Extra Vegas - Mobile

Age Limit
Extra Vegas
Extra Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Mobile

Shumë kazino online dhe Extra Vegas gjithashtu kanë zhvilluar faqen e tyre të internetit dhe e kanë bërë atë të pajtueshme me disa nga pajisjet portative më të përdorura. Kazinoja celulare e Extra Vegas ofron të njëjtën përzgjedhje të gjerë të lojërave në internet që mund t'i shijoni me lehtësinë tuaj.

E mira e kazinosë celulare është se nuk duhet të prisni të ktheheni në shtëpi për të luajtur lojëra të ndryshme kazino dhe për të fituar para. Në ditët e sotme, ju mund të shijoni blackjack, ruletë ose poker, vetëm për të përmendur disa, pa marrë parasysh vendndodhjen tuaj.

Telefonat celularë ju lejojnë të përdorni më mirë kohën tuaj dhe tani mund të shijoni lojën tuaj të preferuar kur të doni dhe kudo që të jeni. Extra Vegas Casino është optimizuar plotësisht për pajisje të ndryshme celulare, duke përfshirë telefonat iOS, Android dhe Windows.

Lajmi i mirë është se platforma celulare Extra Vegas ofron të njëjtën gamë të gjerë lojërash kazino të nivelit më të lartë si uebsajti i tyre. Është gjithashtu shumë e rëndësishme të përmendet se lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve janë gjithashtu të disponueshme në pajisjen tuaj celulare. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta drejtohen nga një ekip profesionistësh dhe ju mund të ndërveproni me ta nëse dëshironi.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
AstroPay
AstroPay Card
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
MasterCard
UPayCard
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari Tunizian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Ri Taivanez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Argjentina
Australia
Brazili
Franca
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Portugalia
Spanja
Tajlandë
Tajvani
Tunizia
Vietnami
SoftwareSoftware (7)