FAFA191 - Account

Age Limit
FAFA191
FAFA191 is not available in your country. Please try:
Trusted by
Curacao

Account

Për të luajtur për para të vërteta në Kazino Fafa191, lojtarët duhet të krijojnë një llogari fillimisht. Kjo është një procedurë e thjeshtë që do të zgjasë vetëm disa minuta. Lojtarët duhet të plotësojnë formularin e regjistrimit duke futur të dhënat personale.

Ka dy mënyra për t'u regjistruar për një llogari në Kazino Fafa191, regjistrimi normal dhe regjistrimi i shpejtë. Lojtarët që duan të regjistrohen për një llogari më shpejt, duhet të ndjekin këto hapa të thjeshtë:

  • Futni një numër telefoni dhe merrni një kod.
  • Futni kodin dhe konfirmoni aplikacionin.

Lojtarët që duan regjistrimin tradicional duhet të ndjekin këto hapa:

  • Zgjidhni një emër llogarie
  • Zgjidhni fjalëkalimin
  • Konfirmo fjalëkalimin
  • Shkruani emrin, mbiemrin dhe emrin e anëtarit
  • Zgjidhni monedhën
  • Fut numrin e telefonit

Limitoni llogarinë

Lojtarët lejohen të kenë vetëm një llogari dhe nëse kazino zbulon se lojtarët krijojnë llogari të shumta për të përfituar nga promovimet, ata rrezikojnë t'u pezullohen të gjitha llogaritë e tyre.

Hyni, emri i përdoruesit dhe fjalëkalimi

Lojtarët duhet të krijojnë një emër përdoruesi dhe fjalëkalim unik kur regjistrohen për një llogari. Sa herë që duan të hyjnë në llogarinë e tyre, duhet të fusin emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin, dhe kjo është një shtresë tjetër mbrojtjeje.

Bonusi i llogarisë së re

Të gjithë lojtarët që krijojnë një llogari të re në Kazino Fafa191 dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus mirëseardhjeje shumë bujare. Depozita minimale që duhet të bëjnë është 300 baht dhe klikoni në promovim për të marrë një bonus. Ky është një bonus depozite 100% që shkon deri në 3000 baht me 37 herë më shumë se kërkesat e bastit të depozitave dhe fondeve të bonusit.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (5)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus referimiBonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Malajziane
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (18)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
Bank Wire Transfer
QR Code
MonedhatMonedhat (5)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
Dồngu Vietnamez
Ringgiti Malajzian
Rupia Indoneziane
ShtetetShtetet (7)
Indonezia
Kamboxhia
Laosi
Malajzia
Singapor
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (11)