FAFA191 - Promotions & Offers

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Kazino Fafa191 ofron shumë promovime dhe oferta për lojtarët që bashkohen me familjen e tyre. Për t'i nisur gjërat në këmbën e duhur, të gjithë lojtarët e rinj do të marrin një bonus bujar mirëseardhjeje, dhe më vonë, ata do të marrin promovime të ndryshme në baza të rregullta.

Çdo anëtar i ri, i cili i bashkohet kazinosë Fafa191, do të marrë një bonus depozite 100% në momentin që ata regjistrohen për një llogari të re dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Për t'u kualifikuar për ofertën, një lojtar duhet të bëjë një depozitë minimale prej 300 baht dhe më pas të klikojë në promovim për të marrë një bonus. Bonusi maksimal që mund të marrin lojtarët është i kufizuar në 3.000 baht.

Kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes janë 38 herë në depozitë dhe bonus. Për shembull, nëse një lojtar depoziton 300 baht, ai do të marrë një bonus prej 300 baht, që përbën një total prej 600 baht për të luajtur. Qarkullimi duhet të jetë 600 x 38 = 22. 800 baht, përpara se të mund të kërkojnë tërheqje.

Lojtarët mund të vendosin baste në çdo lojë që dëshirojnë, përveç lojërave që vijnë nga 918kiss, lojëra me gjuajtje peshku, lotari dhe ruletë me më shumë se 26 baste. Luajtja e lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë do të llogaritet në përmbushjen e kërkesave të basteve, kështu që lojtarët që shijojnë këto lloj lojërash mund të gjejnë një përzgjedhje të madhe të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë në Fafa191.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (5)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
ShtetetShtetet (7)
Indonezia
Kamboxhia
Laosi
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)