FAFA191 - Withdrawals

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Tërheqjet bëhen me transfertë bankare vetëm në Kazino Fafa191. Lajmi i mirë është se edhe pse tërheqja bëhet me bankë, ajo është ende e shpejtë dhe zgjat vetëm 1 orë pas konfirmimit. Minimumi i tërheqjes që mund të bëjnë lojtarët duhet të jetë së paku 300 baht për transaksion.

Tërheqja e fondeve të bonusit është pothuajse e njëjtë me tërheqjen e rregullt. E vetmja gjë që lojtarët duhet të dinë kur bëjnë një tërheqje të fondeve të bonusit është se ata duhet të plotësojnë kërkesat e bastit përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët që bëjnë një tërheqje për herë të parë, ne do të shpjegojmë se si të tërheqin fondet hap pas hapi:

  • Lojtarët duhet së pari të hyjnë në llogaritë e tyre.
  • Zgjidhni promovimin në të cilin duan të marrin pjesë dhe shikoni se sa duhet të depozitojnë.
  • Plotësoni kërkesat e basteve të fondeve të bonusit.
  • Drejtohuni te arkëtari dhe zgjidhni seksionin Tërheqje.
  • Vendosni shumën që ata dëshirojnë të tërheqin dhe konfirmoni tërheqjen.

Verifikimi i llogarisë

Verifikimi i llogarisë është një hap vendimtar që duhet të kalojnë lojtarët. Mësimi dhe përgatitja për procesin e verifikimit do të kursejë shumë kohë dhe përkeqësim në të ardhmen.

Fafa191 Casino do t'u kërkojë klientëve të tyre të paraqesin dokumente të caktuara për të verifikuar identitetin e tyre. Meqenëse kontakti ballë për ballë është inekzistent në një kazino në internet, ndryshe nga një kazino tradicionale, kështu që një kazino të sigurohet që një lojtar është ai që ata thonë se janë, ata do të duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore. Këtu është një listë e dokumenteve që kazinosë do t'i nevojiten për të verifikuar identitetin e dikujt:

  • Kopje e patentë shoferit ose ID
  • Kopje e Pasaportës
  • Kopja e faturës së shërbimeve publike që tregon emrin dhe adresën tuaj
  • Kopje e deklaratës bankare me emrin dhe adresën tuaj

Çdo kazino kërkon që procesi i verifikimit të bëhet përpara se të bëhet tërheqja. Lojtarët mund të hapin lehtësisht një llogari dhe të luajnë në kazino pa pasur nevojë të verifikojnë llogarinë e tyre. Kjo bëhet kryesisht sepse procesi i verifikimit kërkon pak kohë. Kazinoja duhet të kalojë çdo dokument për të kontrolluar vlefshmërinë e tij, dhe kjo është arsyeja pse ata nuk kërkojnë verifikim kur krijohet një llogari. Ata duan të lejojnë lojtarët të bashkohen në kazino dhe të luajnë lojëra në momentin që kanë një llogari. Nga ana tjetër, nëse kazinoja duhet të kalojë çdo regjistrim në kazino, ndoshta do të duhet më shumë se një javë që dokumentet të pastrohen për shkak të ngarkesës së madhe.

Lajmi i mirë është se lojtarët duhet të kalojnë procedurën e verifikimit vetëm një herë, dhe pasi të jetë e suksesshme, ata nuk do të duhet të dërgojnë më dokumente. Gjithsesi, kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (5)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
ShtetetShtetet (7)
Indonezia
Kamboxhia
Laosi
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)