FAFA191 - Live Casino

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Live Casino

Kazinoja e drejtpërdrejtë në Kazino Fafa191 ofron përvojën e fundit për të luajtur me tregtarët e drejtpërdrejtë në kohë reale. Lojtarët mund të ndërveprojnë me tregtarin dhe të shohin letrat duke u tërhequr dhe trajtuar me to. Për më tepër, ata mund të ndërveprojnë edhe me lojtarët e tjerë.

Baccarat live

Live Baccarat është një lojë interesante që lojtarët mund ta gjejnë në Kazino Fafa191. Ka shumë variacione të ndryshme të kësaj loje, por Punto Banco është një nga më të njohurit. Ideja e lojës është të marrësh një dorë që arrin 8 ose 9. Për t'i bërë gjërat më interesante për lojtarët, çdo variacion shton diçka të ndryshme. Pra, sot kemi lloje të ndryshme marrëveshjesh, duke përfshirë marrëveshjen e shpejtësisë, marrëveshjen e rregullt dhe shtrydhjen e letrave të kontrolluara nga tregtari ose shtrydhjen e kartës së kontrolluar nga lojtari. Lajmi i mirë është se pasi lojtarët të mësojnë rregullat bazë të lojës, ata mund të përshtaten me çdo variacion të disponueshëm.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta Live sjell të gjithë eksitimin e ruletës së kazinosë direkt në pajisjen tuaj. Lojtarët mund të ndjekin veprimin në kohë reale dhe të bisedojnë jo vetëm me krupierin, por edhe me lojtarët e tjerë. Të gjitha lojërat janë të disponueshme 24/7, dhe çdo pjesë e lojës kapet me kamera të shumta për t'i sjellë lojtarët në zemër të aksionit.

Është shumë e rëndësishme të mësoni të paktën rregullat themelore të lojës përpara se të vendosni të luani për para të vërteta. Në këtë mënyrë, lojtarët mund të rrisin shanset e tyre për të fituar. Ka shumë veçori nga të cilat lojtarët mund të përfitojnë kur luajnë ruletë. Shumica e lojtarëve vlerësojnë veçorinë 'Nxehtë' dhe 'Ftohtë' që tregon se cilët numra ka më shumë gjasa të ndodhin në shortin e ardhshëm dhe cilët jo. Kjo nuk është një gjë e sigurt dhe kjo veçori nuk mund të ndihmojë për të parashikuar të ardhmen, por do t'i ndihmojë lojtarët të marrin një vendim më të mirëinformuar.

Live Sic Bo

Sic Bo është një lojë klasike që ofron thjeshtësi dhe eksitim. Dhe, për t'i bërë gjërat edhe më interesante, disa variacione të lojës shtojnë shumëzues deri në 1000x. Ajo që e bën Sic Bo kaq tërheqës është fakti se loja është e lehtë për t'u luajtur dhe lojtarët mund t'i zotërojnë rregullat shumë shpejt.

Lojtarët duhet të parashikojnë rezultatin e tundjes së tre zareve standarde. Numri i basteve që lojtarët mund të bëjnë është mjaft i madh dhe mundësia për të luajtur lojën me një tregtar të drejtpërdrejtë e bën lojën kaq tërheqëse.

Të gjitha rezultatet e lojës shfaqen në tryezën e basteve të lojës dhe lojtarët thjesht duhet të vënë një bast dhe të parashikojnë rezultatin.

Live Dragon Tiger

Live Dragon Tiger është një lojë e lehtë me letra që ofron një përvojë dukshëm të ndryshme dhe magjepsëse. Lojtarët që pëlqejnë lojërat me ritme të shpejta do të shijojnë Dragon Tiger. Dhe mundësia për të luajtur lojën drejtpërdrejt, e vendosur në një mjedis me tematikë mahnitëse me efekte drite është diçka që duhet përjetuar nga dora e parë.

Loja shpesh përshkruhet si një version me dy letra të Baccarat dhe lojtarët që kërkojnë diçka të re duhet t'i japin kësaj loje një shans. Lojtarët duhet të vënë bast se cila kartë do të jetë më e larta, Dragoi ose Tigri, ose nëse marrëveshja do të rezultojë në barazim.

Loja përmban shumë statistika dhe rrugë për të ndihmuar lojtarët që janë gjithmonë në kërkim për të parashikuar rezultatin e raundeve të ardhshme.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (5)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
ShtetetShtetet (7)
Indonezia
Kamboxhia
Laosi
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)