FAFA191 - Affiliate Program

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Për t'u bashkuar me programin e filialeve, partnerët duhet të plotësojnë formularin e regjistrimit. Të gjitha aplikacionet shqyrtohen brenda 24 orëve dhe në rast se diçka është e paqartë ata do t'ju kontaktojnë për çdo pyetje. Kur regjistrimi juaj të miratohet, do të merrni një email që ju jep detajet e hyrjes dhe detajet e kontaktit të Menaxherit të Filialit Personal.

Programi i filialit Fafa191 është krijuar për të mbështetur plotësisht çdo strukturë komisioni që zgjedh partneri. Pothuajse të gjithë fillojnë me pjesën e drejtpërdrejtë të të ardhurave që është një plan i thjeshtë i paracaktuar që paguan komision bazuar në të ardhurat neto dhe fillon me 35%.

Cili është programi i Filialit të Kazinosë Fafa191?

Programi i Filialit të Kazinosë Fafa191 quhet Filialin Fafa1919.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (5)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
ShtetetShtetet (7)
Indonezia
Kamboxhia
Laosi
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)