FAFA191 - FAQ

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

FAQ

Lexoni të gjitha pyetjet e mbledhura të bëra shpesh për lojtarët e FAFA191.

A duhet të pranoj çdo promovim në Kazino Fafa191?

Kazino Fafa191 ofron shumë promovime të ndryshme për lojtarët e tyre për t'i bërë gjërat edhe më interesante. Gjithsesi, nëse një lojtar nuk dëshiron të marrë një promovim të caktuar, ai nuk duhet ta pretendojë atë.

Unë pretendova promovimin e gabuar. A mund ta ndryshoj?

Pasi një lojtar pretendon një promovim dhe vendos një bast, ai nuk do të jetë në gjendje ta anulojë promovimin. Gjithsesi, nëse ata nuk vënë një bast, atëherë ata mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe të shpjegojnë arsyet e tyre dhe ata mund të anulojnë promovimin. Është shumë e rëndësishme të lexoni të gjitha termat dhe kushtet sa herë që një lojtar dëshiron të kërkojë një bonus.

Cilat janë kërkesat e bastit për bonusin e mirëseardhjes?

Pothuajse çdo bonus vjen me kërkesat e basteve që lojtarët duhet të plotësojnë përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 30 herë, që nuk është shumë në krahasim me kazinotë e tjera në internet.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (5)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
ShtetetShtetet (7)
Indonezia
Kamboxhia
Laosi
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)