FAFA855

Age Limit
FAFA855
FAFA855 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

About

E themeluar në vitin 2012, FAFA855 është një popullor kazino online në Azinë Juglindore, veçanërisht në Indonezi, Tajlandë dhe Kamboxhia. Është një ent i regjistruar ligjërisht dhe operon nën mbikëqyrjen e Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR). Përveç lojërave emocionuese të kazinosë në internet, FAFA855 ofron gjithashtu baste sportive dhe mbulon futboll, basketboll, luftime gjelash dhe shumë të tjera.

FAFA855

Games

Me qindra lojëra në ofertë, FAFA855 është ëndrra e një entuziastësh të kazinosë në internet e realizuar. Ka një shumëllojshmëri të lojërave elektronike të videove, nga klasike tek ato me çmime të larta.

Lojëra të njohura:

  • poker
  • keno
  • baccarat
  • baste sportive

Withdrawals

Ngjashëm me metodat e depozitimit, procesi i tërheqjes në FAFA855 është plotësisht i automatizuar, duke e bërë të lehtë dhe të përshtatshëm për t'u përdorur. Koha e përpunimit është gjithashtu mbresëlënëse; duhen vetëm rreth 3 minuta përpara se fitimet e lojtarëve të transferohen në internet në llogaritë e tyre bankare lokale pas tërheqjes. Tërheqja është një proces me dy hapa: deklarimi i shumës që do të tërhiqet dhe klikoni "Konfirmobutonin ".

Monedhat

FAFA855 pranon bahtin Thai (฿) dhe dollarin e Shteteve të Bashkuara ($). Kjo është veçanërisht e dobishme për lojtarët në Tajlandë, ku baht është monedha kombëtare, dhe në Kamboxhia, ku përdoren dollarë amerikanë. Lojtarët në këto vende mund të presin me padurim transaksione pa probleme në monedhat e tyre dhe nuk duhet të shqetësoheni për konvertimet dhe kurset e këmbimit.

Bonuses

Anëtarët e vjetër dhe të rinj përfitojnë njësoj nga bonuset dhe promovimet e shumta të ofruara nga FAFA855. Ata që depozitojnë për herë të parë, për shembull, marrin një bonus mirëseardhjeje si dhe rrotullime falas. Kazino ofron gjithashtu bonuse ditore slot si dhe zbritje. Për t'i bërë gjërat më interesante, ka bonuse specifike për lojën, duke përfshirë ato për lojëra elektronike dhe baccarat.

Languages

FAFA855 kujdeset për disa nga tregjet më të ngarkuara të lojërave të fatit në internet të Azisë Juglindore, gjuhët e disponueshme janë si më poshtë:

  • Thai
  • indonezisht
  • Khmer
  • anglisht

Software

Disa nga shembujt më të mirë të teknologjisë së softuerit të kazinosë në internet i janë dhënë FAFA855 nga një listë zhvilluesish. Ato përfshijnë Asia Gaming, Microgaming, Playtech dhe Habanero. Kompani si Grand Diamond, All Bet, Lojë pragmatike, Sexy Baccarat dhe SA Gaming janë gjithashtu disa nga furnizuesit e mirënjohur dhe pjellor të softuerëve të Kazinosë.

Support

Një nga shenjat dalluese të një kazinoje të shkëlqyer në internet është mbështetja e shkëlqyer e klientit, diçka që FAFA855 është krenare të ofrojë. Ata kanë një chat live në faqen e tyre të internetit, e cila është e disponueshme 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Ato mund të arrihen edhe nëpërmjet platformës së mesazheve Line dhe përmes postës elektronike.

Deposits

FAFA885 dëshiron që çdo hap të jetë i qetë dhe pa probleme, dhe sistemi i tij i depozitave nuk bën përjashtim. Depozitimi i fondeve ose kryerja e pagesave është e thjeshtë, e shpejtë dhe e lehtë. Lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre ose nëpërmjet transferta bankare në internet, nga TrueMoney Wallet, ose duke skanuar një kod QR dhe duhet vetëm një minutë që depozitat të përpunohen.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus referimiBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javorBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Indoneziane
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Indonezia
Kamboxhia
Tajlandë
SoftwareSoftware (13)