FAFA191 - Deposits

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Deposits

Lojtarët që duan të luajnë lojëra për para të vërteta duhet së pari të financojnë llogaritë e tyre. Depozitimi në një llogari Fafa191 është një proces shumë i thjeshtë ku lojtarët duhet të shkojnë te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave. Kazinoja ofron depozita që mbështeten nga bankat kryesore në të gjithë Tajlandën si Kasikorn Bank, Siam Commercial Bank, Krung Thai Bank dhe Krungsri Bank.

Të gjitha depozitat në Kazino Fafa191 do të zgjasin jo më shumë se 30 sekonda, kështu që lojtarët mund të fillojnë të luajnë lojërat e tyre të preferuara sa më shpejt që të jetë e mundur. Në rast se ka disa vonesa, lojtarët këshillohen të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit dhe ata do t'i ndihmojnë ata të zgjidhin problemin.

Metodat e depozitimit

Fafa191 Casino ka shtuar mënyra të ndryshme pagese për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët e saj. Disa prej tyre përfshijnë transferta bankare nëpërmjet Bankës BCA, Bank BRI, Bank BNI, Bank Mandiri, Bank CIMB Niaga, para elektronike si Go-Pay dhe OVO dhe pagesa duke përdorur kredit Telkomsel, XL dhe Axis me një zbritje prej vetëm 20%. .

Minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për të luajtur në kazino është 100 baht. Por, lojtarët që duan të kërkojnë një ofertë duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 300 baht.

Monedha

Kazino Fafa191 pranon shumë monedha të ndryshme për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët. Disa prej tyre përfshijnë këto: Dollar (USD), monedha (THB), euro (EUR), dhe juan (CNY), etj.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (5)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
ShtetetShtetet (7)
Indonezia
Kamboxhia
Laosi
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)