FAFA191 - Payments

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Payments

Kazino Fafa191 ka një numër të kufizuar mënyrash pagese që janë të disponueshme për depozita dhe tërheqje. Kjo për shkak se kazinoja është e disponueshme vetëm në disa vende të Azisë dhe për këtë arsye, ata kanë shtuar mënyra pagese që janë të njohura në ato vende.

Shuma minimale që lojtarët mund të tërheqin është e kufizuar në 50.000 IDR dhe nuk ka kufi maksimal të tërheqjes. Lojtarët mund të bëjnë depozita dhe tërheqje duke përdorur MasterCard dhe Visa.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (5)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
ShtetetShtetet (7)
Indonezia
Kamboxhia
Laosi
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)