siguruar që ai përdor gjithmonë standardet më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Kur bëhet fjalë për lojërat, Fairspin ka të bëjë me inkurajimin e sjelljes etike. Fairspin është e përkushtuar të sigurojë që përdoruesit e tij të kenë një përvojë pozitive dhe të sigurt të lojërave. Falë përkushtimit të kazinosë për mbrojtjen e lojtarëve dhe bastet etike, është një vend popullor për ata që kërkojnë kushte të tilla.

About

About

FairSpin është një kazino në internet miqësore për kriptovalutat që debutoi në vitin 2018. Ajo ofron një koleksion gjithëpërfshirës lojërash kazino, duke përfshirë lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra me letra, jackpots, lojëra turneu dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Fairspin Casino është në pronësi dhe operuar nga Techcore Holding BV Ajo mban një licencë lojrash të rregulluar sipas ligjeve të Qeverisë së Curacaos. Nga logoja e saj, lojtarët mund të ndjejnë dominimin e kësaj kazinoje online në treg.

FairSpin Casino ofron një dizajn të bukur dhe modern me një sfond blu të errët. Faqja e internetit ka për qëllim t'u sigurojë lojtarëve një përvojë miqësore për përdoruesit nga ndërfaqja e saj miqësore për përdoruesit. Ky rishikim i kazinosë në internet do të japë një përmbledhje të detajuar të Fairspin Casino.

Pse të luani në Kazino Fairspin

Fairspin Casino është zgjidhja ideale për çdo të apasionuar pas kriptove që kërkon lojëra vërtet të ndershme ose zgjidhje pagese me kriptomonedhë. Ai ka relaksuar kufijtë e transaksioneve dhe i shpërblen lojtarët me bonuse, promovime dhe turne fitimprurës. Çdo bast/bast në Kazino Fairspin shpërblen një shenjë falë programit TFS, i cili shpërblen stimuj të tokenizuar.

Përveç koleksionit të madh të lojërave të kazinosë, Fairspin Casino strehon një koleksion ekskluziv me mbi 60 lojëra kazino Bitcoin. Nuk ka lojëra të brendshme; prandaj të gjitha lojërat mundësohen nga ofruesit kryesorë të programeve kompjuterike si Microgaming, NetEnt, Pragmatic Play dhe Play'n GO. Së fundmi, faqja mbështet shumë gjuhë, duke përfshirë anglishten dhe spanjishten, për ta bërë çdo vend të ndihet si në shtëpinë e tij.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018
Sajti i uebit: Fairspin

Account

Krijimi i një llogarie është faza e parë e aventurës suaj të lojës Kazino Në Internet . Në Fairspin , procesi i krijimit të llogarisë është i drejtpërdrejtë dhe mund të kryhet në vetëm disa hapa të thjeshtë. Pasi të regjistroheni për një llogari, mund të shijoni gjithçka që ofron kjo faqe më e mirë e lojërave të fatit në internet. Kaloni nëpër një shumëllojshmëri të madhe lojërash, merrni mijëra oferta interesante dhe mbështetuni në mbështetjen profesionale.

Support

FairSpin Casino ofron shërbime profesionale dhe miqësore të mbështetjes ndaj klientit. Është në dispozicion në gjuhë të ndryshme. Ekipi mbështetës i Fairspin Casino është i disponueshëm përmes kanaleve të shumta. Lojtarët mund të përdorin objektin e bisedës live për ndihmë të menjëhershme. Përndryshe, lojtarët mund të ngrenë pyetjet dhe ankesat e tyre përmes emailit (support.en@fairspin.io) ose telefononi + 31 (97) 010280059. Pyetjet e përgjithshme mbulohen në seksionin FAQ.

Një përmbledhje e kazinosë Fairspin

Fairspin Casino është një kripto-kazino e themeluar në vitin 2018. Me kalimin e viteve, ajo ka krijuar një reputacion të jashtëzakonshëm mes lojtarëve të kazinove në vende të ndryshme në Evropë dhe Kanada. Është në pronësi dhe operuar nga Techcore Holding BV, një kompani lojrash e licencuar në Curacao. Fairspin Casino ofron një koleksion mbresëlënës lojërash kazino të mundësuar nga ofrues të njohur softuerësh.

Fairspin Casino ofron bonuse dhe turne fitimprurës të kazinosë, si dhe një program të Tokenized Rakeback për çdo bast. Ky program është ndërtuar në standardin ERC20/BEP20, i cili i shpërblen lojtarët me tokena të rimbursueshme. Të gjitha lojërat në Fairspin Casino janë optimizuar për t'u luajtur në pajisje të ndryshme. Lojtarët mund të bëjnë depozita duke përdorur opsione të shumta pagese, duke përfshirë kriptovalutat, dhe të shijojnë lojërat e tyre të preferuara në lëvizje. Kontaktoni ekipin mbështetës duke përdorur gjuhët e mbështetura në rast të një pyetjeje ose ankese.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Për të përfituar sa më shumë nga përvoja juaj e lojërave me Kazino Në Internet , ka disa këshilla dhe truke që mund të ndiqni: * Provoni lojëra të ndryshme. Ju mund të keni lojërat tuaja të preferuara, por duhet të eksploroni dhe provoni të reja, sepse nuk e dini kurrë se çfarë mund të pëlqeni. * Zgjidhni lojëra me një RTP të lartë. Përqindja e parave që një lojë u shpërndan lojtarëve me kalimin e kohës quhet kthimi te lojtari (RTP). Gjeni lojëra me një përqindje të lartë RTP për të përmirësuar potencialin tuaj fitues. * Merrni ofertat speciale të Fairspin . Nëse ndiqni këto hapa, do të përmirësoni shumë përvojën tuaj të lojërave të fatit dhe shanset tuaja për të fituar në Fairspin . * Luaj Kazino Në Internet lojëra me buxhet. Kufizoni humbjet tuaja në një shumë që mund të përballoni për të humbur dhe mos u përpiqni të rifitoni paratë tuaja duke vënë më shumë baste. * Merrni pushime dhe relaksohuni. Marrja e pauzave të shpeshta është thelbësore për ruajtjen e shëndetit mendor dhe fizik.

Promotions & Offers

Kur regjistroheni me Fairspin , do të keni akses në një gamë të gjerë bonusesh, promovimesh dhe marrëveshjesh ekskluzive. Kur luani në këtë kazino kryesore, mund të shkoni direkt në një sërë promovimesh emocionuese. Nëse dëshironi të siguroheni që mund të arkëtoni fitimet tuaja dhe të përmbushni kërkesat e bastit të promovimit, mësoni termat dhe kushtet tërësisht përpara se të pranoni ndonjë marrëveshje. Për më shumë mundësi për të fituar të mëdha dhe për të shijuar me të vërtetë lojërat tuaja të preferuara, ju këshillojmë të shikoni promovimet e ofruara nga Fairspin .

Monedhat

Monedhat

FairSpin Online Casino i lejon lojtarët të bëjnë transaksione duke përdorur monedha të shumta. Lojtarët duhet të vendosin monedhat e tyre të preferuara kur regjistrohen. Ai pranon si monedhat fiat ashtu edhe kriptovalutat. Monedhat më të njohura në Kazino online FairSpin përfshijnë

 • EUR
 • CAD
 • BTC
 • USDT
 • LTC
1xBet:1500 €
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:600 dollarë