Extra Vegas - Deposits

Age Limit
Extra Vegas
Extra Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Deposits

Në seksionin e arkës, brenda panelit të kontrollit, mund të gjeni disa nga mënyrat më të përshtatshme të pagesës. Kazinoja pranon të dyja monedhat dhe Bitcoin, kështu që zgjedhja varet nga ju se cilën do të përdorni. 

Nëse dëshironi të përdorni monedha, do t'ju duhet t'i blini ato në tregun e këmbimit përmes PayPal ose Paysafecard. Nëse doni të shihni rritjen e bilancit tuaj, mos harroni të përdorni Kodin e Bonusit Extra Vegas.

Ju mund të gjeni disa zgjedhje shumë të besueshme për të bërë depozita në Extra Vegas. Depozita minimale për çdo mënyrë pagese është vendosur në 10 dollarë dhe lajmi i mirë është se transferimi është i menjëhershëm. Ju mund të zgjidhni një nga metodat e mëposhtme për të depozituar në llogarinë tuaj:

  • Kartat e kreditit duke përfshirë Visa, Mastercard dhe Maestro.
  • Shërbimet e e-Portofolit duke përfshirë Skrill, Neteller, ecoPayz, Paysafecard, Entropay, Trustly, OIWI, EKonto, Giropay, EPS, EPay dhe Astropay.
  • Metodat alternative të depozitimit përfshijnë Bitcoin dhe PayPal.

Kodi i Bonusit të Depozitës

Extra Vegas pëlqen t'i mbajë gjërat të thjeshta dhe për këtë arsye, ata nuk po ofrojnë asnjë kod bonus si pjesë e ofertës së tyre të mirëseardhjes. Për këtë çështje, ata nuk kanë asnjë kod bonus të lidhur me ndonjë bonus pa depozite.

Si të bëni një depozitë

Kazinotë janë bërë një nga burimet kryesore të argëtimit. Arsyeja pas kësaj është fakti se ato janë të sigurta dhe të përshtatshme. Për më tepër, ata vijnë me lojëra të reja gjatë gjithë kohës. Një gjë që duhet të keni parasysh kur zgjidhni një kazino janë metodat e disponueshme të depozitave që ajo ofron. Në Extra Vegas ju mund të gjeni disa nga metodat më të përshtatshme të disponueshme, dhe ato bënë që depozitimi të jetë gjithashtu shumë i lehtë.

Nëse jeni i ri në kazinotë online, do të zbuloni se kazino ofron lloje të ndryshme të metodave të depozitimit. Pra, nëse keni një mënyrë pagese që preferoni, atëherë duhet ta përdorni për të financuar llogarinë tuaj të kazinosë.

Pasi të jeni regjistruar me sukses për një llogari në Extra Vegas Casino, duhet të bëni një depozitë për të fituar para të vërteta. Financimi i llogarisë suaj është një proces shumë i drejtpërdrejtë dhe i lehtë dhe mund të përmblidhet në disa hapa të thjeshtë.

Së pari, duhet të identifikoheni në llogarinë tuaj dhe të shkoni te seksioni i arkëtarit ku mund të gjeni të gjitha zgjidhjet e ndryshme të disponueshme të pagesave. Ne ju këshillojmë t'i përmbaheni metodave më të njohura të pagesës pasi ato janë jo vetëm të përshtatshme, por edhe më të besueshme. Pasi të zgjidhni zgjidhjen tuaj të pagesës, do t'ju kërkohet të plotësoni disa detaje personale dhe financiare. Më pas, vendosni shumën që dëshironi të depozitoni dhe konfirmoni.

Falë faktit që Extra Vegas ofron një gamë të gjerë zgjidhjesh pagese, ju mund të zgjidhni se si dhe kur të bëni një depozitë.

Monedhat

Monedha të ndryshme janë në dispozicion në Extra Vegas për lehtësinë tuaj. Ju mund të zgjidhni një nga monedhat e mëposhtme për të depozituar dhe tërhequr fitimet nga llogaria juaj Rand i Afrikës së Jugut, dollarë amerikanë, dollarë të rinj të Tajvanit, dinarë tunizianë, Won koreano-jugor, jen japonez, sterlina britanike, EUR, juan kinez, dollarë kanadezë, brazilianë Reals, Dollarë Australianë (AU) dhe Pesos Argjentinase.

Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (9)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus parash pa pagesëBonus rrotullime falasBonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (11)
Angleze
Franceze
Gjermane
Italiane
Japoneze
Kineze
Koreane
Portugeze
Spanjolle
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (9)
AstroPay
AstroPay Card
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
MasterCard
UPayCard
Visa
MonedhatMonedhat (13)
Afrikës së Jugut Rand
Dinari Tunizian
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Ri Taivanez
Euro
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Paund sterlina
Peso argjentinase
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ShtetetShtetet (15)
Afrika e Jugut
Argjentina
Australia
Brazili
Franca
Japonia
Kanadaja
Kina
Korea Jugore
Portugalia
Spanja
Tajlandë
Tajvani
Tunizia
Vietnami
SoftwareSoftware (7)